NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
okulary przeciwsłoneczne dla krótkowidza,
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 02:00  
Cytuj
Witam,jaki optyk w Stalowej najlepiej dobierze okulary przeciwsłoneczne dla krótkowidza. Pozdrawiam

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 02:00  
Cytuj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 07:41  
Cytuj
każdy....

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 07:49  
Cytuj
Chodziło mi oto który najlepiej doradzi.Głupio pisać to chyba lepiej wcale, prawda?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 08:26  
Cytuj
A nie zastanawiałeś się nad soczewkami? Ja już nie wyobrażam sobie chodzenia w okularach odkąd zaczełam używać soczewek. Do optyka chodzę do Głowackiego na Hutniczej i jestem zadowolona, nie polecam optyka w sąsiedztwie ballady, szkła 'oblazły' mi po roku, tak jakby złuszczyła sie jakaś warstwa na nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 08:49  
Cytuj
Robiłam kiedyś okulary korekcyjne - zwykłe i przeciwsłoneczne - u optyków na ul.Narutowicza i na ul.Staszica, i w obu przypadkach miałam problem z noszeniem ich bo szkła były nieprawidłowo dobrane. Znajoma poleciła mi optometrystę z Niska, facet dobrał mi wreszcie odpowiednie szkła i teraz jak robię nowe okulary to tylko u niego.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 09:07  
Cytuj
Jak okulary to tylko w Eurooptyku na Narutowicza. Robię tam każdą zmianę szkieł, przeciwsłoneczne też mam od nich. Używam ich od trzech lat - jak dla mmnie maja rewelacyjne. Wielu moich znajomych robi tam okulary - fajne doradztwi i co dziś ważne - atrakcyjne ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 10:52  
Cytuj
truskawka, a gdzie dokładnie ten pan świadczy swoje usługi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 11:34  
Cytuj
Ul. Rzeszowska 3, wchodzi się do środka sklepu kosmetycznego, na końcu sklepu jest mały zakład optyczny. Tam jest czynne na tygodniu bodajże od 9:00 do 17:00, ale z optometrystą (Pan Skrzypek), lepiej umówić się wcześniej telefonicznie bo on zdaje się nie w każdy dzień tygodnia jest w Nisku. Telefon do zakładu: 15 8302100.

edit

mik8, jeżeli bywasz w Rzeszowie, to ten Pan bada wzrok i dobiera szkła także w salonie optycznym OPTICAN (w galerii Millenium Hall), ale nie wiem, w które dni tygodnia.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 15:44  
Cytuj
Dziękuję bardzo za podpowiedzi

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »