NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Lekarz rodzinny,
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 12:17  
Cytuj
Witam. Którego z tych lekarzy polecacie jako lekarza rodzinnego:doktor Bieś, doktor Żerdecka czy doktor Sienkiewicz?Dziękuję za podpowiedzi.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 12:17  
Cytuj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 12:50  
Cytuj
dr Żerdecką odradzam

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 12:54  
Cytuj
Sienkiewicz zdecydowanie odradzam, kiedyś jak do niej przyszłam pokazywała mi zdjęcia swojego syna oraz opowiadała historie na jego temat.... jakby mnie to interesowało, na kawke do niej nie przyszłam tylko z konkretnym problemem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 13:07  
Cytuj
Właśnie, dr. Sienkiewicz źle mi się kojarzy. A dr. Bieś? Doktor Żerdecką niektórzy chwalą

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 13:58  
Cytuj
chwalą bo przepisze Ci leki jakie chcesz....ale do badania się nie kwapi

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 15:12  
Cytuj
Widzę, że przychodnia na edukacji umiech A nie może być dr Krawczykowa? Jest wesolasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 15:12  
Cytuj
Widzę, że przychodnia na edukacji umiech A nie może być dr Krawczykowa? Jest wesolasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 17:09  
Cytuj
Doktor Krawczyk wesoła to fakt, ale jak leczy? Tak, przychodnia na edukacji. Lata chodziłem do ambulatorium, ale lekarze tam przyjmujący to obraz nędzy i rozpaczy. Tam nic przez te lata nie zmienia się, lekarze w ogóle łaskę robią że przyjmą, dlatego ja juz Im dziękuję

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 17:33  
Cytuj
Też nie polecam Sienkiewiczowej !!!!!!! Wpuszczała przede mną swoich znajomych starych dziadków ;/.. nie mówiąc już o tym, że dziewczyn nie lubi. Jestem teraz u Wrońskiej i jestem zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
Doktor Krawczyk wesoła to fakt, ale jak leczy? Tak, przychodnia na edukacji. Lata chodziłem do ambulatorium, ale lekarze tam przyjmujący to obraz nędzy i rozpaczy. Tam nic przez te lata nie zmienia się, lekarze w ogóle łaskę robią że przyjmą, dlatego ja juz Im dziękuję


Ja jestem zadowolona z P. Krawczyk. Jak trzeba daje skierowania na wszystkie badania, czeka się max jeden dzień. Pacjentów ma dużo, więc chyba jest okumiech Br. Bieś jest już dość "wiekowym" lekarzem, ale co kto lubi umiech Ja cenię sobie kontaktowość względem pacjentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 10:23  
Cytuj
Do doktor Żerdeckiej możecie chodzić jeśli jesteście bezrobotni lub na emeryturze i macie czas, aby godzinami siedzieć w kolejce.
Ja nie idę do lekarza aby porozmawiać o tym co jadłam na obiad, gdzie byłam na wakacjach itp. Wizyta trwa długo, a kolejka rośnie. Zdecydowanie polecam dr Biesia. Pomimo, że czytałam negatywne opinie na jego temat to ja jestem zadowolona. Konkretny i rzeczowy i zawsze mnie wyleczył. Ważne jest też to, że nie zapisuje od razu antybiotyku. Jak dla mnie jedyny minus-nie jest zbyt chętny do wypisywania skierowań na badania. Poza tym ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »