NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nie dla Andrzeja Szlęzaka,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Czerwoni się wszędzie pchali i tak penetrowali rożne partie. Ale PiS sobie z tym radzi i robi porządek. Popatrz na waszego wodza Szlęzaka, tak samo był kiedyś w PiSie i go dawno wyczuli i wyleciał na zbity pysk, a dzisiaj z kim trzyma? Z komuchami oczywiście. Jest też różnica między tymi co zrozumieli swój błąd i się do tego przyznali, a tymi co byli czerwonymi pachołkami Rosji i do dziś hołdują zbrodniarzom komunistom. Trzeba nauczyć się rozróżniać, a nie tylko pluć. Wy towarzysze tylko pluć potraficie bo nie macie nic na własną obronę.



Takiego czegoś nie nazwałbym nawet głupotą. Weber, ty jesteś chorym człowiekiem. Powinieneś to leczyć.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 20:39  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2014r. 13:18  
Cytuj
żródło: https:// www. facebook. com/ Samorzad StalowaWola (wchodząc na adres usuń spacje)

Wczorajsza konferencja prasowa Prezydenta Szlęzaka i jego komitetu dumnych gloryfikatorów komunizmu, kolejny raz obnaża kampanie wykręcania kota ogonem prezydenta i jego komitetu. W zapisach medialnych widzimy tylko taktykę zastraszania PiS-em i konkurencją pana prezydenta. Przypominamy że materiał video pt. "Jak wygląda sitwa?" i "Proszowska odpiera zarzuty" w proprezydenckich mediach to dwie poprzedzające tą konferencje popisy komitetu prezydenta w których brak jakiekolwiek merytoryki nawiązującej do zarzutów o "sitwę" i "komuchów", o jakich czytamy w mediach. Z materiałów medialnych konferencji prasowej trudno wnioskować czy mój skromny blog też jest uważany przez prezydenta za "wrogą konkurencję", podejrzewam że tak, ponieważ najwięcej piszę o komunistycznej przeszłości kandydatów do wyborów samorządowych. Nie wypada mi w takim razie coś o sobie nie powiedzieć. na początek chcę podkreślić że osobiście nie jestem związany z żadną opcja czy ugrupowaniem politycznym, nie nalezę do żadnej partii i nikt mną nie kieruje, ani nie płaci mi pieniędzy za pisanie moich własnych poglądów. Jestem zwykłym obywatelem któremu przebrała się miarka patrząc na to co się w mieście dzieje i postanowiłem też coś na ten temat światu powiedzieć, a że jestem osobą pokrzywdzoną przez komunistycznych oprawców to tylko umacnia moje przekonanie że osoby które p. prezydent wybrał na swoich współkandydatów nie zasługują więcej na jakiekolwiek stanowiska w naszym mieście. Kariery 38 letniej jak w przypadku pani Grobel-Proszowskiej, to zbyt długo by żerować na pieniądzach podatnika. Najwyższy czas ustąpić i dać innym szanse bo wasze pomysły tylko widać robią waszemu układowi pieniążki a nie miastu. Wracając do medialnych odpowiedzi na zarzuty komitetu prezydenta, nikt jak już wspomniałem nie odpowiedział merytorycznie, tylko powielano zabieg odwracania kota ogonem i straszenie PiS-em. Ani prezydent, ani pani Grobel-Proszowska nie odpowiedzieli dlaczego prezydent umorzył firmie męża pani Proszowskiej, Mista Sp. z o.o. 326.735,20 zł. długu w czasie gdy państwa Proszowskich konto oszczędnościowe urosło o 725.000,00 zł. w czasie ostatnich 4 lat, czyli ostatniej kadencji prezydenta Szlęzaka. Prezydent nie odpowiedział również dlaczego jego konkubina Grażyna Raźny zasiada w zarządzie MZK i PEC, dwóch spółek które należą do miasta i są pod nadzorem prezydenta. Jak się dowiadujemy z mediów, prezydent od dawna nie odpowiada na pytania Radnego Nadbereżnego na temat zarobków życiowej partnerki prezydenta i innych z układu. My zwykli obywatele mamy prawo wiedzieć i zadawać własne pytania na które w demokratycznym ustroju władze mają obowiązek odpowiadać. My mamy prawo wiedzieć kto powołał konkubinę prezydenta na jej stanowiska i ile w nich zarabia, bo to jest jawny przykład nepotyzmu który pan prezydent nie może zaprzeczyć. Prezydent też jawnie wykręca kota ogonem i mydli oczy ludziom na swoich plakatach i w wypowiedziach że u nich nie ma partyjniactwa, jak może nie być partyjniactwa jak prawie cały komitet składa się z ludzi z jednej opcji czy partii. Jaja to sobie może pan robić ale nie z nas. Ten pana "kurs s...a bez jedzenia" więcej nas nie nabierze. A jeśli chodzi o zniszczony bilbord to powinien pan prezydent czuć się dumny, przecież to pan od 12 lat daje przykład młodemu pokoleniu knajackiego języka i zachowania, to pan tą modę wprowadził do miasta, wcześniej tego nie było!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2014r. 18:06  
Cytuj





wrzucę z innego tematu ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:57  
Cytuj
Młodzi górą Lucjusz wspaniały ułożony z taktem człowiek!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:19  
Cytuj
A jakież to wspaniałości się na jego osobę składają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:34  
Cytuj
NIEdlaSzlęzaka.

Ty faktycznie jestes głupi sam z siebie. Utwierdził mnie w tym Twoj ostatni post.

Nawet nie potrafisz ze zrozumieniem wysluchać tego, co mówi człowiek. Prezydent Szlęzak wyraźnie powiedział czemu Pani Raźny zajmuje funkcje w dwóch miejskich spółkach.

Widzę, że u Ciebie szwankuje nie tylko czytanie, ale i słuchanie ze zrozumieniem.

Reprezentujesz typowy elektorat PiS-u: ciemnogór, kóry wszystko kupuje.

Żal mi Ciebie.

PS. To jak złapałeś pianę po wykazaniu, że PiS jest równie czerwony jak inne partie pokazuje dobitnie kim jesteś...

mlotek

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 09:10  
Cytuj
Gdzie można zobaczyć (najlepiej w internecie) tę debatę?

Pytania do tych co obejrzeli tę debatę:
Czy A.Szlęzak odniósł się do kwestii naruszania norm emisji hałasu przez przemysłową gangsterkę i wg niego "delikatnej kwestii" psucia tym samym zdrowia i jakości życia mieszkańców?
Czy zadeklarował jak długo jeszcze swoją bezczynnością będzie pozwalał na ten proceder, czy w ogóle wykaże jakąkolwiek inicjatywę w tej sprawie?
Czy może dalej "wali go to"?

Czy L.Nadbereżny podniósł w/w sprawę?
Czy może nadal jest przekonany, w sposób właściwy dla PIS i w tym dla J.Sagatowskiej, A.Błądka i W.Ortyla, że parkingową hucpą z dmuchaniem zielonych baloników udało im się sprzedać swój tandetny towar bo "ciemny lud wszystko kupi"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 09:50  
Cytuj
ja swój głos i moja rodzina oddadzą na Szlęzaka, Nigdy więcej PiSu, populizm Nadbereżnego sięgnął szczytu głupot. Jemu zależy przede wszystkim aby dostać się do Sejmiku, bo chce być w zarządzie województwa, marszałkiem lub członkiem zarządu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 09:58  
Cytuj
Stanowczo NIE!!!!!! Wygra osoba szlachetna kulturalna i młoda pokazał już że słów nie rzuca na wiatr a nie która buduje kolejne galerieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 10:13  
Cytuj
tim a co planuje wybudować nadbereżny, aby zdobyć dla ludzi miejsca pracy. jak podwyższy standard życia mieszkańców. skąd zabierze fundusze, aby zrekompensować straty w rozdawnictwie pieniędzy na cele o których wspomniał?

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 10:16  
Cytuj
Ja się pytam w czym pokazał, że nie rzuca słów na wiatr? Co zrobił dla tego miasta co dało efekty jakiekolwiek? potluczony

Ponawiam oczywiście pytanie Tim, bo unikasz odpowiedzi.
CYTAT
A jakież to wspaniałości się na osobę Nadbereżnego składają?


Bo argument, że jest grzeczny, chodzi do kościoła i ma żonę i dziecko to sobie można wiesz gdzie wsadzić.. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 13:36  
Cytuj
Video z debaty tutaj > https://www. facebook. com/ Samorzad StalowaWola (usuń spacje z adresu)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 17:05  
Cytuj
PO won do Pani Kopacz po operacjach plastycznych i tak jej nic nie pomożeumiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 17:37  
Cytuj
Tim - ja się pytam, czy u Ciebie wszystko pod sufitem równo? Typowy pisowczyk - na niewygodne pytania nie odpowiada. potluczony

Ponawiam pytanie poraz trzeci (dotyczące Twojego postu z wczoraj bodajże).

CYTAT
A jakież to wspaniałości się na osobę Nadbereżnego składają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 20:49  
Cytuj
Mam cudowną alternatywę nie głosować na Szwedo i Szlęzakaumiech debata The best sami zobaczcieumiech W połowie młody jest Szwedo faktycznie mówi prawdę od tyłuumiech 12 lat Stalowa się wyludnia możemy to zmienić 16 listopada

Wysoka kultura brak walenizmu ważni są wszyscy a nie inwestorzyumiech To sa te wspaniałości.Mam nadzieję że Cie oświeciłemumiech

Oglądnij sobie debatę i wszystko Ci się rozjaśni:0 Chyba że jesteś tak ciach że to nie pomoże to proponuje okulistęumiech

Moderowano przez: el.Banan
Mała prośba zacznij korzystać z opcji "zmień/edytuj" i staraj się nie oceniać innych forumowiczówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 21:05  
Cytuj
Jak na mój gust to nawet Siembida ostatnim razem wypadł lepiej od Nadbereżnego

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Mam cudowną alternatywę nie głosować na Szwedo i Szlęzakaumiech debata The best sami zobaczcieumiech W połowie młody jest Szwedo faktycznie mówi prawdę od tyłuumiech 12 lat Stalowa się wyludnia możemy to zmienić 16 listopada

Wysoka kultura brak walenizmu ważni są wszyscy a nie inwestorzyumiech To sa te wspaniałości.Mam nadzieję że Cie oświeciłemumiech

Oglądnij sobie debatę i wszystko Ci się rozjaśni:0 Chyba że jesteś tak ciach że to nie pomoże to proponuje okulistęumiech

Moderowano przez: el.Banan
Mała prośba zacznij korzystać z opcji "zmień/edytuj"


o czym Ty piszesz? jak sie stalowa wyludnia? jakby sie wyludniala to nie trzeba by nowych mieszkan, bylaby masa pustostanow, a nie ma :] w brednie to emeryci wierza, o tym ze masa ludzi wyprowadzila sie w najblizsze okolice bo pobudowala domy to tez cisza, pewnie dlatego tak sie stalo ze nie mieli na mieszkania :]

Jaka kultura? Szczerze to wlasnie Nadberezny wyszedl na najmniej kulturalnego. Caly czas prowokowal i dostal rykoszetem :-)

Nawet Szwedo wypadl lepiej, przynajmiej mowil jakies konkrety, taki american dream, ale przynajmniej nie wyuczone wierszyki

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 21:16  
Cytuj
A na mój gust 1000 procent lepiej od dwóch pozostałychumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 21:19  
Cytuj
CYTAT

Wysoka kultura brak walenizmu ważni są wszyscy a nie inwestorzyumiech To sa te wspaniałości.Mam nadzieję że Cie oświeciłemumiech

Oglądnij sobie debatę


Czyli tak jak myślałem, nie masz żadnych argumentów.

P.S. Oglądałem, kultura wyszła szczególnie na końcu w stosunku do Pana Szwedo. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 15:59  
Cytuj
Debata super gratulacje dla Pana Lucjusza;) reszta jest tłemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 16:27  
Cytuj
Ale zianie jak zobaczylem kędziorka jak zbagatelizowal Pana Szwedo bezcenne usmiech nie schodzil mi caly dzien takie rzeczy tylko PIS umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 17:31  
Cytuj
Ślęzak macha grubą księgą z wyliczeniami dlaczego woda i ścieki są drogie a prawda jest prozaiczna. Jakiś czas temu wypowiadał się przedstawiciel MZK i bez owijania w bawełnę stwierdził że woda i ścieki drożeją i będą drożeć bo mieszkańcy oszczędzają a MZK musi wyjść na swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
Debata super gratulacje dla Pana Lucjusza;) reszta jest tłemumiech


:szok: Nieźle mózg piorą w PiS-ie. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
A na mój gust 1000 procent lepiej od dwóch pozostałychumiech


Twój gust nic a nic mnie nie obchodzi.

Twój guru ośmieszyl się stwierdzeniem, że obwodnica wpłynie na powiększenie terenów inwestycyjnych w mieście... Większej błazenady dawno nie słyszałem.

"Jest to otwarcie nowych terenów inwestycyjnych, nie tylko bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców Stalowej Woli, ale jest to otwarcie horyzontalne Stalowej Woli wzdłuż linii Sanu. I to będzie mój kolejny priorytet, bo jeżeli mówimy, że w Stalowej Woli brakuje dzisiaj terenów inwestycyjnych, brakuje otwarcia inwestycyjnego, to właśnie obwodnica Stalowej Woli pod względem włączania do całej sieci dróg szybkiego ruchu jest dla nas po prostu jako inwestycja niezbędna".

Tak. I firmy otworzą zakłady pracy w korycie Sanu mlotek

Trzeba umiec rozróżniać wpływ na powiększenie terenów inwestycyjnych od wpływu na polepszenie atrakcyjności pod względem inwestycyjnym.

Ale jak zauważył Szlęzak - Nadbereżny jako typowy pisowski klaun - na niczym się nie zna.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A na mój gust 1000 procent lepiej od dwóch pozostałychumiech


Twój gust nic a nic mnie nie obchodzi.

Twój guru ośmieszyl się stwierdzeniem, że obwodnica wpłynie na powiększenie terenów inwestycyjnych w mieście... Większej błazenady dawno nie słyszałem.

"Jest to otwarcie nowych terenów inwestycyjnych, nie tylko bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców Stalowej Woli, ale jest to otwarcie horyzontalne Stalowej Woli wzdłuż linii Sanu. I to będzie mój kolejny priorytet, bo jeżeli mówimy, że w Stalowej Woli brakuje dzisiaj terenów inwestycyjnych, brakuje otwarcia inwestycyjnego, to właśnie obwodnica Stalowej Woli pod względem włączania do całej sieci dróg szybkiego ruchu jest dla nas po prostu jako inwestycja niezbędna".

Tak. I firmy otworzą zakłady pracy w korycie Sanu mlotek

Trzeba umiec rozróżniać wpływ na powiększenie terenów inwestycyjnych od wpływu na polepszenie atrakcyjności pod względem inwestycyjnym.

Ale jak zauważył Szlęzak - Nadbereżny jako typowy pisowski klaun - na niczym się nie zna.


yyyyyyyyyyyy zna sie ja zauwazyl Pan Henio jak miec kilka etatow gdzie troche ludzi niema pracy w Stalowej. Paranoja i klamczuszek z tego kedziorka. Przeslanie dla ciebie Lucek (jesli to czytasz lub twoich przydupasow ktorzy prosze aby doniesi co napisalem) jak masz cos zmienic tzn bezrobocie to zacznij od siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »