NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Angielski szkoła lub lekcje indywidualne,
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2014r. 11:28  
Cytuj
Witam, interesuje mnie nauka języka angielskiego, jeśli ktoś z Was ma jakieś dobre doswidczenia i moze się nimi podzielić byłbym wdzięczny. Chciałbym nauczyc sie w angielskiego i szukam dobrej szkoły językowej lub nauczyciela który to zrobi..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2014r. 11:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 12:06  
Cytuj
Naprawde nikt nie ma żadnych doświadczeń ze szkołami językowymi czy nauczycielami j.angielskiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 12:15  
Cytuj
bolekbezrolek ja kiedyś chodziłam na korki do Pani Małgorzaty Buławy (uczy języka angielskiego w SLO) i byłam bardzo zadowolona.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 15:19  
Cytuj
dzięki Betty umiech
tyle że mi bardziej chodzi o kontretną naukę języka, nie korepetycje..
ktoś coś w temacie? będe wdzięczny..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 15:34  
Cytuj
A co rozumiesz poprzez konkretą naukę? Korepetycje są nie tylko dla uczniów, którzy mają problemy w szkole z ocenami....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 15:47  
Cytuj
niestety ale korepetycje i konkretna nauka często mają niewiele ze sobą wspólnego..
Więc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 16:09  
Cytuj
Uważam, że mylisz się. Wszystko zależy czy trafisz na dobrego nauczyciela angielskiego, w szkołach językowych też jest czasem sam shit. Uczę angielskiego i już wiele osób się u mnie przewinęło, które gdzieś tam chodziły, ale poza ciągłym powtarzniem tego samo machinalnie w kółko raczej nic nie wyniosły. Zresztą tak na prawdę to osoby dorosłe często myślą, że nauczą się języka na kilku lekcjach, a gdy nie idzie to tak jak sobie zaplanowały to rezygnują szybko. Słomiany zapał plus ciągłe wymówki, że nie mają czasu przysiąść w domu bo praca, dzieci itp. Umówmy się godzina lekcji czy nawet dwie w tygodniu to zdecydowanie za mało, gd nie masz kontaktu z językiem nie wiem chociażby w pracy w jakimkolwiek stopniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 16:31  
Cytuj
Dlatego pytam tu i szukam dobrego nauczyciela angielskiego a nie idę do pierwszej lepszej szkoły językowej. Chodzi mi też o to aby nauczyciel pokazał gdzie i z czego mam się doszkalać samodzielnie bo kilka lekcji tygodniowo to zdecydowanie za mało na dobre wyniki nauki.
Powiedzmy że jestem bardzo zdecydowany tylko szukam mentora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 20:50  
Cytuj
W spółdzielni mieszkaniowej prowadzona jest nauka języka angielskiego rok szkolny zaczyna się od wrzesnia. Prowadzi Pan Małkiewicz Jacek . Uczęszczalem robi to dobrze. Jest dobra atmosfera bez stresu stara sie nauczyć , a nie tylko odbębnić swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 16:44  
Cytuj
Ja własnie uczęszczalam do spółdzielni mieszkaniowej na lekcje i równiez mam tylko pozytywne zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 12:58  
Cytuj
chodzilam do szkoly speed w mostostalu. w pól roku mówilam lepiej niz przez rok na prywatnych lekcjach i zaplacilam dwa razy mmniej. tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »