NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Orange, przedłużenie umów
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 13:15  
Cytuj
Jest sprawa kończą mi się dwie umowy: na telefon stacjonarny i neostradę, to nic, że owe usługi zdrożały każde do 49zł to pomyślałem, że może jakiś tablecik dostanę, ale niestety nic nasi kochani monopoliści Orangowcy nie dają w gratisie. Czyli płać sobie panie 100zł i spadaj, jak bym chciał tablet to dają owszem ale z neostradą + Internet mobilny za 69zł ale pytam się po co mi neostrada i Internet mobilny bo przecież mając neostradę i wi-wi to Internet działa bezprzewodowo w całym domu a na „huśtawce w parku nie potrzebuję internetu” to może pani proponuje TV + Telefon stacjonarny + neostradę oczywiście tablet za jakieś tam 130zł umiech hm myślę sobie fajnie tylko co z tym ustrojstwem Liveboxem – myślę zastanowię się. Pytałem się 3 osób korzystających z usług telefonii stacjonarnej Orange z neostradą przez livebox: 1os - może odbierać połączenia ale zdarza się że ją nie słyszą, 2os -wcale nie może dzwonić, usterkę zgłaszała i dalej nie może dzwonić umiech 3-os niby działa wszystko ale telefon stacjonarny ma połączony doi gniazdka tel a nie przez liveboxa.

Jakie są Wasze opinie użytkownicy Orange z telefonem stacjonarnym i neostradą, co mi polecacie z pakietów dostępnych w Orange ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 13:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 07:49  
Cytuj
Tablet kusi, moc jest z tobąumiech Z Orange mam tylko telefony komórkowe, dosyć często proponują wymianę. Generalnie nie mam na co narzekać jestem zadowolony. Telefonu stacjonarnego nie mam i nie potrzebuję.

A jesteś zadowolony z Neostrady?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 19:00  
Cytuj
Zadowolony z neostrady jestem, bo działa jak należy. Nierozumiem tylko polityki Orange, przy przedłużniu umowy proponują podwyżkę to samo z przedużeniem umowy na telefon stacjonarny. Najlepsze jest proponowanie Internetu stacjonarnego + TV podpiętego też do netu + telefon stacjonarny(VoIP)też net a płacisz 130zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 19:31  
Cytuj
Mi pare lat do tylu przy podpisywaniu umowy Neostrada dawala w gratisie odtwarzacz dvd do 30 dni poczta mial przyjsc umowa 2 letnia sie skoncyzla naszczescie i tyle widzialem dvd a do tego masa problemow straszenie karami itd, panie z niezlomnych z centrum byly tylko mile jak podpisywalem umowe, a pozniej jak mialem problemy z internetem to by zjadly czlowieka samym spojrzeniem o ich zachowaniu nie wspomne. Teraz mam radiowke i dziala o niebo lepiej,co do telefonu to przenioslem numer do playa bo mnie kantowali ostatnio na kase, tu mam przynajmniej darmowe do sieci rozmowy i smsy nawet nie majac nic na koncie zadzwonie, a i do innych sieci niedrogo, napewno taniej niz w orange. Generalnie niechce miec z Orange/TP nic wspolnego.
Ps Pamietam jeszcze jak mi sie umowa z netem konczyla dzwonili z orange zebym podpisal kolejna conajmniej 2 razy w tygodniu przez ostatni miesiac , ze niby bedzie dzialalo bez zarzutu. ( przez 2 lata nie dzialalo a tu raptem zacznie?) Zwykle naciaganie ludzi. No to tyle w temacie umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
panie z niezlomnych z centrum byly tylko mile jak podpisywalem umowe, a pozniej jak mialem problemy z internetem to by zjadly czlowieka samym spojrzeniem o ich zachowaniu nie wspomne.

Po ostatniej wizycie w salone miałem podobne wrażenia.

Na spokojnie poczytałem o Liveboxie i FunPacku - o zgrozo, tyle ile opini na forach to ani jednej pozytywnej, największym problemem jest samo podłączenie wszystkich urządzeń do liveboxa tzn. telefonu, dekodera TV, routera. Drugim to tracimy numer analogowy telefonu niodwracalnie na rzecz cyfrowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 12:58  
Cytuj
Co do neostrady i stacjonarnego jest ok, korzystam od kilku lat, co do ofert na przedłużenie to niestety jak wszędzie.... Nic konkretnego, wolę przedłużać sam abonament bez tych gadżetów, bo taniej kupuje je w sklepie. Czyli przedłużam sam abonament a tableta i nowy tel zakupiłem na allegro lub w komputroniku i tak było taniej. Wszystko trzeba dokładnie przeliczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 22:04  
Cytuj
ja nie mam wyjścia i muszę zamawiać neostardę i stacjonarny z Orange, niestety bo mieszkam na wsi - stety uśmiech
i są problemy z innym internetem / swego czasu był SIS- brak słów, Orange, potem Netia- to już w ogóle katastrofa i znów Orange. No i w miarę w miarę nie ma z nimi kłopotów. Ale tv to nie chcę bo i tak nie ma czasu oglądać, a tych 20 kanałów czy ileś tam mi w zupełności wystarczy.
aaaa i prezent za złotówkę dostanę :szok:
zubrstw -> korzystam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2014r. 09:16  
Cytuj
Jaki prezent za złotówkę dostaniesz ? Czy przypadkiem nie jest tak że z prezentem podpisujesz umowę na 36msc, a bez niego na 12 lub 24 ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2014r. 23:24  
Cytuj
Nie na 36 msc. Umowa jest do wyboru albo na 12 albo na 24 msc. Prezent do też do wyboru: jakieś słuchawki Sony, bon na zakupy, nawigacja... Zoabczymy jak przyślą czy faktycznie za złotówkę i czy to w ogóle dziala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Cze 2014r. 13:22  
Cytuj
Czy w Neostradzie musicie mieć telefon stacjonarny?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2014r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Czy w Neostradzie musicie mieć telefon stacjonarny?

i tak i nie, niby mieć nie musisz ale utrzymanie lini kosztuje tyle lub nawet więcej co najniższy abonament. Teraz są jeszcze zniżki za posiadanie większej ilości pakietów czyli np. neostrada + stacjonarny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 13:26  
Cytuj
orange to firma z która nie chce mieć nic wspólnego. osoby pracujące w salonie w centrum stalowa wola są szczególne nieuprzejme, nawet wtedy gdy chcesz podpisać umowe. widocznie siedzą tam za kare. a jesli masz jakieś roszczenia to traktują Cie jak zdrodniarza. trzeba byc na prawde stanowczym i zdeterminowym, żeby cokolwiek tam załatwić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 11:03  
Cytuj
Ja mam kom. z orange na kartę. żadnych abonamentów. Niby żadnych przymusów, a jednak... Ukradli mi 12 zł , bo czas mi się skończył i kazali w ciągu 10 dni doładować konto. Zastanawiam się czy to zrobić, bo skoro 10 dni minęło, kasa przepadła, to może czas zmienić oranfe na coś innego. Czy są jeszcze jakieś telefony na kartę i czy trzeba doładowywać w ciągu kilku dni żeby pieniążków nie ukradli ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 11:18  
Cytuj
W orange możesz mieć rok ważności konta wysyłając smsa koszt po 3ch miesiącach chyba za darmo. Minus tego że jak Ci sie ten rok kończy musisz znowu wysłać tego smsa i nie łączy się z innymi promocjami.

Też miałem orange ale mnie denerwowali i przeniosłem się do PLAY, trwało to mnie niż 24 godziny i nic nie kosztuje. Ustawiasz sobie taryfe play fresh i po każdym doładowaniu masz darmowe rozmowy i smsmy do sieci i chyba do virgin? Na dodatek na dzień dobry dostajesz od play chyba 30 albo 40PLN na wykorzystanie. Ogromny minus dla play za zasięg ale da się to ominąc korzystając jak ja z roamingu wewnętrznego ustawiasz na wyszkiwanie sieci ręczne i szukasz albo plusa abo t-mobile ja łapię to drugie.
Jedni chwalą Virgin inni NIU a ja Play umiech i środkowy palec dla Orange

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »