NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
giełda samochodowa , zakup auta na giełdzie
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 22:22  
Cytuj
Witam zamierzam kupic auto tak do 15 tyś czy warto jechac na giełde i która polecacie sandomierz czy rzeszów a może jakies inne ?

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 22:22  
Cytuj

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 22:44  
Cytuj
Byłem niedawno w RZ i według mnie nie ma sensu tam jechać. Na giełdzie same perełki od pierwszych właścicieli, silniki wyplakowane nic nie widać czy jakiś wyciek jest. Większość samochodów na kartkach ma podany rocznik np. 2004 ale przy rozmowie okazuje się że rocznik 2003 ale pierwsza rejestracja 2004. Duża ilość samochodów była z łysymi oponami a no i trzeba sprawdzać czy mają podnośniki i klucze do kół. Ceny oczywiście niektóre były wzięte jak z kosmosu... Większość handlarzy przyrzekało na własne życie że przebiegi oryginalne a auta w 100% żadnej stłuczki. Po dużej ilości aut było widać że jednak te liczniki są kręcone. To jest moje zdanie na temat giełd....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 22:53  
Cytuj
w koimsach z kolei również sie nie opłaca wysoka marża a i ceny również z kosmosu a kiedy jest najwiekszaz giełda ?

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 07:29  
Cytuj
Ja zaryzykowałem zakup w komisie i mi się udało trafić na bdb autko. A i cena nie była tak bardzo wygórowana. Wiadomo kupno auta to w większości szczęście. Co do giełd to jak bym miał już jechać to pod Kielce do Miedzianej Góry, jak jest ładna pogoda to jest tam naprawdę bardzo dużo samochodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 08:01  
Cytuj
moze w sobote dopisze pogoda to sie wybiore

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 08:03  
Cytuj
Szukaj aut z ogłoszeń czy to lokalnych czy większych serwisów ogłoszeniowych i tylko od prywatnych osób, bo cena 15 tys nie pozwoli Ci na zakup żadnego świeżego auta sprowadzanego tylko zwykle wytłuczony szrot, oczywiscie wypicowany i bezwypadkowy hehe z małym przebiegiem.
Na giełde możesz jechać ale raczej w ramach ciekawostki, żeby się rozeznać we wnetrzach, wielkosci i funkcjonalności aut. Może akurat wpadnie Ci w oko jakas inna marka samochodu niz pierwotnie się nastawiałeś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 09:09  
Cytuj
daj spokój sobie tez z sandomierzem lipa straszna tak jak w Rzeszowie podpicowane super furki z tym ze w Sandomierzu to już nawet handlarzom nie chce się dobrze zamalować podkładu czy szpachli no i oczywiście wiaderko Plaka musi byćumiechtylko serwisy lokalne alledrogo czy tablica i ogłoszenia w necieok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 09:54  
Cytuj
13 500 zł do neg ma moj znajomy Peugeot 307 full opcja oprocz skory pierwszy wlasciciel kupiony w salonie w jamnicy. przebieg okolo 130000 . Wszystkie czesci wymieniane na oryginalne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 10:55  
Cytuj
no jeśli chcesz kupić czteroślada zrdutowanego z trzech innych zeskrobanych z drzewa to tak jedż tam pod kielce goodgoodgood do auta dostaniesz worek kartofli od dealera ... - daj sobie spokój z giełdziankami szukaj lepiej w ofertach prywatnych albo w Rzeszowie w większych komisach - jest wybór i jak włożysz trochę serca i rozumu i dobrze "posłuchasz" auta to kupisz coś ciekawego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 12:39  
Cytuj
no na gieldzie nieraz ale tu podkreslam slowo nieraz mozna cos trafic ladnego ale przedewszystkim znajdz sobie kogos kto sie zna na autach i bedzie potrafil trzezwym okiem ocenic stan auta a nie tylko to ze jest klima i sie blyszczy a kupic mozna wszedzie czy w komisie czy na gieldzie czy na ulicygood

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 19:32  
Cytuj
Odkopuje temat, jak wygląda giełda w Sandomierzu ale od strony sprzedającego?? O której godzinie trzeba tam pojechać, ile kosztuje wjazd ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
Odkopuje temat, jak wygląda giełda w Sandomierzu ale od strony sprzedającego?? O której godzinie trzeba tam pojechać, ile kosztuje wjazd ??


Od strony sprzedającego to "czarowanie" kupującego i umiejętne odpowiadanie na zadawane pytania. Sztuka opanowana prawie do perfekcji przez handlarzy rodem z TKI. Materiał na "igłę" wyłapywany jest przed wjazdem, więc jak ktoś chce sprzedać to sprzeda - niekoniecznie w oczekiwanej kwocie umiech. Kupującym odradzam giełd, handlarzy i okazji cenowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 12:53  
Cytuj
Cena za wjazd na giełde 33zł. Najlepiej być około 5-6 rano.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 12:59  
Cytuj
Szanowny daliborze, chodziło mi dokładniej w jakich godzinach trzeba się tam zjawić żeby wjechać i sprzedać swoje auto, ile taka przyjemność kosztuje? Na szczęście nie jestem handlarzem i chce sprzedać swoje prywatne auto bez żadnych historyjek "jeździła nim babcia tylko do kościoła albo Niemiec płakał jak sprzedawał".

Krzysiek1987 wielkie dzięki za infoumiech mam rozumieć że w późniejszych godzinach moge zapomnieć o wjeździe na giełde?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Na szczęście nie jestem handlarzem i chce sprzedać swoje prywatne auto bez żadnych historyjek "jeździła nim babcia tylko do kościoła albo Niemiec płakał jak sprzedawał".


Jak masz dobry samochód, w dobrych pieniądzach to ogłaszaj się na OLX, otomoto i regionalnych portalach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 13:23  
Cytuj
Ogłosiłem sie na OLX, allegro ale z braku zajęcia w sobotę postanowiłem skorzystać z giełdy, od tak z racji tego że nigdy nie korzystałem z takiego dobrodziejstwa. Zresztą myślę że z moją uczciwą ofertą to i na giełdzie mam 100% więcej szansy na sprzedaż swojego wozidła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Ogłosiłem sie na OLX, allegro ale z braku zajęcia w sobotę postanowiłem skorzystać z giełdy, od tak z racji tego że nigdy nie korzystałem z takiego dobrodziejstwa. Zresztą myślę że z moją uczciwą ofertą to i na giełdzie mam 100% więcej szansy na sprzedaż swojego wozidła.


I poszło autko? umiech

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 02:42  
Cytuj
Poszło, co do giełdy to ciekawe wrażenia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 11:42  
Cytuj
A no wrażenia ciekawe. "Jak auto to tylko VW albo Audi" hehe

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 13:01  
Cytuj
Ta albo jak komuś składanie z kilku nie wyszło i szpary, że gołą rękę można wcisnąć to teksty: Panie, francuskie to tak mają... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 17:11  
Cytuj
albo:to jest opona do wymiany?nie słyszałem jescze żeby komuś pęknięty drut przeszkadzałok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 17:27  
Cytuj
Jak zobaczyli audi to facet się aż wywalił tak biegli hehe jak zombi

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 17:55  
Cytuj
Stecyk jakie auto opychałeś, Mitsubishi Space Star ? Dobrze pamiętam ? jezyk


Cyt Rerere

"13 500 zł do neg ma moj znajomy Peugeot 307 full opcja oprocz skory pierwszy wlasciciel kupiony w salonie w jamnicy. przebieg okolo 130000 . Wszystkie czesci wymieniane na oryginalne"

Poszło już to autko pewnie ? Szukam takiego auta od pierwszego właściciela, nieskładanego z kilku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 19:21  
Cytuj
7 lat temu kupiłem na giełdzie w Sandomierzu Audi a4 1999r, od gościa z Kielc, do dziś auto śmiga lecz już w nie moich rękach, po zakupie okazało się, że pewna czesc jest do wymiany za 600 zł jakiś komputerek czy coś, potem przez 4 lata dołożyłem prawie nic, tyle co na wymiane oleju i filtrów umiech oraz klocki z tarczami umiech

takie moje małe doświadczenie z giełdą w Sandomierzu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 19:42  
Cytuj
Miałeś szczęście, ale nie znaczy że będzie tak z innymi autami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »