NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
niebezpieczne przejscie dla pieszych..., niebezpieczne przejscie dla pieszych...
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 14:05  
Cytuj
zastanawiam sie czy ktos w koncu cos z tym zrobi nim dojdzie tam do nieszczescia?pare dni temu byl tam wypadek.Przypadkiem natknalem sie na filmik co obrazuje jak tam jest niebezpiecznie.....

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ci_Df1GZbro

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 14:05  
Cytuj

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:16  
Cytuj
Kultura kierowców też ma tu duże znaczenie. Stoi dzieciak i żaden się nie zatrzyma. Skończy się na światłach i zacznie się lament "miszczów" kierownicy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:23  
Cytuj
I tak niektóre półmózgi, które się tu na forum ostatnio ujawniły, będą napieprzać na czerwonym, bo przecież żaden ustawodawca czy policjant nie będzie im ograniczał swobody jednostki na drodze. Jak zabiją jakieś dziecko... wtedy owszem, można im coś zarzucić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 08:31  
Cytuj
Jak ma być dobrze w naszej Polsce...

Dzisiaj jadąc Popiełuszki zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych. Stojący na chodniku chłopak ruszył na pasy, doszedł do połowy i czeka aż autobus z naprzeciwka także postanowi się zatrzymać. Nie wiem co robił kierowca (gdzie był myślami - może jeszcze w łóżku) na początku wyglądało, iż nie ma zamiaru się zatrzymać - jednak dał radę. Pieszy przeszedł, a "miły" pan kierowca pks postanowił otworzyć swoje okieneczko i nie omieszkał mi posłać kilku "miłych" słów. Dowiedziałem się że jestem debilem i przez takich jak ja to są wypadki...
Szkoda, że nie zapisałem gdzieś numerów/kursu bo mi pan podniósł ciśnienie od rana.

Ludzie szanujmy się, od czasu do czasu można się zatrzymać i przepuścić pieszego.

Proponuje temu panu wybrać się na jeden dzionek do jednego z krajów skandynawskich - tam by się nauczył i zobaczył że się da. Byłby pewnie w wielkim szoku, że nie ma kierowcy który by nie przepuścił pieszego na pasach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 08:57  
Cytuj
Dużo czasu upłynie zanim wszyscy Polacy będą uprzemjmi dla siebie nawzajem. Na chwilę obecną, z regóły patrzymy na siebie egoistycznie, dlatego żyje się nam źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 09:00  
Cytuj
Tutaj to by te kamerki pomogły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »