NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Panienka z brodą., eurowizja.
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 15:31  
Cytuj
Oglądając robiło mi się niedobrze, zobaczywszy go skojarzył mi się z wymalowanym Jezusem a to już niezdrowa reakcja, nie widząc a słysząc oceniłabym piosenke wysoko, ale przez wygląd obrzydził mnie:(

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 15:31  
Cytuj

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
To nie jest "Kobieta z brodą" tylko "Mężczyzna w sukience". Jeżeli wsiądę na rower w kagańcu na gębie, to pytam Was, będę słynnym psem jeżdżacym rowerem czy zaledwie idiotą w kagańcu? Nie dajcie sobie wmówić, że mężczyzna jest kobietą, bo wtedy będzie Wam można wcisnąć wszystko. Pozdrawiam.


Kolego Szopen a moze faktycznie jest to "kobieta z brodą" przeto jak wiemy i kobietom rosna wlosy tu i tam, a tej dodatkowo falus doszedl umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 15:50  
Cytuj
CYTAT

Kolego Szopen a moze faktycznie jest to "kobieta z brodą" przeto jak wiemy i kobietom rosna wlosy tu i tam, a tej dodatkowo falus doszedl umiech

Nie daję wiary w to co piszesz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 15:52  
Cytuj
To prawda ze niektóre style, orientacje bardziej się lansuje w mediach, tak nie powinno być. Najlepiej aby media były obiektywne i nie lansowały niczego ale niestety to tylko pobożne życzenia. Czy ktoś się przebiera czy próbuje się podszywać pod inną płcią to mi nie przeszkadza. Świat zawsze był jest i będzie pełen rożnych temperamentów, charakterów i osobowości a skoro daje im to szczęście i radość to niech sobie będą szczęśliwi na swój sposób.
P.S. Ta osoba urodziła się mężczyzną zdaje mi się ze takie przebierańce tytułują jako "Drag queen" to jakaś forma transwestytyzmu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:20  
Cytuj
Mnie to jeszcze zastanawia, ilu facetów, którzy mówią "Nic nie ważne, ona się czuje kobietą, a więc jest kobietą" poszłoby z tą kobietą do łóżka. Bo przecież chodzą do łóżka z kobietami, z facetami nie chodzą. Więc pójdą z nią, skoro uważają ją za kobietę? Jeżeli nie, to znaczy, że nie lubią chodzić z kobietami do łóżka, a zatem wolą chodzić z mężczyznami? A co jeśli po wyjściu z łóżka jakiejś kobiety ta oznajmiłaby im, że czuje się mężczyzną? Jak żyliby z poczuciem, że odbyli stosunek z facetem? Czy byliby gejami? A co, jeśli ona miała brodę? Jak dla mnie, takie historie strasznie komplikują zdrowy porządek świata umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Kolego Szopen a moze faktycznie jest to "kobieta z brodą" przeto jak wiemy i kobietom rosna wlosy tu i tam, a tej dodatkowo falus doszedl umiech

Nie daję wiary w to co piszesz umiech


Szopen jakby to powiedziala moja babaka od ruskiego "nie buziuj" taki zartcik umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 21:42  
Cytuj
CYTAT

Szopen jakby to powiedziala moja babaka od ruskiego "nie buziuj" taki zartcik umiech

Nie buziuję umiech Załapałem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »