NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Poszukiwany neurolog,
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 11:41  
Cytuj
Witam wszystkich,

Jak w temacie. Poszukuję neurologa, który pomógłby mi żyć. Mam rwę kulszową, dyskopatię i sam nie wiem co jeszcze. Od trzech tygodni biorę zastrzyki takie jak Olfen i Dexaven. Niestety po odstawieniu Dexaven'u nie mogę funkcjonować. Potrzebuję natychmiastowego działania. Wizytę mam na 20 maja - to kawał czasu. Co poza szpitalem mogę zrobić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 11:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 11:51  
Cytuj
Może Pani dr Danuta Pryszcz? Przyjmuje prywatnie na Poniatowskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 12:00  
Cytuj
No takie u nas realia że trzeba iść prywatnie, jak coś dolega. na chorobie mojej mamy poznała się lekarz Janiszewska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 12:03  
Cytuj
Umówić się do masażysty umiech Jeden z moich domowników cierpiał na to samo i wizyty u masażysty rozwiązały problem. Jak przeliczyliśmy koszty leków i ciągłych zwolnień chorobowych to taniej wychodzi umówić się na kilka wizyt przy "ostrym stanie" i potem zapobiegawczo pójść raz w miesiącu, a przynajmniej człowiek się nie męczy z bólem.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 18:32  
Cytuj
pozostaje jedynie wizyta prywatna jeżeli zależy ci na bliższym terminie.Jeżeli chodzi o neurologów to polecam Panią doktor Danutę Pryszcz-dlugo pełniła funkcję ordynatora oddziału neurologii w Tarnobrzegu, tylko nie wiem czy nadal nim jest- lub Agnieszkę Janiszewska-obecnie kieruje oddziałem neurologii w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »