NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nie dla Andrzeja Szlęzaka,
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Twój gust nic a nic mnie nie obchodzi.
Twój guru ośmieszyl się stwierdzeniem, że obwodnica wpłynie na powiększenie terenów inwestycyjnych w mieście... Większej błazenady dawno nie słyszałem.
"Jest to otwarcie nowych terenów inwestycyjnych, nie tylko bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców Stalowej Woli, ale jest to otwarcie horyzontalne Stalowej Woli wzdłuż linii Sanu. I to będzie mój kolejny priorytet, bo jeżeli mówimy, że w Stalowej Woli brakuje dzisiaj terenów inwestycyjnych, brakuje otwarcia inwestycyjnego, to właśnie obwodnica Stalowej Woli pod względem włączania do całej sieci dróg szybkiego ruchu jest dla nas po prostu jako inwestycja niezbędna".
Tak. I firmy otworzą zakłady pracy w korycie Sanu mlotek
Trzeba umiec rozróżniać wpływ na powiększenie terenów inwestycyjnych od wpływu na polepszenie atrakcyjności pod względem inwestycyjnym.
Ale jak zauważył Szlęzak - Nadbereżny jako typowy pisowski klaun - na niczym się nie zna.

Czy P.Nadbereżny powiedział w jakim procencie obwodnica wpłynie na powiększenie terenów inwestycyjnych w mieście ? bo gdy powstanie tam stacja benzynowa, warsztat samochodowy, zajazd itp. to będzie miał rację. Atrakcyjnością pod względem inwestycyjnym będzie m.in. cena gruntu i to,co tam powstanie. Jak widać powstaje tam już galeria( galeria? jak dobrze pamiętam). Nie oglądałem debaty,bo nie widzę kandydata na którego można oddać głos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 08:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 09:33  
Cytuj
Właśnie dzisija się dowiedziałam że Szlęzak zagości w przedszkolu u mojej córki.. To ma byc kampania wyborcza poprzez małe dzieci? Zaznaczam że jest to prywatne przedszkole. A gdzie Panie prezydencie publiczne? Nie ma miejc tyle obiecanek cacanek. Pewnie wstyd mu zawitać w publicznym przedszkolu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
Twój guru ośmieszyl się stwierdzeniem, że obwodnica wpłynie na powiększenie terenów inwestycyjnych w mieście... Większej błazenady dawno nie słyszałem.

"Jest to otwarcie nowych terenów inwestycyjnych, nie tylko bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców Stalowej Woli, ale jest to otwarcie horyzontalne Stalowej Woli wzdłuż linii Sanu. I to będzie mój kolejny priorytet, bo jeżeli mówimy, że w Stalowej Woli brakuje dzisiaj terenów inwestycyjnych, brakuje otwarcia inwestycyjnego, to właśnie obwodnica Stalowej Woli pod względem włączania do całej sieci dróg szybkiego ruchu jest dla nas po prostu jako inwestycja niezbędna".

Tak. I firmy otworzą zakłady pracy w korycie Sanu mlotek

Trzeba umiec rozróżniać wpływ na powiększenie terenów inwestycyjnych od wpływu na polepszenie atrakcyjności pod względem inwestycyjnym.


Właśnie wyborcy Szlęzaka pokazujecie wasze zawężone horyzonty. Dla was słowo inwestycja od razu kojarzy się z przedsiębiorstwem co zatrudnia tysiąc osób. Właśnie Nabereżny ma rację a niestety prezio tego nie dostrzega. Motorem ekonomi naszego państwa jak i wielu tego świata są małe i średnie przedsiębiorstwa i Nadbereżny ewidentnie to rozumie i ma racje. Gdy powstanie obwodnica, wzdłuż tej obwodnicy może powstać setki małych i średnich przedsiębiorstw typu serwisy i salony samochodowe, stacje paliw, gastronomia i dużo innych. Dlatego jest to również kluczowa inwestycja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 11:49  
Cytuj
Co Ty teraz bredzisz? Jak nie dostrzega??!! Po pierwsze prezio nigdy nie powiedział, że nie chce obwodnicy, tylko, że nie jest kwestia najważniejsza. I tu się z nim zgodzę. Masz kupę działek po obu stronach obwodnicy, i ile masz stacji benzynowych, ile salonów.NIC. A że Nadbereżny wspiera drobnych przedsiębiorców??? KPINA, to On nie chciał budowy salonu samochodowego obok katolika (10-20 miejsc pracy), to on nie chciał budowy ronda do galerii (ponad 200 miejsc pracy), z Mc Donalda też nie byli zadowoleni a to kilkadziesiąt miejsc pracy. Chwali się, że uratował miejsca pracy kupców z FRAC-a. Zobaczycie ile tych miejsc będzie po otworzeniu 2 galerii (VIVO i na PKS-ie). Nic Ci ludzie i tak stracą pracę, bo bez gruntowej modernizacji, albo zmiany profilu (choćby na to OBI) Centrum padnie z wielkim hukiem. No ale to już będzie po wyborach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
Gdy powstanie obwodnica, wzdłuż tej obwodnicy może powstać setki małych i średnich przedsiębiorstw typu serwisy i salony samochodowe, stacje paliw, gastronomia i dużo innych.

Ty Tomuś jesteś durniem czy udajesz durnia?
Pokaż mi ile tych małych i średnich przedsiębiorstw powstało przy dotychczasowej części obwodnicy.
I jakim cudem po wybudowaniu pozostałej części powstaną ich setki?
Ile tych setek przewidujesz? Dwie? Trzy?
Do średnich przedsiębiorstw w Polsce zalicza się te, które zatrudniają 51-250 osób. Małe to 10-50 pracowników. Jedna setka przedsiębiorstw to minimum 6000 miejsc pracy (jeżeli będą to pół na pół małe i średnie przedsiębiorstwa).
Jeżeli uważąsz, że wybudowanie pozostałej części obwodnicy może dać kilka tysięcy nowych miejsc pracy, to rzeczywiście jesteś durniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Po pierwsze prezio nigdy nie powiedział, że nie chce obwodnicy, tylko, że nie jest kwestia najważniejsza. I tu się z nim zgodzę.


Z tą hierarchią ważnych i mniej ważnych inwestycji to można polemizować, ja osobiście się z nią nie zgadzam. Jest to moim zdaniem priorytetowa sprawa, bo chodzi tutaj też o zdrowie i dobrobyt mieszkańców którzy muszą dzień i noc słuchać jak konwoje ciężarówek jadą pod ich oknami. Ale jak w wielu kwestiach prezydent pokazuje że interesy przedsiębiorców są dla niego ważniejsze od mieszkańców. Kolejna rzecz, jaki będzie koszt drogi do galerii plus jej utrzymanie tego nikt nie mówi, a może to być dla nas nieopłacalne jeśli stworzy tylko 200 pracy, a kolejne 100 wyeliminuje, bo przecież Vivo zabije biznes wielu małych i średnich sklepów wokół hali targowej czy w innych galeriach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 15:33  
Cytuj
to Ty się osobiście nie zgadzasz, co nie znaczy, że masz rację. Poza tym, jeśli chcesz mieć do kogoś pretensje o brak obwodnicy do naszych lokalnych posłów, bo wierz mi, ale mają o niebo większa siłę przebicia niż prezydent małego miasta ma południu Polski.
Co do dróg przy galerii, to koszt budowy w 100 % pokrywa inwestor, a miasto je później utrzymuje.Oczywiście to będzie jakiś koszt, ale te drogi to jakby nie patrzeć to kolejne tereny, choćby pod te ww. stacje benz i salony samochodowe (swoją drogą szkoda, że się nie odniosłeś do tego jak Twój kandydat chciał blokować taką inwestycję).
Co do tego, że galeria pozbawi 100 osób miejsc pracy. Po pierwsze to nie są żadne wyliczenia, tylko przypuszczenia. Po drugie, jak ktoś jest zaradny to sobie poradzi, nawet jak mu wybudują kilka galerii (mamy w Stalowej mnóstwo sklepów, które istniały przed powstaniem 2 hipermarketów i dalej istnieją)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
Gdy powstanie obwodnica, wzdłuż tej obwodnicy może powstać setki małych i średnich przedsiębiorstw typu serwisy i salony samochodowe, stacje paliw, gastronomia i dużo innych.

CYTAT
Ty Tomuś jesteś durniem czy udajesz durnia?
Pokaż mi ile tych małych i średnich przedsiębiorstw powstało przy dotychczasowej części obwodnicy.
I jakim cudem po wybudowaniu pozostałej części powstaną ich setki?

Na pewno nie powstaną ich setki,bo czym to miało by być uzasadnione ?
Natomiast uzasadnione były by stacje benzynowe,zakłady samochodowe czy zajazdy itp. jeżeli powstał by dalszy odcinek obwodnicy. Teraz nie powstają,bo po wjechaniu na obecny odcinek i przejechaniu nie dużej odległości wyjeżdżamy w centrum miasta.

Tereny miedzy obwodnicą a zabudowaną częścią miasta, mogą stać się atrakcyjniejsze dla przyszłych inwestorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 20:59  
Cytuj
Pan Lucjusz Nadbereżny to Kultura Inteligencja Szyk po prostu KLASA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
Pan Lucjusz Nadbereżny to Kultura Inteligencja Szyk po prostu KLASA!


AHHAHHAHAHHAHAHHHAHAHAH!!!!!!!!!
Kulturalno inteligencyjno szykowny klasowy pasztet wyborczy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 10:12  
Cytuj
Dla mnie wybór między Szlezakiem a Nadbereznym - to nie jest jakis wybor miedzy zlem, a mniejszym złem.

To wybór między:
- chamstwem do potęgi n-tej obecnego prezydenta
- jego dyktaturą
- olewaniem mieszkańców miasta
- lewniwym, wypalonym dziadem do orzechów, który żyje gdzieś w piwnicy i nie uczestniczy nawet w imprezach organizowanych przez miasto (jedynie wysyla tam swoich klakierow) - a prezydent powinien uczestniczyc w życiu miasta, bywac na różnych imprezach, spotkaniach - czyli "wychodzić do mieszkańców"
- nietrafionymi inwestycjami za ponad 200 mln zł
- za dążeniem do zrobienia z tego miasta "umarłego miasta emerytów" - gdyż ma gdzieś przedszkola, ma gdzieś dawanie pieniędzy na sport, który w mieście uprawia bardzo wiele dzieci (różnych dyscyplin)
- który ma gdzieś zdrowie mieszkańców i nie interesuje go hałas na który narzeka baardzo wielu mieszkanców, ma gdzieś zanieczyszczenie powietrza i nie chce aby to było monitorowane przez odpowiednia stację (która kosztuje grosze w porównaniu z jego nietrafionymi wizjami)
- kolesiostwem (umorzenia podatków nie tym biednym a tym bogatym - tym którzy niby nie maja na podatki a jeżdzą samochodami za ponad 300 tys. zl i mają domny za miliony)
- osobą która zgrywa wielkiego Narodowca a od lat "kuma" się z komuchami (SLD), tylko żeby osiągnać swój cel
- osobą która rządzi (dosłownie RZADZI) tym miastem przez 12 lat - i naobiecywała "gruszki na wierzbie" a zrealizowała ....

a
nadzieją że nowa, młoda, wykształacona osoba zmieni coś w tym mieście na lepsze.

PS. W tym kraju jest właśnie do du... przez to że ludzie czy w wyborach do Sejmu i Senatu czy w wyborach samorządowych - ciągle wybierają te same zakłamane mordy, które w dodatku przez lata zmieniały poglądy i ugrupowania polityczne.
Ludzie boją się zmian, a później płaczą i muszą wyjeżdzać za chlebem z tego kraju.
To jest właśnie ostateczna chwila żeby zacząć zmiany w "resztce która została z tego kraju" -> wybór innych ludzi, młodych ludzi - trzeba to zacząć robić od wyborów samorządowych i tak samo zrobić w wyborach do Sejmu i Senatu - tylko wtedy jest NADZIEJA, że coś się zmieni.
Wybierając tych samych co Rządzą na różnych szczeblach przez bardzo wiele lat - pozbawiamy się nawet tej nadzieji, że coś sie zmieni, że nadejdą lepsze czasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 11:16  
Cytuj
Szlęzak akurat też jest wykształcony. Jeśli chodzi o wiedzę i inteligencję to obydwu kontrkandydatów dystansuje.

A skąd nadzieja, że Lucjusz coś zmieni. Jedynym argumentem na Jego korzyść, który ciągle używacie to młodość.
Naobiecywał rzeczy, których nie zrobi, albo jeśli zrobi to jeszcze bardziej zadłuży miasto. Bloki socjalne chce stawiać -super kolejna wylęgarnia patologii. Z jednej strony jawi się jako obrońca lokalnych przedsiębiorców, a z drugiej nie chciał, żeby lokalny przedsiębiorca budował salon samochodowy (jak już wcześniej wspomniałem 10-20 miejsc pracy).
A co do kultury i chamstwa. Lucjusz pokazał bardzo "wysoką" kulturę podczas ostatniej debaty wobec Pana Szwedo.
Chcecie zmienić władzę w mieście? Ok, to za 4 lata wypuście kandydata, który będzie miał jakikolwiek pomysł na miasto ( a są tacy w opozycji). Bo obiecanie wszystkiego wszystkim to faktycznie fantastyczna wizja miasta.
A i jeszcze jedno - wypominanie Szlęzakowi jakiejkolwiek sitwy, a z drugiej strony popieranie Lucjusza to już szczyt hipokryzji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 13:21  
Cytuj
W przypadku Nadberężnego jest NADZIEJA że coś zrobi - w przypadku Szlezaka nawet tej nadzieji nie ma - 12 lat to pokazało.

Jeśli chodzi o obiecanki cacanki to przez 3 kadencje Szlezaka baaardzo duzo naobiecywał a zrobił .. wielkie g....

Jedynie przerąbał od ciula naszej kasy na cos co nam mieszkańcom korzyści nie da - jedynie korzysci duzo daje jego kolesiom np. inkubator, kolesiom z duzych firm którym umarza podatki itp.
Kolesiom których ma we wszystkich stalowowolskich spółkach nad którymi pieczęć sprawuje miasto.

I to właśnie ci różni prezesi i dyrektorzy - strasza co 4 lata swoich pracowników żeby głosowali na obecnego prezia - bo jak sie zmieni prezio to stracą pracę.
A fakty są inne - przez lata zwykły szary pracownik w tych spółkach nie był wyrzucany z pracy - tylko zmieniali się własnie dyrektorzy i prezesi - i dlatego oni się tak boją zmiany prezydenta. I próboją ludzi (pracowników miejskich spółek) zastraszyć, że jak nadejdzie zmiana to stracą pracę. A to nie jest prawda !

CYTAT
Szlęzak akurat też jest wykształcony.

Haha - mgr historyk - zarąbiste wykształcenie na prezydenta miasta - i w sumie to widać po jego czynach, ciulowych kalkulacjach i wyrzuconych w błoto pieniądzach.

Nadbereżny zaś: mgr prawa i mgr politologii. Dodatkowo nie jest gościem z łapanki - i ma "staż" w urzędach itp.

CYTAT
Chcecie zmienić władzę w mieście? Ok, to za 4 lata wypuście kandydata, który będzie miał jakikolwiek pomysł na miasto ( a są tacy w opozycji).

No widać z jakiego obozu piszesz - no Szlezak mial super pomysł na miasto - sorry nawet nie pomysł tylko kilka obietnic których nie spełnil.

Jeśli chodzi o inteligencję - to w Szlezaku ciula jej jest - za to baardzo dużo jest chamstwa, prostactwa, buractwa.
Ostatnimi laty pokazał że jest stalowowolskim Kononowiczem w 100 %.

Hasło wyborcze pasujące w 100 % do niego to:

"Mam Was w dupie frajerzy (mieszkańcy, radni itp.), Wali mnie to !
Wali mnie wszystko ! Zrobię co będe chciał bo jestem dyktatorem.
Mam w du... hałasy w mieście, mam w dupie zanieczyszenie powietrza.
Mam wszystko w du... i na wszystko leje".


CYTAT
A i jeszcze jedno - wypominanie Szlęzakowi jakiejkolwiek sitwy, a z drugiej strony popieranie Lucjusza to już szczyt hipokryzji umiech

A zapomniałeś o tym ze Szlęzak też był PiSowcem w dodatku jeszcze z komuchami z SLD sie zadawał - i chyba dalej to robi jak go popieraja w tych wyborach.
Jakby się nie skumał z jakaś partią to nie bylby prezydentem.

Nadbereżny jakby nie był w jakiejś partii - to też nikt by o nim za wiele nie słyszał.

Taki to jest nasz kraj - aby w polityce gdzieś dojść trzeba wstąpić do partii, albo mieć dziesiątki mln zł żeby się przebić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
W przypadku Nadberężnego jest NADZIEJA że coś zrobi

według mnie nie ma żadnej. Chyba, że jak malutkie dziecko wierzysz we wszystko co Ci obieca.
CYTAT
Jedynie przerąbał od ciula naszej kasy na cos co nam mieszkańcom korzyści nie da - jedynie korzysci duzo daje jego kolesiom np. inkubator, kolesiom z duzych firm którym umarza podatki itp.
Kolesiom których ma we wszystkich stalowowolskich spółkach nad którymi pieczęć sprawuje miasto.

A Ty myślisz, że nowy prezydent nie poobsadza miejskich spółek swoimi?? No proszę Cię umiech
CYTAT
Haha - mgr historyk - zarąbiste wykształcenie na prezydenta miasta - i w sumie to widać po jego czynach, ciulowych kalkulacjach i wyrzuconych w błoto pieniądzach.
Nadbereżny zaś: mgr prawa i mgr politologii. Dodatkowo nie jest gościem z łapanki - i ma "staż" w urzędach itp

Zdajesz sobie sprawę, że tym porównaniem skompromitowałeś się na całego.
CYTAT
No widać z jakiego obozu piszesz

Oczywiście, nie ukrywam, że zagłosuję na Szlęzaka, za to Twoje preferencje są wielką niewiadomą smiech2
CYTAT
no Szlezak mial super pomysł na miasto - sorry nawet nie pomysł tylko kilka obietnic których nie spełnil.

To czy jego pomysł na miasto wypali niestety przekonamy się za parę ładnych lat, bo tak to niestety działa. Ale masz rację pomysł Lucjusza, czyli tylko i wyłącznie krytyka Szlęzaka daje OGROMNE szanse na rozwój miasta.
CYTAT
"Mam Was w dupie frajerzy (mieszkańcy, radni itp.)

Nigdy jako mieszkaniec tego nie odczułem, a dzięki temu, ze strefa się rozwija mam pracę. A w dzisiejszych czasach to jest najważniejsze, an ie robić 100 żłobków i bloki socjalne dla patologii.

Podsumowując. Ja nie przekonam Ciebie, Ty nie przekonasz mnie. Ale podyskutować miło. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 18:36  
Cytuj
Panie Lucjuszu jesteśmy z Panem -Stalowa Wolaumiech

Pan Lucjusz Nadbereżny to kultura inteligencja i przyszłość dla ludzi Stalowej Woli! żeby się o tym przekonać trzeba wybraćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Panie Lucjuszu jesteśmy z Panem -Stalowa Wolaumiech

Pan Lucjusz Nadbereżny to kultura inteligencja i przyszłość dla ludzi Stalowej Woli! żeby się o tym przekonać trzeba wybraćumiech


Haha chyba Ty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Panie Lucjuszu jesteśmy z Panem -Stalowa Wolaumiech

Pan Lucjusz Nadbereżny to kultura inteligencja i przyszłość dla ludzi Stalowej Woli! żeby się o tym przekonać trzeba wybraćumiech

Albo jesteś prowokatorem (kiepsko opłacanym) albo idiotą z natury, nie wiem co gorsze....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 19:58  
Cytuj
gajowy - raczej bym stawiał na tego prowokatora, a prowokator taki poziom prezentuje jak jego zleceniodawca zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
gajowy - raczej bym stawiał na tego prowokatora, a prowokator taki poziom prezentuje jak jego zleceniodawca zaklopotany


Aby kogoś oczernić dobrze jest go promować w idiotyczny sposób umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 21:16  
Cytuj
Pan Lucjusz to wiedza inteligencja i przede wszystkim kulturaumiech Młodzi Młodzi Młodziumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 21:24  
Cytuj
No i jak Wam się podoba przemysłowy hałas za oknem?
Przemysłowa gangsterka dalej zarabia kosztem zdrowia mieszkańców bo niektórych "to wali".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 21:50  
Cytuj
Nic nowego jak na Stalówkę.hałas to był zakomuny kiedy huta się trzęsła.nie wspomnę o spuszczaniu pary w elektrownii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 21:51  
Cytuj
Nic nowego jak na Stalówkę.hałas to był zakomuny kiedy huta się trzęsła.nie wspomnę o spuszczaniu pary w elektrownii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 22:25  
Cytuj
Niedawno podobnie było z Filą.
Młody to be itp...

A okazał się całkiem niezłym Starostą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 23:53  
Cytuj
Co do Fili to funkcja starosty w moim zdaniem ma sie tak jak funkcja prezydenta kraju,czyli jest to osoba raczej medialna niz decyzyjna. Tu sie pokaże tam sie pokaże, pobiegnie w jakims biegu, rozda choinki i gra muzyka i na takim stanowisku mysle, że Lucjusz by sie sprawdził. Ma swój rowerek z przyczepka, audio jest więc mogłby robic więcej parad, może tez by zaczął biegac-nawet by mu sie to przydalo umiech Z resztą gdyby starosta miał jakis duzy wpływ na funkcjonowanie powiatu to aż strach pomyśleć co działoby się w tym urzędzie podczas urzędowania pana Siembidy zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »