NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Używana przednia szyba. Gdzie kupie ?,
Posty: 10
Dołączył: 10 Maja 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 16:02  
Cytuj
Gdzie mogę kopić używana przednia szybę czołową do VW Polo z 97 roku. Na Loku taka nowa szyba kosztuje 350 zeta ;/
Pytałem się w tym szrocie w Rozwadowie, ale niestety nie maja takiej. Gdzie jeszcze mogę sprawdzić co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 16:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
poi
poi
poi
Posty: 41
Dołączył: 24 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 16:11  
Cytuj
Zastanów się czy warto oszczędzać. Większość zakładów nie bardzo chce wklejać stare szyby bo często pękają. Też miałem podobny problem i kupiłem nową

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 16:14  
Cytuj
Ja kupowałam obok Loku w Nord Glass (nazwy dokładnie nie pamiętam) i wyszło mi niewiele drożej niż za używaną na szrocie. Po wstawieniu używanej szyby jeździłam ok 4 m-ce po czym sama się rozleciała w drobny mak, także nie oszczędzaj tylko kup nową! Różnica jest niewielka a na nową masz gwarancję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 16:41  
Cytuj
Allegro - w rodzinie u mnie kupowali ze 2 razy i nie było problemów.
Jak zerkniesz na aukcje Kup Teraz to od 70zł za używki wołają, nówka z wysyłką darmową 230zł na przykład.
Co do pękania to bez przesady, jedynie jak się przyjdzie np z tylną klapą gdzie jest szyba i trzeba ją najpierw wyciąć to nie bardzo chcą się podejmować i w razie pęknięcia nie biorą odpowiedzialności za to, w innym przypadku, jak przyjeżdżasz z "gołą" szybą to nie ma problemu.

Kuriera się nie bój, nie stłucze. Jak stłucze to zapłaci za to, przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »