NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nie dla Andrzeja Szlęzaka,
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2014r. 11:43  
Cytuj
Kongres Nowej Prawicy chyba naprawdę ma nas za debili, albo myślą że młodzi się nie kapną o co chodzi i zyskają na nich parę głosów, a w ten sposób wcisną kilka osób na stołki z towarzystwa Andrzeja Szlęzaka. Już w pierwszych zdaniach załączonego artykułu czytamy ,"Wszyscy mówią jednym głosem: potrzeba wielu zmian, a gwarantem tego jest wybór zupełnie nowych osób, nieuwikłanych w przepychanki polityczne." Jak może być tu mowa o "nowych" i "nieuwikłanych" osobach, skoro mają w swoich szeregach jedną z najbardziej uwikłanych osób w mieście, Panią Grażynę Raźny. Jak wszyscy już zapewne wiedzą p. Raźny sprawuje wysokie stanowiska w dwóch miejskich spółkach (MZK, PEC), a prywatnie żyje w konkubinacie z nadzorcą tych spółek, Prezydentem miasta Andrzejem Szlęzakiem. Ten jawny nepotyzm budzi w mieście wiele kontrowersji, ale jak widać KNP uważa chyba to za atut. Kolejny "nieuwikłany" w szeregach KNP to Andrzej Dorosz, obecny szef kancelarii prezydenta Andrzeja Szlęzaka. Tak proszę państwa, to nie żart, tak wygląda nieuwikłany w układy stalowowolski Kongres Nowej Prawicy, sam Korwin-Mikke nie wie chyba jakie jaja tu odchodzą, bo by sam przyjechał i rozwalił to towarzystwo wzajemnej adoracji Szlęzaka i jego czerwonych kolaborantów z SLD i PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2014r. 11:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2014r. 18:26  
Cytuj
Czy A.Szlęzak będzie miał dość odwagi i zechce się publicznie wypowiedzieć i wyjaśnić następujące kwestie?

1. Czy nadal Pan uważa, że naruszanie norm emisji hałasu przez przemysłowych szkodników i wywoływanie tym samym rozstroju zdrowia mieszkańców i obniżenie ich jakości życia to "delikatna kwestia"?

2. Na czym polega "delikatność" tej kwestii?

3. Czy uznaje Pan prymat "optymalizacji kosztów produkcji i maksymalizacji zysków" przez naruszających normy emisji przemysłowych szkodników nad zdrowiem mieszkańców i praworządnością?

4. Czy uważa Pan, że inwestycje i działalność operacyjna inwestorów mogą być realizowane w warunkach naruszania prawa i negatywnego wpływu ich działalności na zdrowie mieszkańców? WIOŚ potwierdził naruszanie norm.

5. Dlaczego dotychczas nie podjął Pan jakichkolwiek działań mających na celu dyscyplinowanie naruszających normy środowiskowe oraz co/kiedy zamierza zrobić w tej sprawie? Czy wystapił Pan do innych właściwych władz?

6. Dlaczego Pan lekceważy i nie odniósł się do złożonych 1 500 "hałasowych" petycji? Czy złożenie petycji w takiej liczbie to codzienność w Pańskim urzędzie?
Petycję nie złożyli Pańscy polityczni adwersarze a przede wszystkim wyborcy i utrzymujący Pana podatnicy, którym doskwiera przemysłowy hałas i bezczynność władzy.

7. Co Pan rozumie przez "odpowiedni klimat inwestycyjny"? Czy wg Pana ma on polegać na oportuniźmie władzy i przyzwoleniu władzy na naruszanie prawa przez inwestorów?

8. Czy brak jakiejkolwiek Pańskiej inicjatywy w w/w sprawach ma swoją przyczynę w postaci, jak to się Pan wyraził w wywiadzie radiowym, "casusu Leppera" oraz czy o swoich obawach zawiadomił Pan ABW/CBŚ?

9. Czy w kontekście "casusu Leppera" posiada Pan swobodę decyzyjną w zakresie sprawowanego urzędu?

http://www.leliw(...)x?page=2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2014r. 19:14  
Cytuj
Ktoś kto zna "konkubine" wie ze będąc uczennica LO na Staszica wygrała wojewódzką olimpiadę z matematyki. Wiec zanim zaczniecie na kimś wieszać psy zastanówcie sie dlaczego Wam nikt nie powierzył jakiejś odpowiedzialnej funkcji wymagającej wyobraźni i wiedzy. W tak poważnej firmie jak MZK księgowa powinna byc osoba kompetentna a nie jakimś "miernotą ale w nic nie uwiklaną". Zanim cos człowieku zaczniesz pisac to zastanów sie czy uzewnetrzniajac swoją frustracje nie obrazasz nikogo. A w dodatku z pewnością jej nie znasz dlatego to napisałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2014r. 21:44  
Cytuj
Masz racje inżynier, nie pomyślałem, rzeczywiście..... za to że wygrała konkurs w LO z matematyki to powinna być główną księgową w MZK, Przewodniczącą Rady PEC, Główną Księgową w Urzędzie Miasta, Radną Powiatu i zarazem Główną Księgową Powiatu. To nic że jej życiowy partner jest jej szefem i przy okazji Prezydentem Miasta, to zdrowe i rozsądne układy, to nie nepotyzm, to nie sitwa. Ale jak człowiek z PiS-u z podwójnym magistrem wygra konkurs na stanowisko poza miastem, to wyjdźmy wszyscy na ulice i krzyczmy PARTYJNIACTWO, PISIORY GO TAM WSADZIŁY! DO WIĘZIENIA GO! UKRZYŻUJ, UKRZYŻUJ!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2014r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
Ale jak człowiek z PiS-u z podwójnym magistrem wygra konkurs na stanowisko poza miastem, to wyjdźmy wszyscy na ulice i krzyczmy PARTYJNIACTWO, PISIORY GO TAM WSADZIŁY! DO WIĘZIENIA GO! UKRZYŻUJ, UKRZYŻUJ!

A jak inaczej to nazwać?Ortyl nawet po zwolnieniu Przytuły pokazał jaka partia rządzi wybierając na to stanowisko PISOWCA,więc czego się rzucasz?Ja na miejscu Ortyla na pewno wybrałbym kogoś z innej opcji politycznej,choćby dlatego żeby nikt mi nic nie zarzucił,ładnie by to wyglądało i ludzie nie pyskowaliby przed wyborami.To po pierwsze,a po drugie podwójny magister nic nie.Napisz mi jakie doświadczenie ma ten Twój magister z prawa?Ile lat przepracował w tym zawodzie?Ta magisterka z politologii też w jego wykonaniu jakoś kiepsko wygląda.Polityk,który obiecuje 100 mieszkań,kompleks żłobek i przedszkole z basenem,nie podnoszenie opłat za wodę i obniżenie kosztów wywozu śmieci w momencie kiedy MZK inwestuje w nowoczesną infrastrukturę bodajże trzecią w kraju i to notarialnie,nie podając z skąd weźmie na to środki przy zadłużeniu miasta na ponad 80 milionów jest śmieszny i nie ma za grosz rozumu.Udowadnia,że nie liczy się z innymi inwestycjami w mieście,na pewno bardziej potrzebnych miastu i zgodą radnych na następny kredyt,a co za tym idzie ma nas wyborców daleko w d...e i to jako magister prawa.Nasuwa mi się takie moto:"Po trupach do zwycięstwa. Odpowiedz mi na dwa pytana:
1.Czy podpisałby ten akt notarialny gdyby ewentualną podwyżkę musiał pokryć z własnych prywatnych pieniędzy?
2.Czy obiecałby tyle jakby po swojej kadencji musiał dopłacić do budowy tych 100 mieszkań tego żłobka przedszkola z basenem itd też musiałby w razie nie wywiązania się wyłożyć swoje prywatne pieniądze?
Dał tym wszystkim wyraz braku wymaganego doświadczenia na takim stanowisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 08:51  
Cytuj
Feniks, a powiesz nam może jakie doświadczenie zawodowe miał Szlęzak przed zajęciem koryta? Dziennikarz socjalistycznego tempa oraz pijący po kotłowni dyrektor MOSiR (pewnie stąd został mu jakiś uraz psychiczny do ZKS Stal). Bardzo bogate CV. Na pewno bardziej podoba mi się plan wyborczy Pana Nadbereżnego niż inwestowanie w kilkunastu/kilkudziesięciu studentów za dziesiątki milionów, którzy i tak stąd wyjadą. Bo skoro powstała biblioteka, inkubator oraz budynek dla KUL (4 lata). To musiały te inwestycje coś zastopować, coś kosztem czegoś. Powstały m.in. kosztem obwodnicy. A teraz Szlęzak mówi, że już umowa się piszę na obwodnicę, znajdę później to wam wkleję co Szlęzak o obwodnicy niecały rok temu mówił (był przeciwny). Zmienia zdanie jak partie polityczne (nie wiem kto go nauczył kłamać, ale idzie mu bardzo dobrze). Antypartyjniak się znalazł. Już w każdej partii był, może teraz razem z Czechem PZPR powołają do życia na nowo, tu jeszcze nie był chyba umiech Jakoś Pan Szwedo w PZPR nie był i nie musiał być potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 10:05  
Cytuj
nadbereżny nie ma prawa wypominać nikomu kolesistwa i sitwy. czemu? bo sam razem ze swoimi mentorami( sagatowska, błądek, ortyl)ją tworzy i będzie tworzyć jeśli wygrają wybory( oby nie)chyba że skakanie na stołeczki przez nadbereżnego to nie kolesiostwo partyjne. a czy uważacie, że jego podwójny magister( tylko papierki, zero doświadczenia) jest bardziej ważny niż powiedzmy człowiek ze średnim, który ma żyłkę do interesów, prowadzi swoją firmę i odnosi sukcesy. który jest bardziej pożyteczny? dla mnie jego mgr-y nic nie znaczą. liczy się człowiek.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Masz racje inżynier, nie pomyślałem, rzeczywiście..... za to że wygrała konkurs w LO z matematyki to powinna być główną księgową w MZK, Przewodniczącą Rady PEC, Główną Księgową w Urzędzie Miasta, Radną Powiatu i zarazem Główną Księgową Powiatu. To nic że jej życiowy partner jest jej szefem i przy okazji Prezydentem Miasta, to zdrowe i rozsądne układy, to nie nepotyzm, to nie sitwa. Ale jak człowiek z PiS-u z podwójnym magistrem wygra konkurs na stanowisko poza miastem, to wyjdźmy wszyscy na ulice i krzyczmy PARTYJNIACTWO, PISIORY GO TAM WSADZIŁY! DO WIĘZIENIA GO! UKRZYŻUJ, UKRZYŻUJ!



Ten twój podwójny magister "wygrał" konkurs na stanowisko po za miastem. Masz moralność Adama Hofmana. Jakie wygrał co ty opowiadasz, jaki konkurs. Tylko debil uwierzy że był jakikolwiek konkurs w którym startował Lucjusz. A to oznacza że jest miernotą i kompetencje nie miały żadnego znaczenia. Ja bym się wstydził gdyby mi ktoś załatwił robotę po za konkursem. Moja ambicja nie dałaby mi spokoju. No ale to trzeba kierować sie zasadami a nie linia partyjną.
Przestań Weber pisać już te głupoty bo zwyczajnie sie błaźnisz a dodatkowo nie pomagasz tymi tekstami pislamistom

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 10:55  
Cytuj
To co robi Szlęzak nazywa się kolesiostwem i neopotyzmem, a to co robi Nadbereżny partyjniactwem. Jedno i drugie to jest to samo, tylko nazwa jest inna.

Wygrywanie konkursów w Urzędzie Miasta Stalowa Wola, czy w czymś od partii która rządzi Starostwem czy Powiatem jest czymś niestety normalnym w tym kraju.

Jedni drugim po prostu zarzucają obie te rzeczy konkurencji, twierdząc, że oni tego nie robią. A ich elektorat, innej maści dupowłazy, rodzina itp., jeszcze w to wierzą co najlepsze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Feniks, a powiesz nam może jakie doświadczenie zawodowe miał Szlęzak przed zajęciem koryta? Dziennikarz socjalistycznego tempa oraz pijący po kotłowni dyrektor MOSiR (pewnie stąd został mu jakiś uraz psychiczny do ZKS Stal). Bardzo bogate CV. Na pewno bardziej podoba mi się plan wyborczy Pana Nadbereżnego niż inwestowanie w kilkunastu/kilkudziesięciu studentów za dziesiątki milionów, którzy i tak stąd wyjadą. Bo skoro powstała biblioteka, inkubator oraz budynek dla KUL (4 lata). To musiały te inwestycje coś zastopować, coś kosztem czegoś. Powstały m.in. kosztem obwodnicy. A teraz Szlęzak mówi, że już umowa się piszę na obwodnicę, znajdę później to wam wkleję co Szlęzak o obwodnicy niecały rok temu mówił (był przeciwny). Zmienia zdanie jak partie polityczne (nie wiem kto go nauczył kłamać, ale idzie mu bardzo dobrze). Antypartyjniak się znalazł. Już w każdej partii był, może teraz razem z Czechem PZPR powołają do życia na nowo, tu jeszcze nie był chyba umiech Jakoś Pan Szwedo w PZPR nie był i nie musiał być potluczony


W pierwszym zdaniu wymieniasz te wyższość Szreka nad Lucjuszem. Praca, która musiał zdobyć by sie utrzymać. A Lucek dostał robotę po partyjnym kluczu. Gdyby teksty Szreka były do bani i nikt by ich nie czytał to by wyleciał z roboty. W przypadku Lucjusza ocena pracy nie wchodzi w grę. Ma ronić szum i to robi.
Plan Lucjusza to pasmo wydatków, Stać nas na to? kolejny kredyt, obligacje? Kto to potem spłaci?
Inwestycja w uczelnie nie jest inwestycja na rok czy dwa tylko na lata. No ale skąd masz o tym wiedzieć? Lucjusz ci tego nie powiedział.
Wymień w jakich to partiach był Szlęzak po za PiSem. W innym przypadku będziesz kłamliwa mendą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:05  
Cytuj
100 POWODÓW dla których Andrzej Szlęzak nie zasługuje na twój głos! Stop dyktaturze, NIE dla Andrzeja Szlęzaka! Podziel się i podaj dalej, razem walczymy o nasze miasto! https://www.faceb(...)Szlezaka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
100 POWODÓW dla których Andrzej Szlęzak nie zasługuje na twój głos! Stop dyktaturze, NIE dla Andrzeja Szlęzaka! Podziel się i podaj dalej, razem walczymy o nasze miasto! https://www.faceb(...)Szlezaka


100 powodów? Raczej 100 idiotyzmów Pana Webera umiech Zielony parking uznałeś za bubel. Nie masz pojęcia o czym piszesz umiech Bo ty tylko oczerniasz. Gdybyś zajął się znajdowaniem powodów, dla których należy głosować za Lucjuszem okazało by sie, że zniechęcasz umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:11  
Cytuj
Szlęzak zanim zasiadł w korycie, miał jeśli nie takie samo to porównywane doświadczenie w tym zawodzie z obecnym Nadbereżnego. Czyli żadne.

Inwestycja w uczelnie? Nie. Nic z tego nie bedzie i za 100 lat w Stalowej Woli, a tyle czasu nie mamy. Nie Lucjan mi to powiedzial tylko widze co maja wieksze miasta. Na tym sie zarobic nie da.

Plan Lucjusza to pasmo wydatków? A jak naprzyklad Szlezak stadion chciał budować za 80-90 mln z kasy miasta, to nie widziałem oburzenia, a teraz czytam oburzenie bo Nadbereżny obiecał rachunków nie podnieść, wybudować przedszkole, żłobek i bloki dla malo zamożnych małżenstw. To już jest źle i pytają skąd on na to wezmie zaklopotany. Pewnie z kasy miejskiej, podejrzewam. Moze biblioteki nie zbuduje, albo inkubatora, nie wiem musialbys dokladniej pytac kandydata.

Szlezak byl w PiS, Przymierzu Prawicy, chciał być w Ruchu Narodowym, a obecnie przyczaja się do KNP. Ale tylko do czasu aż jego konspiracje z byłymi komunistami wyjdą umiech Popiera tez Jaroslawa Gowina z zielonego jalbka, oraz pania Iwone Kolek z PO, a i do SLD mu nie jest daleko dzieki Tofilowi...

No mowie, tylko PZPR nie zostaly wymienione i geje od Palikota smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
[cytat]100 POWODÓW dla których Andrzej Szlęzak nie zasługuje na twój głos! Stop dyktaturze, NIE dla Andrzeja Szlęzaka! Podziel się i podaj dalej, razem walczymy o nasze miasto! https://www.faceb(...)Szlezaka

100 powodów? Raczej 100 idiotyzmów Pana Webera umiech Zielony parking uznałeś za bubel. Nie masz pojęcia o czym piszesz umiech Bo ty tylko oczerniasz. Gdybyś zajął się znajdowaniem powodów, dla których należy głosować za Lucjuszem okazało by sie, że zniechęcasz umiech



100 FAKTÓW ktorych nie jesteście w stanie zaszczekać żebyście nie wiem jakich inwektyw urzywali!

100 POWODÓW dla których Andrzej Szlęzak nie zasługuje na twój głos! Stop dyktaturze, NIE dla Andrzeja Szlęzaka! Podziel się i podaj dalej, razem walczymy o nasze miasto! https://www.facebo. ok.com/NIEd. laAndrze. jaSzlezaka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
Szlęzak zanim zasiadł w korycie, miał jeśli nie takie samo to porównywane doświadczenie w tym zawodzie z obecnym Nadbereżnego. Czyli żadne.

Inwestycja w uczelnie? Nie. Nic z tego nie bedzie i za 100 lat w Stalowej Woli, a tyle czasu nie mamy. Nie Lucjan mi to powiedzial tylko widze co maja wieksze miasta. Na tym sie zarobic nie da.

Plan Lucjusza to pasmo wydatków? A jak naprzyklad Szlezak stadion chciał budować za 80-90 mln z kasy miasta, to nie widziałem oburzenia, a teraz czytam oburzenie bo Nadbereżny obiecał rachunków nie podnieść, wybudować przedszkole, żłobek i bloki dla malo zamożnych małżenstw. To już jest źle i pytają skąd on na to wezmie zaklopotany. Pewnie z kasy miejskiej, podejrzewam. Moze biblioteki nie zbuduje, albo inkubatora, nie wiem musialbys dokladniej pytac kandydata.

Szlezak byl w PiS, Przymierzu Prawicy, chciał być w Ruchu Narodowym, a obecnie przyczaja się do KNP. Ale tylko do czasu aż jego konspiracje z byłymi komunistami wyjdą umiech Popiera tez Jaroslawa Gowina z zielonego jalbka, oraz pania Iwone Kolek z PO, a i do SLD mu nie jest daleko dzieki Tofilowi...

No mowie, tylko PZPR nie zostaly wymienione i geje od Palikota smiech2


Jako Prezydent faktycznie nie miał doświadczenia no bo skąd. Miał za to doświadczenie zawodowe, którego Lucjuszowi brakuje. To co od lat robi Lucjusz to nie praca.

Ja się sprzeciwiałem wydawaniu 80 mln na stadion więc nie ten adres koleżko. Zatrzymywanie i utrzymywanie mniej zaradnych a co za tym idzie mało zamożnych w mieście nie prowadzi do niczego dobrego. Budowa kolejnych bloków socjalnych i rozdawanie za darmo mieszkań nie prowadzi do niczego dobrego. Jaki będę miał powód do bardziej wydajnej pracy skoro mogę dostać za darmo? po co nam nowi młodzi, którzy będą czekali aż dostaną?

Co do partii jesteś jednak kłamliwa mendą. Pokaż deklaracje partyjne wymienionych przez ciebie partii. Sympatyk to nie członek. Członek to Lucjusz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:31  
Cytuj
Nawet w niedzielę lucek nie da ci odpocząć, jesteś takim samym nierobem jak on, żyjesz za nasze nic nie robiąc więc wynik wyborów to dla ciebie być albo nie być, jesteście chłopaki żałośni w swoim działaniu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:34  
Cytuj
NIEdlaSzlęzaka będę sie czepiał bo widziałem te twoje 100 powodów raz akurat jak krytykowałeś zielony parking. Nie masz pojęcia Panie Weber o czym piszesz i na dodatek to pokazujesz umiech Myślisz, że dlaczego Lucjusz nie poprosił Cię o zachęcanie do głosowania na niego? Bo Cię zna i wie, że nawet krytykować nie potrafisz umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
Jako Prezydent faktycznie nie miał doświadczenia no bo skąd. Miał za to doświadczenie zawodowe, którego Lucjuszowi brakuje. To co od lat robi Lucjusz to nie praca.

Ja się sprzeciwiałem wydawaniu 80 mln na stadion więc nie ten adres koleżko. Zatrzymywanie i utrzymywanie mniej zaradnych a co za tym idzie mało zamożnych w mieście nie prowadzi do niczego dobrego. Budowa kolejnych bloków socjalnych i rozdawanie za darmo mieszkań nie prowadzi do niczego dobrego. Jaki będę miał powód do bardziej wydajnej pracy skoro mogę dostać za darmo? po co nam nowi młodzi, którzy będą czekali aż dostaną?

Co do partii jesteś jednak kłamliwa mendą. Pokaż deklaracje partyjne wymienionych przez ciebie partii. Sympatyk to nie członek. Członek to Lucjusz.


Doswiadczenie zawodowe Szlezaka dyrektorskie na MOSiRZe? A czego on sie tam nauczyl? Chlac w kotlowni? A nie, chodzilo ci pewnie o dziennikarstwo sportowe w Sztafecie. No to juz mamy doswiadczenie mozna w wyobrach startowac. Wystartowal w 2001, ale nikt go nie kupil.

Mniej zamozny tumanie nie znaczy, mniej zaradny.

No faktycznie nie nalezal do partii tylko byl jej czlonkiem. Wielka roznica. Nie byl w PO, to tylko z nimi sympatyzuje na przykladzie kolesiostwa (to samo co partyjniactwo) np. z Kolkowa z PO robi tylko interesy. Stawia turborodo w lesie 8 mln, a w zamian zeby sie kasa miejska zgadzala sprzedaje za polowe tej wartosci dworzec autobusowy w centrum miasta wraz z terenem. I nazywa to inwestycja. Przeciez ta jego polityka to polityka glaba z podobnym mysleniem do twojego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:52  
Cytuj
Andrzejek przestań dyskutować z miernotami ślepo zapatrzonymi w Nadbereżnego i bande pisowców.Jeden NIEdlaSzlęzaka wypisuje tylko cały czas o jakich 100 powodach,a drugi mr.D być może ten sam pod zmienionym nikiem,że Szlęzak zmienia co chwilę partię,co próbuje udowodnić w swoim poście,a tak naprawdę wymienia osoby,które popiera i są z różnych opcji politycznych udowadniając tym jego bezpartyjność a sam tego nie zauważa.Szkoda klawiatury i niedzieli na te puste głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:55  
Cytuj
mr.D a jesteś w stanie wkleić te deklaracje partyjne? Nie kompromituj się umiech

Nie potrafisz tego pojąć i wcale mnie to nie dziwi. Dlatego nie mam pretensji ani złudzeń, że wiesz co to doświadczenie zawodowe.

Rozdawnictwo nigdy nie przynosi nic dobrego. Tworzy patologie i zachęca do czekania na "za darmo".

W USA nigdy nie było za darmo i zobacz w jakim czasie i jak sie rozwinęli. W ZSRR i PRL wszystko sie dostawało. Porównaj efekty. Zanim cos napiszesz pomyśl.

Ja już kończę szkoda niedzieli na uświadamianie matolstwa.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
NIEdlaSzlęzaka będę sie czepiał bo widziałem te twoje 100 powodów raz akurat jak krytykowałeś zielony parking. Nie masz pojęcia Panie Weber o czym piszesz i na dodatek to pokazujesz umiech Myślisz, że dlaczego Lucjusz nie poprosił Cię o zachęcanie do głosowania na niego? Bo Cię zna i wie, że nawet krytykować nie potrafisz umiech



Mam zasadę że nie rozmawiam z chłystkami którzy tylko krzyczą i używają inwektyw ale zrobię wyjątek i odpowiem ci na ten zielony parking, bo cię to bardzo nurtuje. Po pierwsze, taki zielony parking wygląda bez sensu dlatego że rosną przez niego chwasty których nikt nie podcina, Szlęzak już niestety nie zadbał oto, by te parkingi ktoś podcinał, bo oczywiście by generowało to dodatkowy koszt, ale nawet jak by to nie jest to realne utrzymać zadbane bo zawsze gdzieś stoi auto pod którym nie da się podciąć tej trawy. Kolejny aspekt o którym nikt pewnie nie pomyślał jest to że auta szybciej korodują stojąc na trawie w porównaniu do kostki czy asfaltu. Ja nie chce stawiać mojego auta w takim miejscu i narażać go na przyspieszoną korozję. Zachęcam cie żebyś się temu dobrze przyglądną podczas spacerów. Miejscami na ul. Metalowców nie widać już krawężników tak jest zarośnięte i powoli też już miejscami zaczyna zarastać koło ballady. Ja nie widzę w tym sensu, po prostu wizualnie wygląda kiepsko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 12:02  
Cytuj
Szlezak nie robi partyjniactwa tylko kolesiostwo. Pomalowane 10 elewacji, zbudowane 3 praktycznie bezuzyteczne budynki dla kolesi za 150 mln zlotych, 80 mln dlug miasta, odnowiony park bez lawek. A wy mi tu piszecie o Nadbereznym, czy ma stolek czy nie ma.

CYTAT
mr.D a jesteś w stanie wkleić te deklaracje partyjne? Nie kompromituj się umiech

Nie potrafisz tego pojąć i wcale mnie to nie dziwi. Dlatego nie mam pretensji ani złudzeń, że wiesz co to doświadczenie zawodowe.

Rozdawnictwo nigdy nie przynosi nic dobrego. Tworzy patologie i zachęca do czekania na "za darmo".

W USA nigdy nie było za darmo i zobacz w jakim czasie i jak sie rozwinęli. W ZSRR i PRL wszystko sie dostawało. Porównaj efekty. Zanim cos napiszesz pomyśl.

Ja już kończę szkoda niedzieli na uświadamianie matolstwa.


Powiedz mi ty gl**ie, jakie znaczenie ma deklaracja Andrzeja Szlezaka czy byl jak podaja zrodla w Przymierzu Prawicy (partia dzialala od 26 marca 2001 do 2 czerwca 2002 ) w stosunku do jego pracy? Dla ciebie widocznie ma. Bo ciebie nie interesuje 80 mln dlugu miasta, i te inny glupoty pijakich omam, ktorych mi sie nie chce juz wymieniac po 150 razy. Ty wolisz sie przyj**ac zebym ci deklaracje jakas pokazal. Jak chcesz to sie umowimy i ci pokaze te deklaracje. Jakbym wiedzial co Szlezak bedzie wyprawial w te 4 lata to bym na Wiesia Siembide glosowal.

I jeszcze na koniec. Stolki jak PiS rozdaje to wam sie nie widzi tak? A jak z konkursami w Urzedzie Miasta? Kiedy ktos dostal prace tam bez znajomosci? Widzicie to co chcecie widziec, ale mieszkancow nie nabierzecie. Tacy glupi jak wy nie sa.


A najlepiej ktos tu ta Grazynke konkubine Szlezaka bronil, co polowe stanowisk w miejskich miejskich spolkach zabrala. Ze ona tak naprawde to glupia nie jest, bo wygrala konkurs matematyczny w szkole w liceum. Takimi kategoriami wlasnie myslicie. Jednym wolno innym nie. Albo wam wolno innym nie.

Moderowano przez: el.Banan
Starajmy się zachować jakiś poziom umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 12:34  
Cytuj
Ujawniamy majątki prezydentów podkarpackich miast

...

Szlęzak bez oszczędności
Prezydent Stalowej Woli na koniec kadencji deklaruje, że oszczędności nie posiada.

Nie ma domu, tylko mieszkanie (48 mkw.) oszacowane na 80 tys. zł. W ub. roku jako prezydent zarobił ponad 160 tys. zł. Samochodu też nie ma. Tak było też na początku tej kadencji.

więcej TU


Tak się zastanawiam dobry szrek z tego człowieka ... taki uwikłany jak piszą co niektórzy ... to chyba jednak wolę "pijaka altruistę" ... od lokalnego Nikosia

ps. Tam można zerknąć jak bawią się inni prezydenci miast potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 12:35  
Cytuj
Dług kolego jest nieduży w porównaniu do miast podobnej wielkości w podkarpackiem.nie lubisz Go strasznie i to twoja sprawa.jakiś kompleks chyba?a pisząc że żałujesz nie głosując 4 lata temu na Siembidę zostawiam bez komentarza.na wszystkie te twoje gadki jak i innych Szlęzak już nieraz odpowiedział i udowodnił dokumentami.jakby były kolego takie wały jakie Mu wypominacie to już dawno skonczyłoby to się w sądzie.jeden pozwał wraz z TVP i co?i blacha...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
Dług kolego jest nieduży w porównaniu do miast podobnej wielkości w podkarpackiem.nie lubisz Go strasznie i to twoja sprawa.jakiś kompleks chyba?a pisząc że żałujesz nie głosując 4 lata temu na Siembidę zostawiam bez komentarza.na wszystkie te twoje gadki jak i innych Szlęzak już nieraz odpowiedział i udowodnił dokumentami.jakby były kolego takie wały jakie Mu wypominacie to już dawno skonczyłoby to się w sądzie.jeden pozwał wraz z TVP i co?i blacha...


Po pierwsze mówil ze nie zwiekszy dlugu. Klamal. Klamal w wielu sprawach robiac z mieszkancow miasta idiotow. Ja nie lubie kogos kto robi z ludzi idiotow i nie przyznaje sie do swoich bledow, aby tylko trzymac sie stolka. Jego odpowiedzi i machanie taryfikatorem na mnie nie robia wrazenia. Tyle samo razy Szlezak otwieral ten informator co i Nadberezny. No i co ze jeden pozwal i przegral? Moze swiadek byl w tej sprawie z TVNu ?

el. Banan - niezle zarzadza prezydent swoim majatkiem co? Od 12 lat tak zarabiac i nic nie miec, to trzeba byc porzadnym zarzadca umiech

Milej niedzieli dla wszystkich! potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »