NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Tawerna - teraz De gusto, Opinie...
~~z8z8z
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 13:04  
Cytuj
a co polecacie tam zjesc? i jakie ceny

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 13:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~kasiula
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 15:40  
Cytuj
a są też ochroniarze z arkadi??;-))))nie wiemnie wiemnie wiem

 
 
 
 
~~mik8
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 17:04  
Cytuj
a po co ci oni?

 
 
 
 
~~Fiesta
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:06  
Cytuj
Mają pyszne jedzenie, i duże porcje, naprawdę Duże, w przyzwoitej cenie. Pełny obiad z deserem mozna juz zjeść mieszcząc się w 40 zł.ok

 
 
 
 
~~fiol
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:11  
Cytuj
Ok. Ale palić nie można.

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:13  
Cytuj
Palic ale gume mozna... pajacu jeden...smiech2

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Samntha
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:58  
Cytuj
Byłam,zjadłam, zobaczyłam. Dla średniej kieszeni. Polecam. Czysto schludnie, smacznie, obsługa bez zarzutu... Typowa restauracjaok

 
 
 
 
~~Ogi
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:00  
Cytuj
Ponoć ogródek ma być ten samgood tzw. Patio

 
 
 
 
~~Honew
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 00:14  
Cytuj
Jeden z kelnerów mnie zaskoczył. Bo Wie z której strony się podaję nóż, a z której widelec. Są świetni, zwłaszcza Jacek, jest naprawdę dobry...ok

 
 
 
 
~~Lolitufap555
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 00:25  
Cytuj
Zawsze była TAWERNA, więc dlaczego DE Gusto? Dlaczego?placze

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 00:42  
Cytuj
nie zawsze, bo przed Tawerną było 2+1

hmmm może ja trafiłam na żenującą obsługę, już wiele dobrych opini słyszałam na temat kelnera, a mnie wtedy obsługiwała młodziutka dziewczyneczka :/

 
 
 
 
~~Stefano
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 02:23  
Cytuj
CYTAT
nie zawsze, bo przed Tawerną było 2+1

hmmm może ja trafiłam na żenującą obsługę, już wiele dobrych opini słyszałam na temat kelnera, a mnie wtedy obsługiwała młodziutka dziewczyneczka :/

tej dziewczyny już dawno nie ma...

 
 
 
 
~~Gioi
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 02:26  
Cytuj
Pozdrawiam kelnera w białej koszuli, jest niesamowity. Widać że ma klasęęęok

 
 
 
 
~~JaNa
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 12:28  
Cytuj
goodSwietny lokal nareszcie w Stalowej Woli z fajnym klimatem i jedzonkiem. Bardzo fajna obsługa na poziomie, chyba pan Jacek się nazywa. Byłysmy tam dwa razy i będziemy częściej chodzić bo nareszcie bez gówniarzy którzy zadymia pomieszczenia aż oczy pięką. Brawo DE GUSTO! - tak trzymać.

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 12:34  
Cytuj
Zgadzam się z przedmówczynią nareszcie lokal bez gówniarzy.good

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mmmmm
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 14:48  
Cytuj
Byłam tam na imprezie no i...... lokal OK, zakaz palenia ok jedzonko smaczne, chociaz trzeba dlugo czekac i golonki, ktore zamawiali panowie byly mrozone i odgrzewane fujjjj, a Pani kelnereczka blondyneczka to jakas niezorganizowana. Pisala na kartce co kto zamawial a i tak przyniosla co innego wykrzyknik Ale to jeszcze nic....koledze zapomniala sztuccow przyniesc do sledzika i jak sie upomnial to sie glupio popatrzyla... Wszystko byloby OK gdyby nie ona.placze

 
 
 
 
~~viva
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 21:52  
Cytuj
Ja tam byłam i jestem zaskoczona że taki subtelny lokal, a ludzi mało, wydaje mi sie że jeszcze mało rozreklamowanajezyk

 
 
 
 
~~Magda
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 22:24  
Cytuj
goodNo ta kelnereczka to może jeszcze całkiem nie jarzy, ale trafiłysmy z koleżanka na tego sympatycznego kelnera dziś podczas obiadu. On jest pełna kultura i z klasą. Widać że facet rozgarniety i profesjonalista. A to dziewcze może się jeszcze nauczy... Sama restauracja bardzo fajna i smaczne jedzenie. No i co ważne? - beż smrodu papierosów. Brawo

 
 
 
 
~~lol00
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 22:39  
Cytuj
krypto reklama bleblemloteklebleblemlotekchyba sami kelnerzy to piszązdegustowanyzdegustowany

 
 
 
 
~~Sandra
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 22:48  
Cytuj
Jedzenie smakowite. A co do poprzednika, to jaki interes maja w tym kelnerzy? Bo nie bardzo czaję, by mieć większy zapieprz?jezyk

 
 
 
 
~~Santorini
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 23:24  
Cytuj
OOOOOOOOO:szok: A ja nawet nie wiedziałem że jest już w tym miejscu restauracja, no bo skąd?nie wiem

 
 
 
 
~~Levisss
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
krypto reklama bleblemloteklebleblemlotekchyba sami kelnerzy to piszązdegustowanyzdegustowany

Takkkk?
To kturzy kelnerzy tak piszom według ciebie?

 
 
 
 
~~Keisyr
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 23:43  
Cytuj
Byłem tam z moją dziewczyną i jestem zachwycony. Zero fajek, zero chamstwa, kulturka jednym słowem. Polecam. Jeśli ktoś chce miło spędzić czas to bardzo polecam.umiech

 
 
 
 
~~Arkia
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 00:23  
Cytuj
Byłam tam na obiedzie ostatnio i co zauważyłam. Obsługa bez zarzutu (pan w kamizelce), jedzenie bardzo dobre i szybko podane. Muzyka leciała bodajże francuska- super. Polecam, bo nie drogo , z klasą no i.....czysto!

 
 
 
 
~~Stalowiak
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 00:45  
Cytuj
Super, Polecammmmm!!!!!

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »