NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola reklamowy śmietnik,
Posty: 3
Dołączył: 16 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 09:55  
Cytuj
Witam,
Czy zauważyliście jak w naszym mieście zaczeły pojawiać się jak grzyby po deszczu wielkie bilboardy (tablice reklamowe).
Wg mnie fatalnie to wpływa na estetykę miasta, co Wy o tym sądzicie? Czy pare zł z wynajmu dla miasta jest warte wydawania zgody na te reklamy? Nie mam nic przeciwko umieszczaniu reklam ale w granicach rozsądku i w miejscach do niech przeznaczonych. Ale te rekalmy co się pojawiają teraz są wciskane wszędzie i wygląda to fatalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 09:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Wg mnie fatalnie to wpływa na estetykę miasta, co Wy o tym sądzicie?


Estetykę miasta ... a jakie to miasto ma estetykę? Widzę, że podłapałeś/podłapałaś temat z TVN - niedawno był o tym reportaż. Tylko wtedy była mowa między innymi o Krakowie gdzie jest stare miasto - i takie miasto ma jakąś estetykę jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 13:54  
Cytuj
A mnie się wydaje, że nasze miasto jest całkiem ładne umiech A tablice, o których pisze Farro rzeczywiście paskudzą widok.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 17:23  
Cytuj
Mi się też nasze miasto podoba. Jednym z aspetków jest to, że właśnie nie zostało jeszcze obklejone taką ilością płacht i plandek jak to ma miejsce, zwłaszcza w dużych miastach. Ba, jest wiele większych ulic na których w prawie ogóle nie ma "lokowania produktu" poza miejscowymi usługami. (Ofiar Katynia, Jana Pawła, Popiełuszki, Mickiewicza itd...). Najbardziej irytują mnie teraz mordy polityków. One wiszą tam za nasze pieniądze!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »