NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Szukam studia tatuażu,
Posty: 8
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 22:17  
Cytuj
czy w stalowej jest jakieś dobre studio tatuażu gdzie mozna bez obawy zrobić jakiś fajny rysuneczek. zna ktoś kogoś dobrego w tym temacie i oczywiście za przystępną cene

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 22:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 22:29  
Cytuj
ja polecam Goba ma studio w tych domkach co pizzeria biesiadowo tylko wzdloz wiaduktu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 22:42  
Cytuj
Powiem tak: ja jako osoba z wytatuowana 1/5 ciala kazdemu znajomemu ktory mowi ze chce sobie zrobic dziare kaze pierdolnac sie w leb. Codziennie rano jak patrze w lustro to "placze" ze zrobilem ze swojego ciala szmate i nie chodzi tu o ilosc czy jakosc tatuazy bo wszystkie robilem w krakowskich salonach. Chodzi tu o to ze tatuaz (nawet najmniejszy) jest rzecza nieodwracalna i to ze dzis ci sie podoba nie znaczy ze bedzie tak samo za 10lat. Ja za gowniarskich lat mialem jajecznice zamiast mozgu a teraz mam zone, dwoje dzieci i powazna prace i najnormalniej wstydze sie tego jak wygladam. Zrobienie tatuazy uwazam za moj najwiekszy zyciowy blad. Dlatego wydrukuj sobie swoj wzorek, wsadz do portfela i ogladaj codziennie zastanawiajac sie czy kiedys nie przyjdzie taki czas ze bedziesz tego zajebiscie zalowac. Moze to glupio zabrzmi ale uwazam ze ludzkie cialo jest zbyt piekne zeby go szmacic nawet najbardziej wypasionymi wzorami. Idz na ulice i rozejrzyj sie, wlacz tv i tez zwroc uwage ile osob ktore szanujesz, ktore podziwiasz, ktore uwazasz za autorytet ma jakie kolwiek tatuaze?umiech pewnie zadna.. tatuaze to jebane gowno. Hehe tyle ode mnie. Pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
Powiem tak: ja jako osoba z wytatuowana 1/5 ciala kazdemu znajomemu ktory mowi ze chce sobie zrobic dziare kaze pierdolnac sie w leb. Codziennie rano jak patrze w lustro to "placze" ze zrobilem ze swojego ciala szmate i nie chodzi tu o ilosc czy jakosc tatuazy bo wszystkie robilem w krakowskich salonach. Chodzi tu o to ze tatuaz (nawet najmniejszy) jest rzecza nieodwracalna i to ze dzis ci sie podoba nie znaczy ze bedzie tak samo za 10lat. Ja za gowniarskich lat mialem jajecznice zamiast mozgu a teraz mam zone, dwoje dzieci i powazna prace i najnormalniej wstydze sie tego jak wygladam. Zrobienie tatuazy uwazam za moj najwiekszy zyciowy blad. Dlatego wydrukuj sobie swoj wzorek, wsadz do portfela i ogladaj codziennie zastanawiajac sie czy kiedys nie przyjdzie taki czas ze bedziesz tego zajebiscie zalowac. Moze to glupio zabrzmi ale uwazam ze ludzkie cialo jest zbyt piekne zeby go szmacic nawet najbardziej wypasionymi wzorami. Idz na ulice i rozejrzyj sie, wlacz tv i tez zwroc uwage ile osob ktore szanujesz, ktore podziwiasz, ktore uwazasz za autorytet ma jakie kolwiek tatuaze?umiech pewnie zaden.. tatuaze to jebane gowno. Hehe tyle ode mnie. Pzdr


Pier*nac sie w leb jak sam napisales powinienes przed tym jak pomyslales o tatuazu a nastepny raz przed napisaniem tego durnowatego posta. Tatuaze sa dla ludzi o madrej i silnej psychice. Niestety Polska jak i nasi Rodacy jestesmy wciaz zacofani i człowiek z tatuażami oznacza kryminaliste i bandziora. Nic bardziej mylnego. Za granicami naszego kraju to jest normalne i każdy wytatuowany czlowiek jest na rowni z tym bez tatuaza. Dziare to mozna sobie zrobic struną w pierdlu a tatuaz w profesionalnym studio. Fakt czasami debilne napisy czy robienie sobie jak to napisałeś "gówna" przez gówniarza bądź jakiegos kretyna to nie zbyt madre podejscie. Obecnie wzory sa i te piekniejsze i te brzydsze... napisy, tribale, czy zwykly znak zodiaku jest dla każdego ! To, że masz nabazgrane cholera wie co, nie znaczy, że autor posta musi być takim samym ***** jak Ty ;)

Wracając do tematu...
Ja robiłem swój kilka lat temu może nie w studio, ale u Szymona, który obecnie jest w Anglii i wiele osób pięknie przyozdobił w naszym mieście. Profesionalny sprzęt i cierpliwość umiech Dzisiaj mój tatuaż ma kilka ładnych lat i nadal jest wyraźny, wykontrastowany, trzymający kolor. Żadnych powikłań nie było...
Jedyne co się zgodzę. Dokładnie przemyśl wzór jaki chcesz mieć bo to zostaje do czasu konsumpcji Twojego ciała przez robaki :0

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 23:05  
Cytuj
Virus zazdroszcze ci twojej zajebistej i wybitnie madrej psychiki oraz akceptacji spolecznej za granica. Wyrazilem swoja opinie, dla mnie tatuaz to chujnia i gdybym mogl cofnac czas nigdy w zyciu nie zrobilbym sobie nawet kropki na dupie. Na roznych etapach zycia ma sie rozne priorytety chyba ze ktos zatrzymal sie na pewnym etapie rozwoju ale to juz inna sprawa. To co wydawalo mi sie kozackie jak mialem nascie lat nie koniecznie jest fajne na tym etapie zycia na ktorym jestem obecnie. Pamietaj jedno- tatuaz na bank nie doda ci +10 do poziomu zajebistosci hehehe. Kiedys posadzis wnuki na kolanie i powiesz: "patrzcie dzieciaki kurwa jak mi sie zajebiscie kontur trzyma! To dopiero dobra robota!"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 23:09  
Cytuj
Ja wyłacznie polecam 3 studia w Stalowej Woli na pierwszym miejscu stawiał bym na STEEL WILL tattoo factory a tu link do studia https://www.faceb(...)s_stream A na drugim miejscu zainteresował bym się nowo otwartym studiem Korova Studio i tez podaje linka https://www.faceb(...)?fref=ts i jak pisałem wyżej na 3 miejscu ostatecznie wybrał bym się do Studio Tatuażu Artystycznego "Gobotattoo" https://www.faceb(...)02059871 takie jest moje zdanie reszta należy do osub chcących sobie coś zrobić Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Pamietaj jedno- tatuaz na bank nie doda ci +10 do poziomu zajebistosci hehehe. Kiedys posadzis wnuki na kolanie i powiesz: "patrzcie dzieciaki kurwa jak mi sie zajebiscie kontur trzyma! To dopiero dobra robota!"


Dzieki wodzu za przestroge. +10 do zajebistosci mam odpowiadajac na Twoje nadal durne posty umiech Kiedys posadze wnuki i powiem: " Patrzecie dzieciaki jak mi sie zaje... kontur i tatuaz trzyma robil je ten i ten a inni musieli sie zalic w necie ze maja kleksy i uwazali sie za powaznych ludzi, gdzie mieli rodziny a uzywali publicznie strasznie wulgarnych i chamskich slow. Ale wiecie dzieci Co ? Czasami tacy ludzie sa, ze im nigdy nie dogodzisz."

Amen umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 23:35  
Cytuj
Kleksa to masz w majtach kolegoumiech Jakbys czytal ze zrozumieniem moj pierwszy post to bys zwrocil uwage na fakt robienia wszystkich dziar w profesjonalnych salonach a co za tym idzie konkretnej jakosci. No chyba ze ty bujasz sie pojakichs pseudo salono melinach gdzie lepia krzywe tribaleumiech Nie zrozumiales mnie, bez wzgledu czy mialbym wydziarany na plecach sad ostateczny przez samego michala aniola czy krzywego tribala na piecie lewej nogi- w mojej osobistej opinii oba sa rownorzedne. Nigdzie tez nie napisalem ze uwazam sie za powaznego czlowieka (jak kolwiek by to interpretowac), poprostu zmienily mi sie w zyciu priorytety. Tatuaz to nie kolczyk w pępku czy utleniony irokez, nie zmyjesz go tez pumeksem ani domestosem. Jak dla mnie tatuaze sa zle i trzeba sie z nich spowiadac w kazdy pierwszy piatek miesiaca heheumiech Choc milo poczytac tak wybitne wypociny piewcy "dziaringu". Mam goraca nadzieje ze nie poprzestales/niesz na tylko jednym dziele sztuki i zamierzasz dorysowac jeszcze kilka stron do swojegp komixu. Tyle ode mnie w temacie. Zycze glebokich przemyslen i trafnych wyborow ktore w tym wypadku maja szczegolne znaczenieumiech

Ps: nie mniej mam wielka nadzieje ze dzieki naszej wybitnej wymianie pogladow autor postu zauwazyl ze nawet dla posiadaczy tatuazy kij ma dwa konce i lepiej dobrze sie zastanowic przed podjeciem takiej decyzji bo pozniej pozostaje albo placz przed lustrem ale rozkosz plynaca z napawania sie pieknem malunkow na wlasnym cieleumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 07:54  
Cytuj
Witam.Podepnę sie pod temat z pytaniem.
Polećcie mi prosze kogoś kto robi dobre covery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 08:42  
Cytuj
Tatuaż jest na całe życie, więc nie szukaj wykonawcy do którego będziesz miał blisko, ale takiego który jest artystą. To powinno być podstawowe kryterium. Wiem, bo z pierwszego tatuażu byłem nie do końca zadowolony i musiałem go przerobić. Na szczęście 2. razem trafiłem do profesjonalistów. Polecam Ci studio Valhalla w Lublinie, na ulicy Peowiaków. Pytaj tam o Monikę - przy niej chłopaki ze słynnego "Miami Ink" to amatorzy. Serio.
A co do tego, co pisze "jaciek". Ma trochę racji, sprawę trzeba przemyśleć. Ale tatuaże są dla ludzi - tylko jeśli są zrobione mądrze. Sam mam odpowiedzialną pracę, dzieci, ale tatuaży się nie wstydzę. Wszystko zależy od tego gdzie, a przede wszystkim co, sobie zafundujesz na ciele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 10:21  
Cytuj
100% zaufania to mam do Goba umiech (salon koło wiaduktu)
szczęśliwa posiadaczka 4 tatuaży oczywiście Goba robota smiech2
a jeden zrobiony 7 lat temu umiechJestem zadowolona i z czystym sumieniem polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 10:38  
Cytuj
https://www.facebook.com/tattootbg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 10:57  
Cytuj
jestem kobietą i może mało się znam ale rok temu robił napis u gobo i jest świetny nic nie boalo zrobil szybko ladnie zagoilo sie po 2-3 dniach napis byl nie maly i nie bylo strupkow ma dobry sprzęt rekei potrafi porozmawiac wytlumaczyc zdecydowanie GOBO !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Kiedys posadze wnuki i powiem: " Patrzecie dzieciaki jak mi sie zaje... kontur i tatuaz trzyma robil je ten i ten a inni musieli sie zalic w necie ze maja kleksy i uwazali sie za powaznych ludzi, gdzie mieli rodziny a uzywali publicznie strasznie wulgarnych i chamskich slow. Ale wiecie dzieci Co ? Czasami tacy ludzie sa, ze im nigdy nie dogodzisz."

Amen umiech


Wspaniała wizja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 07:00  
Cytuj
Ja osobiście jestem zdania jacieka.

Za nim zrobimy tatuaż zastanówmy się nie 10 a 100 razy.

Lata temu już kilka razy byłem umówiony na tatuowanie i zawsze rezygnowałem - a teraz się bardzo cieszę że tak zrobiłem.

A jeśli już ktoś się decyduje to niech pamieta: że studio z po za Stalowej nie musi być lepsze niż ze Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 08:14  
Cytuj
Ja polecam Steel Will umiech


Ale popieram tych, którzy odradzają Ci zrobienie tatuażu. Jak sam/a napisałeś/eś chcesz przystępnej ceny - to nie Biedronka, tutaj wszystko kosztuje, a tatuaż zostaje Ci na całe życie, więc MUSI być dobrze zrobiony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 16:10  
Cytuj
ja pi...e!!! To tylko pytanie o studio tatuażu.A tu jak zwykle sami powaleni "mędrcy".Kogo wasz epojebane wywody obchodzą.Napisz jeden z drugim do "Przyjaciułki" albo idź do psychologa.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 17:38  
Cytuj
GOBO robiłem i jestem zadowolony z efektu

(*_*)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 14:01  
Cytuj
Czy lokalizacja Gobotattoo nadal jest na Okulickiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 07:36  
Cytuj
Gobo ma teraz studio na piętrze koło pizzeri Rustica na Okulickiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 07:51  
Cytuj
Byłem u Goba w zeszłym tygodniu, termin dopiero na luty, także musi być dobry skoro takie terminy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 14:15  
Cytuj
Polecam Individuum Tattoo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 21:55  
Cytuj
Również polecam Gobotatto!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 09:27  
Cytuj
Jeżeli jesteście katolikami to zastanówcie się sto razy zanim zrobicie sobie jakiś tatuaż ...
Kieruję to tylko do tych co się uważają za katolików.
Ale i tak zrobicie co chcecie ...

„Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!” (Kpł 19,28)

https://archiwum.milujciesie.org.pl/nr/zagrozenia_duchowe/nie_bedziecie_sie_tatuowac.html

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 06:16  
Cytuj
Ty, Ty, rsta...

CYTAT
Pytanie: Co Biblia mówi o tatuażach / piercingu?

Odpowiedź: Zakon Starego Testamentu zakazywał Izraelitom nacinania swojego ciała czy robienia tatuaży: „Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!” (Księga Kapłańska 19.28). Tak więc nawet jeśli dzisiaj ludzie wierzący nie są pod zakonem Starego Testamentu (List św. Pawła do Rzymian 10:4; List do Galacjan 3:23-25; List do Efezjan 2:15), to fakt, że niegdyś istniał taki zakaz powinien wzbudzić naszą uwagę. Nowy Testament nie mówi nic o tym, czy wierzący mogą robić sobie tatuaże, czy też nie.

Jeśli chodzi o piercing i tatuaże, to dobrym sposobem sprawdzenia ich wartości jest rozważenie, czy możemy uczciwie i z czystym sumieniem prosić Boga o jego błogosławieństwo w tej sprawie. „Przeto czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie” (1 List św. Pawła do Koryntian 10:31). Biblia nie zakazuje nam tatuaży czy piercingu, ale nie daje nam też powodów, byśmy wierzyli, że Bóg chciałby, byśmy robili sobie tatuaże czy piercing.

Ważna zasada biblijna w kwestii, o której Biblia nie mówi wyraźnie, to że jeśli mamy jakieś wątpliwości co do danej czynności, nie powinniśmy tego robić. Fragment z Rzymian 14.23 przypomina nam, że wszystko co nie wypływa z wiary jest grzechem. Musimy pamiętać, że nasze ciała, podobnie jak i dusze, zostały odkupione i należą do Boga. Mimo, że 1 List św. Pawła do Koryntian 6:19-20 nie odnosi się bezpośrednio do tatuaży i piercingu, to jednak wskazuje na pewną zasadę: „Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie? Za /wielką/ bowiem cenę zostaliście nabyci. Chwalcie więc Boga w waszym ciele”! Ta wspaniała prawda powinna odzwierciedlać się w tym, co robimy z naszym ciałem i gdzie przebywamy. Jeśli nasze ciała należą do Boga, powinniśmy mieć pewność, że mamy Jego wyraźne „przyzwolenie”, zanim je „uwidocznimy” tatuażami i piercingiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »