NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Chciałbym Was przeprosić.,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 19:43  
Cytuj
Jak w temacie.
Chciałem Was wszystkich przeprosić za moje wpisy których osobiście i imiennie obraziłem głównie AUTORUD i innych co tez czuli się urażeni moimi wpisami.

Przepraszam Was serdecznie.

Mam prośbę do administracji.

Proszę to moje konto zablokować.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 19:43  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 19:51  
Cytuj
Chciałeś żeby Cię pozwali, czyżby jednak tak się stało i Twój post był wynikiem postanowienia sądu potluczony ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 19 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 19:53  
Cytuj
haha i rozpruly sie gacie
nawet pomimo tego iz mogles miec racje to mogles sobie ja wsadzic.

albo Ty pozywasz
albo przepraszasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:05  
Cytuj
Post zajebisty good

Co do wyroku sądowego mam wątpliwości, bo autor w żadnym wypadku nie przeprasza firmy Autorud, a jedynie użytkowników forum, a zapewne nie takie byłoby postanowienie sądu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:26  
Cytuj
RNI-JEZOWE, co się stało ? Zostaw jakiś namiary do siebie, mam sprawę uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:53  
Cytuj
Ważne,że "słowo" poszło w eter i nie zostało zamiecione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 21:23  
Cytuj
Ja myślę, że ktoś tu się zapomniał wylogować smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 22:19  
Cytuj
A ja myślę ze autorud dobrał sie mu do tyłka i rni dostał wyrokjezyk Sory ale tak w polsce jest ze po dupie dostaje niewinny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 22:37  
Cytuj
Niestety życie jest brutalne,a dostaje niewinny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
głównie AUTORUD


Ewidentnie dobrali się do niego i jest zobligowany do zamieszczenia przeprosin. Dziwne, że w takiej formie. A nie wykupionego artykułu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 13 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 00:19  
Cytuj
Ciekawe, gość obraża przez prawie 2 lata wszystkich kogo tylko się da (najwidoczniej w sądzie udowodniono mu że bezpodstawnie - brak dowodów potwierdzających informacje w wpisach) a teraz ogranicza się do zdawkowych przeprosin. Tchórz, wiejski cwaniaczek który dorwał się do klawiatury i internetu i myślał że może bezkarnie obrażać innych. Myślę, że za serwisem powinni inni bezpodstawnie obrażani i oskarżani pójść za ciosem (droga procesowa przetarta) i podać go o zniesławienie i dodatkowo zadośćuczynienie finansowe za poniesione straty moralne, fizyczne i psychiczne. Dopiero jak by go pociągnęło finansowo to odczuł by swoją głupotę, a tak to pewnie (patrząc na jego przeprosiny) spłynęło to po nim jak po kaczce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 06:30  
Cytuj
Studencik bardzo dobrze to napisalesgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 07:32  
Cytuj
Też myślę, że jest to jakaś forma "karnego ..." (tu niech się każdy domyśli ;) ) za niewylogowanie się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 07:47  
Cytuj
nie ukrywam że czekałem kiedy sie to stanie,zresztą sama liczba postów może świadczyć o wyjątkowej chęci "ujadania" na każdego kto pojawia się na forum. Rex Auguste judic a juste.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 10:48  
Cytuj
Śmiać mi się chce, jak pamiętam jego wpisy proszące, by go pozwali smiech2
I jescze wielkie oburzenie jak administracja usuwała w końcu jego spam ... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 18:26  
Cytuj
studencik popieram, mądrze napisałeś umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:06  
Cytuj
Studencik zgadzam się z Tobą w przypadku gdyby polskie sądy były niezawisłe a jakie one są to każdy wie. Ale że jesteś "studencik" więc Ty mozesz tego jeszcze nie wiedzieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe, gość obraża przez prawie 2 lata wszystkich kogo tylko się da (najwidoczniej w sądzie udowodniono mu że bezpodstawnie - brak dowodów potwierdzających informacje w wpisach) a teraz ogranicza się do zdawkowych przeprosin. Tchórz, wiejski cwaniaczek który dorwał się do klawiatury i internetu i myślał że może bezkarnie obrażać innych. Myślę, że za serwisem powinni inni bezpodstawnie obrażani i oskarżani pójść za ciosem (droga procesowa przetarta) i podać go o zniesławienie i dodatkowo zadośćuczynienie finansowe za poniesione straty moralne, fizyczne i psychiczne. Dopiero jak by go pociągnęło finansowo to odczuł by swoją głupotę, a tak to pewnie (patrząc na jego przeprosiny) spłynęło to po nim jak po kaczce.


Czy wszystko co "wyprodukował" RNI Jeżowe było tworem jego bujnej wyobraźni ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Jak w temacie.
Chciałem Was wszystkich przeprosić za moje wpisy których osobiście i imiennie obraziłem głównie AUTORUD i innych co tez czuli się urażeni moimi wpisami.

Przepraszam Was serdecznie.

Mam prośbę do administracji.

Proszę to moje konto zablokować.

Stary,
nie mam żalu :-)
Niech Ci się wiedzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:56  
Cytuj
floras dobrze prawigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 21:13  
Cytuj
Ja tylko jeszcze czekam na tą falę z Francjijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 21:39  
Cytuj
Nie znam sprawy ale
Głupcem jest ten kto wierzy że wszystkie posty wszystkich użytkowników są obiektywną prawdą.

Skoro nie ma obiektywnej prawdy w postach to głupcem jest ten kto jej wymaga i egzekwuje.

Firmy i instytucje świadczące usługi publiczne powinny być oceniane i krytykowane przez społeczeństwo bez jakichkolwiek ograniczeń. Dotyczy to także osób publicznych.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 22:34  
Cytuj
Wiem że nigdy nie kupie auta z grupy vw, teraz ludzie bardzo sie podniecają nad ałdi, wcześniej nad biemdabliu, jedno i drugie to padaka która jest technologicznie zacofana i awariami potrafi wydymać portfel. Przewaga dzieki technice, o technika w tych autach jest taka że samemu można naprawić je u siebie w stodole i sąsiad dalej bedzie myslał że mamy igłe od niemca emeryta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Maja 2014r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe, gość obraża przez prawie 2 lata wszystkich kogo tylko się da (najwidoczniej w sądzie udowodniono mu że bezpodstawnie - brak dowodów potwierdzających informacje w wpisach) a teraz ogranicza się do zdawkowych przeprosin. Tchórz, wiejski cwaniaczek który dorwał się do klawiatury i internetu i myślał że może bezkarnie obrażać innych. Myślę, że za serwisem powinni inni bezpodstawnie obrażani i oskarżani pójść za ciosem (droga procesowa przetarta) i podać go o zniesławienie i dodatkowo zadośćuczynienie finansowe za poniesione straty moralne, fizyczne i psychiczne. Dopiero jak by go pociągnęło finansowo to odczuł by swoją głupotę, a tak to pewnie (patrząc na jego przeprosiny) spłynęło to po nim jak po kaczce.

A jak wg Ciebie miał postąpić ,jeżeli uznał ,że został oszukany. Metody postępowania z klientem serwisu tej firmy są raczej znane. W to ,że przy wymianie szyby przedniej doprowadzono do awarii komputera, potrafię uwierzyć . Sam mu nawet doradzałem ,żeby oprócz sprawy z powództwa cywilnego ,założył im sprawę karną za narażenie jego zdrowia i życia. Jeżeli na skutek wadliwego działanie komputera nie zadziała np. system ABS, to sam pomyśl jakie mogą być tego konsekwencje np przy ostrym hamowaniu w deszczowych warunkach. Tym bardziej ,że wcześniej nie stwierdził takowych usterek. W normalnym kraju zachodniej Europy, RNI poszedłby do prawnika, i po krótkim czasie ASO wypłaciło by mu spore odszkodowanie i gorliwie przeprosiło za zaistniałą sytuację. Niestety , nie żyjemy w normalnym kraju i tutaj szary zwykły człowiek bardzo często staje oko w oko z sytuacja , która go przerasta. Nasza lokalna Policja i Prokuratura nie garną się do prowadzenia spraw przeciw takim firmom.Nawet miejscowi adwokaci nie chcą się bardzo angażować w takie tematy ( są po prostu" za ciency na tamtych"). Motywy ich postępowania wydają się zrozumiałe dla każdego w miarę inteligentnego człowieka. Są w naszej małej ojczyźnie ( i w tej dużej również) osoby i firmy ponad prawem , poza zasięgiem zwykłego człowieka . Jeżeli masz co tego wątpliwości to chyba żyjemy w innym miejscu na Ziemi. Postępowanie RNI było więc trochę zrozumiałe, może użył nieodpowiednich słów , może nie wszystko do końca przemyślał , taką przyjął taktykę( chciał ,żeby oni go pozwali za zniesławienie). Poza tym jako jednopostowiec , rodzi się podejrzenie w stosunku do Twojej osoby ,ze masz jakieś koligacje z firmą o której mowa. Więc tak na koniec , jak mówili nasi dziadowie : "... go fuck yourself..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Maja 2014r. 22:27  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe, gość obraża przez prawie 2 lata wszystkich kogo tylko się da (najwidoczniej w sądzie udowodniono mu że bezpodstawnie - brak dowodów potwierdzających informacje w wpisach) a teraz ogranicza się do zdawkowych przeprosin. Tchórz, wiejski cwaniaczek który dorwał się do klawiatury i internetu i myślał że może bezkarnie obrażać innych. Myślę, że za serwisem powinni inni bezpodstawnie obrażani i oskarżani pójść za ciosem (droga procesowa przetarta) i podać go o zniesławienie i dodatkowo zadośćuczynienie finansowe za poniesione straty moralne, fizyczne i psychiczne. Dopiero jak by go pociągnęło finansowo to odczuł by swoją głupotę, a tak to pewnie (patrząc na jego przeprosiny) spłynęło to po nim jak po kaczce.

CYTAT
Poza tym jako jednopostowiec , rodzi się podejrzenie w stosunku do Twojej osoby ,ze masz jakieś koligacje z firmą o której mowa. Więc tak na koniec , jak mówili nasi dziadowie : "... go fuck yourself..."


No właśnie znalazł się, filozof z jednym postem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »