NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Łojotokowe zapalenie skóry głowy,


Posty: 5
Dołączył: 22 Sie 2008r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 12:05  
Cytuj
Witam. Chciałem zapytac jak wyleczyc łojotokowe zapalenie skóry głowy,jakies sprawdzone metody bo męcze sie z tym już 2 lata.Leczyłem sie prywatnie u dermatologa i nic nie pomaga.Proszę o pomoc z góry dziękuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 12:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 16 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 14:09  
Cytuj
Ile masz Lat? Zapalenie łojotokowe u 90% osób przechodzi po 20 roku życia, 10% boryka się z tym problemem dużo dłużej. Z dobrych preparatów polecam płyn Dermovate. Polecam również dermatologa Wiesław Kowski przyjmuje na Jana Pawła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 22:15  
Cytuj
Spróbuj zmienić kosmetyki których używasz do skóry głowy. Szampon, czy odżywkę. U mnie jest duża różnica pomiędzy stosowaniem np. szamponu Ziaja na łupież (bo ten na łojotokowe nie jest w stw dostępny) a jakiś inny szampon. Próbowałem również dziecięce z Rossmana - Babydream, ale Ziaja na łupież sprawdza się bardzo dobrze - po niej prawie całkowity zanik łojotokowego ZS. Jedyne, co miałem lepsze to też z Ziaji - szampon na łojotokowe - kupiłem w Tychach. Dermovate przy Ziaji nie muszę stosować prawie w ogóle - raz na parę tygodni profilaktycznie. U mnie wystąpiło pierwszy raz już po 20 roku życia i nie odstąpiło - jedynie objawy potrafią zniknąć przy odpowiednich kosmetykach i wodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 23:20  
Cytuj
Odpowiednia dieta. Bez konserwantów, napojów gazowanych itp. to podstawa przy wszelkiego rodzaju problemach skórnych. A po pewnym czasie można zawsze sobie pozwolić na coś niezdrowego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 08:17  
Cytuj
Proponuję szampon NIZORAL można kupić tylko w aptece.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 08:38  
Cytuj
Chciałem dodac że z problemem łupeżu borykalem się przez wiele lat i korzystałem z porad lekarzy dermatologów. Az jednego razu latem upały swędzenie głowy potworne i rzutem na tasme wstąpiłem do gabinetu dermatolga gdzie przyjmowała Pani dr Surówka /przepraszam jezeli zle napisałem nazwisko/.Pani dr po obejrzeniu mnie /byłem spocony nie przygotowany do wizyty / nie robiła problemu i orzekła prosze kupic i stosować szampon NIZORAL . Od tego czasu stosuję od czasu do czasu ten własnie szampon i nie ma problemu.Dziękuje Pani dr i pozdrawiam.kazimierz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »