NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Poczta Polska główny urząd w stalowy, j.w
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 20:09  
Cytuj
byłem dziś wysłać list w godzinach popołudniowych - myślałem że mnie h...strzeli, brak druków, 1 długopis na stoliku, kobitki w okienkach obsługują jak za czasów PRL ( lub we wzorcówce ), nie tylko mnie telepało tam po 3 razy w kolejkach stać - za kopertą, drukiem i w końcu wysyłka - ceny rosną jakość spada !!ŻENADA!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 20:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
byłem dziś wysłać list w godzinach popołudniowych - myślałem że mnie h...strzeli, brak druków, 1 długopis na stoliku, kobitki w okienkach obsługują jak za czasów PRL ( lub we wzorcówce ), nie tylko mnie telepało tam po 3 razy w kolejkach stać - za kopertą, drukiem i w końcu wysyłka - ceny rosną jakość spada !!ŻENADA!!


nie rozumiem, masz pretensje do tych kobiet ze stales jak cep? bo nie rozumiem? trzeba bylo przeprosic osobe obslugiwana, poprosic kobiete o druczek i koperte, zajeloby to 10 sekund, kazdy tak robi i stac bys po 3 razy nie musial :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 21:17  
Cytuj
Dokładnie , ja tam nie widze problemu,podchodzisz, bierzesz co potrzeba i moment zalatwiasz sprawe, ale jak ktos rzadko korzysta i sie mota to tak jest...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 21:18  
Cytuj
jedna Pani w okienku paczkowym odpowiedziała "już szybciutko obsłużę i podam...." a ciebie afilgud to cepem ale chyba produkowali cwaniaku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 21:30  
Cytuj
Ifeelgood - nie nazywaj kolegi cepem, to nie jego wina, że jest z Tarnobrzega. Trzeba być wyrozumiałym.

ps. stalowaw - widzisz, jakbyś dotrzymał słowa i wyjechał przy pierwszej okazji do swojego pieknego Tarnobrzega to tam na Poczcie jeszcze bys zapewne dostał obiad w cenie wysyłki listu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
jedna Pani w okienku paczkowym odpowiedziała "już szybciutko obsłużę i podam...." a ciebie afilgud to cepem ale chyba produkowali cwaniaku


Na poczcie w Stalowej bylem wiele razy, wielokrotnie nieprzygotowany, kupowalem koperty, bralem druczki czy naklejki i nigdy nie stalem w kolejce wiecej niz raz :] Zebym sie nie ciulnal, ale jest tam chyba 4 "okienka" gdzie mozna kupic koperty i 6 gdzie mozna pobrac druczki, w pierwszej sali okienko "gazetowe" jest praktycznie zawsze puste. To ze 3 razy stales to jest tylko Twoja nieporadnosc. Co do szybkosci obslugi, zalezy na kogo sie trafi, czasami sie dluzylo.

Podpinam sie do Inhabitanta i kilku osob z poprzedniego tematu, jedz do Tarnobrzega i tam zalatwiaj sprawy :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 22:47  
Cytuj
poczta w Tescoumiech tam są małe kolejki a panie szybciutkie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 17:30  
Cytuj
uuuu koledze się dostało za cwaniakowanie, na innych tematach cwaniak a przychodzi na pocztę i nie wie co i jak :p

swoją drogą mi często zdarza się stanąć w nie tej kolejce co trzeba, nie tylko na poczcie ale w sklepach i bach akurat w mojej jakiś problem z kasą, coś się zablokowało, problemowa klientka, starszy pan niedowidzący i niedosłyszący ile ma zapłacić,a w innej już dawno bym wychodziła z zakupami ze sklepu, ott życie a nie wypisuję każdej takiej sytuacji na forum oskarżając wszystkich wokół XD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 18:34  
Cytuj
powiem tak, wy zasługujecie na to miasto a ono na was !! tyle w temacie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 18:48  
Cytuj
Dobra, a teraz kolego na rowerek i kierunek zachód droga nr 871. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 03:18  
Cytuj
stalowaw się teraz wstydzi wyprowadzić do TBG bo jego kochany i utalentowany zespół przegrał z STW, a przecież tam dają na sport żeby był na wyższym poziomie mlotek
Po druczki na poczcie nigdy się nie stoi w kolejce, idziesz do okienka i prosisz. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby szanowna pani kazała stać za druczkiem w kolejce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 17:14  
Cytuj
Temat został wyczerpany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »