NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Panienka z brodą., eurowizja.
Posty: 6
Dołączył: 10 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 16:09  
Cytuj
Co sądzicie o pannie z brodą z eurowzji?
Smaczne czy wywołuje wymioty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 16:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 16:43  
Cytuj
Nie mam nic przeciwko waginosceptykom, ale niech robią swoje po cichu. Lansowanie na siłę babochłopa było modne w latach 30ych bo dawało zyski nw cyrku i szkoda że ktoś to kontynuuje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o pannie z brodą z eurowzji?
Smaczne czy wywołuje wymioty?

To nie jest żadna panna, ale po prostu dobrze śpiewający facet, który:
1) nosi długie włosy - żadna nowość
2) farbuje włosy i maluje brwi i rzęsy - też żadna nowość
3) nosi sukienki - Szkoci noszą spódnice, Arabowie też chodzą w białych sukniach, a i w Polsce spotkanie faceta w czarnej sukience nie jest rzadkością smiech2
4) przybrał jako pseudonim artystyczny damskie imię - dziwactwo, ale nie jakieś skrajne. Noszenie przez mężczyzn damskich imion zdarza się - por. Jan Maria Rokita, Jan Maria Jackowski itd.
5) stylizuje się na kobietę - a mało to gejów nosi się i zachowuje jak kobiety?

I co cię tak bulwersuje?
PS.
Dla jasności - nie podoba mi się facet z brodą w wieczorowej sukni i na szpilkach, ale takie przebranie nie narusza mojej wolności, więc nic mi do tego przebrania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 17:54  
Cytuj
Do "Hans".
Twój kolega Firrer A.H wiedział by co zrobic z kolegami którch popierasz.
Chyba nie wstrzeliłeś się w swoją ksywe na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
Twój kolega Firrer A.H wiedział by co zrobic z kolegami którch popierasz.
Chyba nie wstrzeliłeś się w swoją ksywe na forum.

Czy tylko po to się zalogowałeś aby obrażać innych i snuć debilne insynuacje?
Przez takich gnojków, którzy nie rozumieją słowa pisanego, a wyczucie ironii w czyjejś wypowiedzi przekracza możliwości ich rozumu, to forum schodzi na psy. chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 19:07  
Cytuj
A czy ty uważasz że to jest normalne.
Takie zachwanoie mediów kreowanie dziwaków.
Ja rozumiem, wszysto jest dla ludzi tylko niech oni zachowają to dla siebie.
To poprostu zwykłe Zboczenie.

I nie jestem z PISU.
BURAKU.

Znbalazł sie obrońca Brodatych.
Może też macs brode po ssame jaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 19:13  
Cytuj
facet powinien być facetem a kobieta kobietą.w nowoczesnym świecie wstawia się dziwaków jak to coś,grodzka,szpak i wiele innych, aby młodzi mieli kogo naśladować.scianaTen kto jest normalny przegrywa.Liczy się NIC?Chyba nie tego chcemy dla naszych dzieci.co

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 19:19  
Cytuj
Problem jest taki - ja mogę tolerować takie osoby, ba toleruję, toleruję odmienność, toleruję homoseksualistów ale... jest pewien zasadniczy problem. Można takich ludzi nie dyskryminować, ba nie powinno się ich dyskryminować, ale do jasnej cholery nie promujmy wynaturzeń. To nie jest normalne!

Chore jest to parcie na promowanie gejów, lesbijek, transwestytów. Europa zrobiła już kilka kroków za daleko i już niedługo ciężko będzie to odkręcić, ba, nikt tego nie odkręci bo nie ma do tego odpowiednich ludzi. Europa niedługo obudzi się nie z ręką, ale głową w nocniku. To samo dzieje się z Muzułmanami w Europie, sprawdźcie sobie jaki procent populacji Belgii czy nawet Niemiec tacy ludzie stanowią... Już zaczynają się problemy, to jest już nie do opanowania. Niedobrze mi się robi jak myślę o przyszłości na tym chorym kontynencie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 19:30  
Cytuj
Dokładnie niech emocje wami targają bo to jest ochydne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 20:34  
Cytuj
Ten temat to wrzutka adminów stalowemiasto. Tak się robi odsłony, wrzucamy kontrowersyjny temat i klikajcie pożyteczni idioci a my liczymy kasę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 20:49  
Cytuj
zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 21:01  
Cytuj
skoro homo "mniejszość" wygrywa eurowizję to ja się boje co się dzieje z tym światem skoro gość po tylu latach 3 lata temu oznajmia że będzie babą a inni to akceptują i głosują to słów brakuje, ja nie wiem jak ja mam dziecku wytłumaczyć że można być np kobietą a na drugi dzień mężczyzną no nie poważne to jest :szok: obleśne i precz z takimi jak trans.... lesbijkami i gejami fujjj!!!! a jak sobie żyją tacy zboczeńcy to niech sobie tam żyją a nie afiszować się z dewiacją mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 21:38  
Cytuj
Hans może wyślij mi swój telefon umiech a reszta niech dalej się pieni ... Najlepsi są tacy co właściwie im to nie przeszkadza , są tak cudownie europejscy ,akceptują inność i właśnie to mylą z tolerancją .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Hans może wyślij mi swój telefon

Masz: 998
Zadzwoń, może pozwolą ci potrzymać sikawkęgood
PS
Umiesz czytać czy tylko pisać?
Napisałem dokładnie tak:
CYTAT
Dla jasności - nie podoba mi się facet z brodą w wieczorowej sukni i na szpilkach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
skoro homo "mniejszość" wygrywa eurowizję to ja się boje co się dzieje z tym światem skoro gość po tylu latach 3 lata temu oznajmia że będzie babą a inni to akceptują i głosują to słów brakuje, ja nie wiem jak ja mam dziecku wytłumaczyć że można być np kobietą a na drugi dzień mężczyzną no nie poważne to jest :szok: obleśne i precz z takimi jak trans.... lesbijkami i gejami fujjj!!!! a jak sobie żyją tacy zboczeńcy to niech sobie tam żyją a nie afiszować się z dewiacją mlotek



Ale takie paskudztwa mozna juz ogladac na zagranicznych kanalach.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 22:20  
Cytuj
Dla takich dewiacji powinno być zero tolerancji. Jak ktoś ma problem psychiczny to powinno się im pomagać i to leczyć a nie lansować w telewizji i na siłe przekonywać ludzi, że to jest "normalne". Wgle to co jest w tv to się rzygać chce bardzo delikatnie ujmując. Rola tv umarła juz dawno, jest zafajdanym narzędziem poprawnosci politycznej.
Żeby uprzedzić głupie docinki, tv nie oglądam już od paru lat, wiem o tym z internetu. Smutne jest to, że niestety lwia część spoleczenstwa przyjmuje to przemielone g***o informacji i później tak postępuje, chociażby bierze udział w wyborach zgodnie z tym co mu podali w durnym ekraniku a nie używa własnego mózgu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
Hans może wyślij mi swój telefon

Masz: 998
Zadzwoń, może pozwolą ci potrzymać sikawkęgood
PS
Umiesz czytać czy tylko pisać?
Napisałem dokładnie tak:
CYTAT
Dla jasności - nie podoba mi się facet z brodą w wieczorowej sukni i na szpilkach
[/cytat]

oj tam oj tam ... zawsze tak mówiciezarumieniony a ten mundurek to niby przypadkowo Hans ? wiadomo przecież jak chłopcy z czaszkami na czapkach lubili się zabawićcałus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 00:06  
Cytuj
Niektórzy tu się poważnie bulwersują, inni ironizują a jeszcze inni robią sobie totalne jaja. Efekt jest jeden- nabijacie popularność takim homoniewiadomo (przyznaję że tym postem się do tego w pewien sposób dołączam), a dziwić się mediom skoro one mają z tego ogromny szmal...
Zgadzam się że to wszystko idzie w złym kierunku, ta cała moda na samozagładę, tak w kwestii traktowania wynaturzeń jak i traktowania Islamu i nie muszę czytać statystyk ja to widziałam na własne oczy na zachodzie Europy.
Ale jeszcze raz powtórzę- w mediach pracują chorzy na kasę ludzie którzy sprzedadzą każde dziwactwo i zrobią z siebie dziennikarską dzi&&kę, a ludzie to łykają :o skutek jest taki że to co wypromują media jest modne i takie "nowoczesne", a normalność nazywana jest ciemnogrodem i zacofaniem, więc jest to jedyny mój komentarz w tej sprawie bo nie będę przykładać ręki do nabijania kasy chorym na głowę ludziom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 05:45  
Cytuj
CYTAT
To nie jest żadna panna, ale po prostu dobrze śpiewający facet, ...

Ciota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 07:00  
Cytuj
CYTAT
To nie jest żadna panna, ale po prostu dobrze śpiewający facet, ...

CYTAT
Ciota.

Masz rację.
Jednak z biologicznego punktu widzenia jest to mężczyzna.
===
Nie wiem dlaczego dyskutanci skupiają się na tym, że ciotowaty facet przebrał się w sukienkę, szpilki i zrobił damski makijaż, a nikt nie ocenia tego, co było istotą tego konkursu czyli muzyki.
A gdybyście nie mieli telewizora i usłyszeli tę piosenkę w radiu? Ocenilibyście ją dobrze czy źle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 07:37  
Cytuj
własnie przez taką nietolerancję- My kobiety musimy golić wąsik, nogi i co tam jeszcze trzeba, nakładać makijaż, doklejać tipsy....

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 08:34  
Cytuj
I to tuż przed wyborami do Europarlamentu taki kwas. Notowania partii eurosceptycznych w tym PIS-u i Korwina MIkke wzrosną.

A może to jakaś prawicowo-nacjonalistyczna prowokacja?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 08:40  
Cytuj
Niech będzie kim chce, i mogę to tolerować, ale denerwuje mnie fakt, że tacy jak on najmniejszy przejaw krytyki (bo przecież nie wszystko każdemu się podoba) traktują jako objaw nietolerancji lub homofobii. Tak jakby byli nietykalni.. Ale 'nasze cycki' każdy może skrytykować i seksizmem lub innym 'czymś' tego nie nazwą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 15:00  
Cytuj
Ano niech będzie, różnych odszczepieńców nigdy nie brakowało, tylko kiedyś nie wpuszczali ich do telewizji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 15:24  
Cytuj
To nie jest "Kobieta z brodą" tylko "Mężczyzna w sukience". Jeżeli wsiądę na rower w kagańcu na gębie, to pytam Was, będę słynnym psem jeżdżacym rowerem czy zaledwie idiotą w kagańcu? Nie dajcie sobie wmówić, że mężczyzna jest kobietą, bo wtedy będzie Wam można wcisnąć wszystko. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »