NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Chciałbym Was przeprosić.,
Posty: 5
Dołączył: 13 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2014r. 00:41  
Cytuj
Oczywiście, 1 post, to napewno jeden z tamtych - mogę tylko pogratulować inteligencji (szczególnie że konto zostało założone "wczoraj").
Swego czasu pisałem pracę na temat cyberprzestępczości i hejtowaniu na różnego rodzaju forach i między innymi obserwowałem ten wątek (nie udzielałem się aby nie wpływać na przebieg zdarzeń). I dziś kiedy już jestem za tym to mogę śmiało powiedzieć że sprawa ta zakończyła się tak jak przypuszczałem i napisałem w swoim opracowaniu (finał w 90% jest taki sam). Normalny człowiek załatwia takie sprawy bez udziału mediów i różnego rodzaju forach (jest to też w różnego rodzaju opracowaniach jak postępować i co robić kiedy ma się niezbite dowody).
A czy wy obrońcy biednego jeżowiaka wźieliście kiedykolwiek pod uwagę że wszystko lub większośc co on napisał mogło być wyssane z palca (również jest to w opracowaniach że tak się ci ludzie zachowują i takie rzeczy wypisują aby zaistnieć lub zwrócić na siebię uwagę).
Na koniec wszystkim hejterom życzę dużo zdrowia i być może w niedalekiej przyszłości również kasy (na odszkodowania).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2014r. 00:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Maja 2014r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście, 1 post, to napewno jeden z tamtych - mogę tylko pogratulować inteligencji (szczególnie że konto zostało założone "wczoraj").
Swego czasu pisałem pracę na temat cyberprzestępczości i hejtowaniu na różnego rodzaju forach i między innymi obserwowałem ten wątek (nie udzielałem się aby nie wpływać na przebieg zdarzeń). I dziś kiedy już jestem za tym to mogę śmiało powiedzieć że sprawa ta zakończyła się tak jak przypuszczałem i napisałem w swoim opracowaniu (finał w 90% jest taki sam). Normalny człowiek załatwia takie sprawy bez udziału mediów i różnego rodzaju forach (jest to też w różnego rodzaju opracowaniach jak postępować i co robić kiedy ma się niezbite dowody).
A czy wy obrońcy biednego jeżowiaka wźieliście kiedykolwiek pod uwagę że wszystko lub większośc co on napisał mogło być wyssane z palca (również jest to w opracowaniach że tak się ci ludzie zachowują i takie rzeczy wypisują aby zaistnieć lub zwrócić na siebię uwagę).
Na koniec wszystkim hejterom życzę dużo zdrowia i być może w niedalekiej przyszłości również kasy (na odszkodowania).

A ja Tobie życzę, dużo wytrwałości i cierpliwości w życiu. Będą Ci one bardzo potrzebne, w kontekście Twojej wiary " w załatwianie takich spraw". Następną pracę napisz na temat walki zwykłego szarego człowieka z bogatą firmą , którą stać na najlepszych adwokatów. Wiem ,że w amerykańskich filmach na końcu zazwyczaj wygrywa ten dobry, zwykły człowiek. W polskich realiach to już raczej niekoniecznie. Gościa , który autentycznie poczuł się oszukany i wylał swoje żale na forum , Ty nazywasz " ...tchórzem i wiejskim cwaniakiem"... . Jeżeli szukasz hejterów na tym forum to najpierw dokładnie przeglądnij się w lustrze. A potem jeszcze raz przeczytaj sobie końcówkę mojego poprzedniego postu i wiedz ,że już skończyliśmy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2014r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
Normalny człowiek załatwia takie sprawy bez udziału mediów i różnego rodzaju forach (jest to też w różnego rodzaju opracowaniach jak postępować i co robić kiedy ma się niezbite dowody).
A czy wy obrońcy biednego jeżowiaka wźieliście kiedykolwiek pod uwagę że wszystko lub większośc co on napisał mogło być wyssane z palca (również jest to w opracowaniach że tak się ci ludzie zachowują i takie rzeczy wypisują aby zaistnieć lub zwrócić na siebię uwagę).

Mam wrażenie,że nigdy nie obcowałeś z praktycznymi stronami takich sytuacji. Normalność nie ma tu nic do rzeczy, liczy się skuteczność. Media są skuteczne szczególnie w stosunku do firm, gdzie większości zależy na zachowaniu dobrej opinii, tylko trzeba rozważnie z nich korzystać. RNI poszedł po bandzie, bo używał nazwisk itd.

W czym według Ciebie chciał zaistnieć RNI ? jaki cel miał aby zwracać na siebie uwagę ? Chyba nie brandzluje się tym,że ktoś go pozwie do sądu, widocznie był pewny swojego i założenie tematu miało jakiś powód.

"Siedzi 2 sędziów i nagle wpada adwokat.Woła do jednego z nich: Pies Pana żony pogryzł mojego klienta,albo daje Pan 10 tysięcy albo sprawa do sądu.Sędzia nie zastanawiał się i wyjął 10tys. Na to jego kolega: co robisz przecież nie masz żony ani psa.Na to ten : a wiesz sprawa do sądu trafi i różnie może być."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 18:10  
Cytuj
Nieźle, najlepiej prześlijcie sobie cegłówki żeby się nimi walnąć w głowę na przeprosiny i radzę przy tym skorzystać z pośrednika kurierkiego [wymoderowano] bo przynajmniej na przesyłce zaoszczędzicie.

Moderowano przez: zubrstw

Reklama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »