NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Tawerna - teraz De gusto, Opinie...
~~Zosiaa
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 00:54  
Cytuj
Ten chłopak który tam parcuje, nie pasuje do tej restauracji, ja mu kiedyś powiedziałam aby jechał za granicę, to jest zbyt wartościowy chłopak. Ma fach w ręku. Panie w kamizelce, jesli Pan to czyta to za granicę niech pan wyjeżdża. Pan sie tu marnuje. Zosia

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 00:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~Siorka2
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 01:24  
Cytuj
Mam nadzieję że obsługa jest dobra, byłam tam z mamusią i obsługiwał mnie fajny kelner który doradził co mamy jeść. Dobry w swoim fachugood

 
 
 
 
~~spn
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 13:51  
Cytuj
A byłem, widziałem i jestem zadowolony. Obsługa genialna, kulturalna i faktycznie miły Pan wie gdzie zainstalować widelec, a gdzie łyżkę. Ceny? No tanio nie jest, ale i niezbyt drogo, za to placek po węgiersku duży i gruby i smaczny, a spaghetti które konsumowałem wręcz bajeczne!!! Żadnych papierochów, klimat wyśmienity na kolację przy świecy. Polecam

 
 
 
 
~~Mayka
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:42  
Cytuj
Jedliśmy pyszne pierogi ruskie smażone - cos wspaniałego smiech2 i tanio bo za 10 szt - 7 zł.

 
 
 
 
~~obiektywna
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:43  
Cytuj
Zgadzam się ,że lokal ładny i pyszne jedzenie - godny polecenia.Natomiast czytając opinie innych odniosłam wrażenie,że pracuje tam tylko jakiś jeden kelner ,który zasługuje na pozytywną opinię.Otórz jadam tam z mężem i dziećmi i tak się składa że większość razy obsługiwała nas pani - pełna kultura i profesjonalizm.Więc może drogie koleżanki troszkę zawistnie piszecie jej te opinie, bo ładna i przyciaga spojrzenia panów?Odniosłam wrażenie że cały personel jest na wysokim poziomie kulturalnym i zawodowym.
Podziękowania dla kuchni za wspaniałe posiłki oraz pani i panom za obsługęgood

 
 
 
 
~~Lola
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się ,że lokal ładny i pyszne jedzenie - godny polecenia.Natomiast czytając opinie innych odniosłam wrażenie,że pracuje tam tylko jakiś jeden kelner ,który zasługuje na pozytywną opinię.Otórz jadam tam z mężem i dziećmi i tak się składa że większość razy obsługiwała nas pani - pełna kultura i profesjonalizm.Więc może drogie koleżanki troszkę zawistnie piszecie jej te opinie, bo ładna i przyciaga spojrzenia panów?Odniosłam wrażenie że cały personel jest na wysokim poziomie kulturalnym i zawodowym.
Podziękowania dla kuchni za wspaniałe posiłki oraz pani i panom za obsługęgood


Toś się "łopisała"jezyk

 
 
 
 
~~pierogi a smiec
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:53  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 22:33  
Cytuj
a ja tam byłam dzisiajjezyk lokal fajny, klimat i obsługa też ale na realizacje zamówienia trzeba naprawdę długo czekać ok 30 min mimo, że zamówiłam tylko lody z owocami jezyk ale chyba z mężem wolimy Biesiadęumiechumiechumiech smiech2

 
 
 
 
~~kasiulka
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 09:32  
Cytuj
No ładnie to jest zrobione ale utrzymane w klimacie nowego Mini Maxa. Miałam nadzieję że ktoś bardziej sie postara. No ale mimo wszystko bardzo ładnie

 
 
 
 
~~Małgosia
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 21:22  
Cytuj
No Placek po węgiersku to jest tam przepyszny i co najważniejsze bardzo DUŻYYYY, Oł yes good

 
 
 
 
~~Seeriza
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 22:15  
Cytuj
Byłem tam 3 dni temu. Lokal schludny i dobrze urządzony. Klimat czysto restauracyjny. Polecam dla zakochanych par. Klimatyczna muzyka i obsługa miłych pań...umiech

 
 
 
 
~~dudzia
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 02:02  
Cytuj
Super Restauracja.umiech

 
 
 
 
~~Superior
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 10:57  
Cytuj
A co to za "Gienia" tam pracuje?:szok:

 
 
 
 
~~###3
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 14:22  
Cytuj
Czy to prawda, że w de Gusto działa "Klub samotnych serc"?

 
 
 
 
~~Hahaha
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 14:28  
Cytuj
Chyba działa, ale trzeba się ustawiać w kolejce od strony ogródkajezyk

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 14:57  
Cytuj
co Ty tam polecasz dla zakochanych par? przy stole sobie siąść i to jest dla zakochanych par? Może jedzenie i obsluga jest fajna, ale przyjść na obiad lub kolację.

 
 
 
 
~~taka jedna
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 18:27  
Cytuj
Dla zakochanych par to jest tam chyba ta pozostała po Tawernie ubikacja. Porażka drodzy Państwo!!! Władować tyle kasy w lokal i nie zrobić nic z WC to trochę niewiarygodne smiech2

 
 
 
 
~~Wtajemniczona
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Dla zakochanych par to jest tam chyba ta pozostała po Tawernie ubikacja. Porażka drodzy Państwo!!! Władować tyle kasy w lokal i nie zrobić nic z WC to trochę niewiarygodne smiech2


Porażką to chyba jest Pani. Pani Elu.

 
 
 
 
~~taka jedna
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 19:56  
Cytuj
Przykro mi ale nie trafił PAN/PANI smiech2 Widać ktoś inny też to spostrzegł smiech2 cool girl

 
 
 
 
~~ewka
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 18:53  
Cytuj
Bylam tam!!! fajnie,superr wnetrze,,,przystojni i mili kelnerzy i kelnerka tez!!!troche drogo!!! piwo 6 zl...sledzie tes drogie....ale ogolnie milo!! muzyczka leci!! mozna wpdac tam!!! polecam!!!goodgoodjezyk

 
 
 
 
~~Kraker
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 23:06  
Cytuj
A czemu ja nic nie wiedziałem że to już jest otwarte? Reklama by sie przydała odpowiednia.sciana

 
 
 
 
~~Madzia
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 23:25  
Cytuj
Byłam tam ze znajomymi we wtorek. Lokalik przyjemny. Makaron bardzo dobry, zapiekany z serem. Miodzio, chociaż duże porcje, nie zjadłam wszystkiego, ale bardzo dobry.

 
 
 
 
~~Prest
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 00:30  
Cytuj
To ja szukałem lokalu dla 6 osób, bo miałem urodziny a tu dowiaduję się że Tawerna funkcjonuje, ale "jaja". A czy tam sie płaci za rezerwacje stolika?

 
 
 
 
~~deg
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 00:33  
Cytuj
Zrobili promocje dla centusiow ze wschodu i rezerwacja stolika jest gratis, ale kibelek jest 10gr od mililitra.

 
 
 
 
~~short
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 00:35  
Cytuj
Byłem tam na browarku. to dobrze ze pracuje tam Pani Beata, bo jest super babeczka, zna się na rzeczyumiech))

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »