NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 »
Tawerna - teraz De gusto, Opinie...
Posty: 42
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 02:06  
Cytuj
Restauracja, jak restauracja... Gratuluję właścicielowi wystroju. Byłem tam ze 3 miesiące temu zobaczyć jak knajpa wygląda. Wrażenia pozytywne, lokal stał się bardziej estetyczny, przejrzysty, Wielki + że palić nie można, no ale jednak co by nie mówić trafił "kolo" na okres "nędzy" w stalówce, bo co z tego że jest dobre jedzenie skoro ludzi w Stalowej Woli nie stać na jedzenie w restauracjach, a jeśli już się wybierają to od Wielkiego Święta... Stalowa nie Kraków, tu ludzie nie nauczeni jeść w restauracjach, wolą "upitrasić" coś w domu, bo tanio...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 02:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 02:34  
Cytuj
To ja szukałem lokalu dla 6 osób, bo miałem urodziny a tu dowiaduję się że Tawerna funkcjonuje, ale "jaja". A czy tam sie płaci za rezerwacje stolika?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 02:42  
Cytuj
Jeśli chodzi o tę restaurację to nie mam żadnych zastrzeżeń, jeśli już, to tylko do tego że mają porcje jak dla "konia", jeśli ktoś jest częstym klientem to bierze pół porcji. Poza tym dobre mają makarony. To tyle w tym temacie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 00:41  
Cytuj
Byłem dzisiaj na Spaghetti, BIG porcja której nie mogłem podołać. Dobry makaron al dente. Moja żonka "piała" na wystrój lokalu. Szkoda tylko że nie można zajarać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 02:12  
Cytuj
Z tymi końskimi porcjami to chyba przesada. Ja bez problemu podołałam makaronowi.
I bardzo dobrze, że nie można palić. Przy jedzeniu się nie smrodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 19:53  
Cytuj
cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 01:32  
Cytuj
Ciekawy jestem jakie tam są ceny? Czy jest drogo, czy nie?umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 01:54  
Cytuj
No cóż. Jak dla mnie ceny nie są zbyt wygórowane. Napewno zjesz taniej- niż- w "sezamie", czy też w "Romie". Mają dosyć duży wybór alkoholi, co też jest ważne idąc np. na jakaś większą imprezkę. No ale... jest to typowa restauracja w której nie można palić. Jestem jej stałym klientem i mi "pasi"...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 01:09  
Cytuj
Jedzenie pyszne, faktem jest że są duże porcje, obsługa jest całkiem niezła, co jest dziwne, bo byłem ostatnio w "kleopatrze" i porażka, te dziewczyny które obsługują nie znają słów: dziękuję, smacznego, proszę, totalna porażka, podobnie jest w "Maxie". Jeśli chodzi o tę knajpę "De Gusta" to ok. jedyny mankament to chyba jest taki że powinni zadbać bardziej o klimat, jakieś zasłony między stolikami czy stojące parawaniki, lepiej by się siedziało.umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 10:57  
Cytuj
Pozytyw, bylem wczoraj jest okejka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 16:04  
Cytuj
Jak dla mnie klasyczna restauracja. Jeżeli chodzi o klimat zdecydowanie wolę Maxa. Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 22:52  
Cytuj
Dobre jedzenie i duże porcjeuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 01:05  
Cytuj
A gdzie sie wybieracie na "Sylwka"?zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 11 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 03:25  
Cytuj
Powiem szczerze, ze tak dobrego makaronu w Polsce jeszcze nie jadlem. Co do innych potraw to trudno mi powiedziec, ja tam chodze tylko na makaron ;)
Obsluga na poziomie, i plus za to, ze nie mozna palic.
Sam pale, ale nie przeszkadza mi to w wyjsciu na zewnatrz ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 00:35  
Cytuj
Wczoraj byłem. W weekendy robią coś na kształt dancingów. Uważam że jest to dobry pomysł, zważywszy na fakt że w większości restauracji są wesela. A tzw. "dancingi" są chyba tylko w "Słoneczku", no ale to chyba nie podlega dyskusji że "Słoneczko" ma swoją "specyficzną"potluczony klientelę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 01:20  
Cytuj
"Sylwester" mnie interesuje, ile tam biorą i co dają?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 02:54  
Cytuj
Kajetan widze że bardzo się udzielasz w tym wątku, więc mam pytanie:
Jak jest z tymi dancigami? Bo widziałem plakaty na mieście, i powiem szczerze że mnie specjalnie nie zachęciły... Jeśli możesz to zdradź trochę więcej info, bo z tego co widze to byłeś na takim wieczorze. umiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 03:06  
Cytuj
CYTAT
Kajetan widze że bardzo się udzielasz w tym wątku, więc mam pytanie:
Jak jest z tymi dancigami? Bo widziałem plakaty na mieście, i powiem szczerze że mnie specjalnie nie zachęciły... Jeśli możesz to zdradź trochę więcej info, bo z tego co widze to byłeś na takim wieczorze. umiech


Byłem na "kolacyji", na "dancingu" nie byłem, niestety praca mi na to nie pozwalaumiech Wiem tylko tyle że jest wstęp wolny, ot co Ci mogę zdradzić.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 13:01  
Cytuj
Mi aż się nie dobrze robi od tej reklamy lokalu.Slodycz aż ocieka.Fakt nie mówię ,że są tu same kłamstwa, ale najwięcej pozytywów piszą ludzie którzy mają od 1 do 5 postów. Nie zdziwiło by mnie to gdyby były z pod jednego IP.Lubie dyskusję i wymianę poglądów, ale to pachnie reklamą.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Mi aż się nie dobrze robi od tej reklamy lokalu.Slodycz aż ocieka.Fakt nie mówię ,że są tu same kłamstwa, ale najwięcej pozytywów piszą ludzie którzy mają od 1 do 5 postów. Nie zdziwiło by mnie to gdyby były z pod jednego IP.Lubie dyskusję i wymianę poglądów, ale to pachnie reklamą.


Lolo. Jak to mówią, reklama dzwignią handlu, a swoją drogą nie zapominaj o tym że IP zawsze może być zmienne np. W Neostradzie, Netii i wielu innych dostarczycieli internetu. Ciaosmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 13:10  
Cytuj
A nie mówiłem hehehe. good A Ty pewnie co dzień zmieniasz operatora? Taki rarytas hohohozaklopotany

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
A nie mówiłem hehehe. good A Ty pewnie co dzień zmieniasz operatora? Taki rarytas hohohozaklopotany


Widać żeś nie kumaty, albo nie umiesz czytać. Jeśli masz neostradę to wystarczy wylogować się i zalogować i już masz inne IP, ale co ja będę Ci pisała jak i tak tego nie zrozumieszjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 14:09  
Cytuj
good
CYTAT
CYTAT
A nie mówiłem hehehe. good A Ty pewnie co dzień zmieniasz operatora? Taki rarytas hohohozaklopotany


Widać żeś nie kumaty, albo nie umiesz czytać. Jeśli masz neostradę to wystarczy wylogować się i zalogować i już masz inne IP, ale co ja będę Ci pisała jak i tak tego nie zrozumieszjezyk



tu głupoty piszesz..IP ma komputer który loguje się, za który płacisz czynsz za internet..od 2015 internet ma byc ogólnodostepny w elektryczznoći, wówczas bedzie kainegrigen... pozdrawiam, i nie obrażaj nikogo...bo cie zwiną moi koledzy z fachu..papapapa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
good
CYTAT
CYTAT
A nie mówiłem hehehe. good A Ty pewnie co dzień zmieniasz operatora? Taki rarytas hohohozaklopotany


Widać żeś nie kumaty, albo nie umiesz czytać. Jeśli masz neostradę to wystarczy wylogować się i zalogować i już masz inne IP, ale co ja będę Ci pisała jak i tak tego nie zrozumieszjezyk



tu głupoty piszesz..IP ma komputer który loguje się, za który płacisz czynsz za internet..od 2015 internet ma byc ogólnodostepny w elektryczznoći, wówczas bedzie kainegrigen... pozdrawiam, i nie obrażaj nikogo...bo cie zwiną moi koledzy z fachu..papapapa


Hahahaaa, następny mądrala, a ja Ci mówię że wystarczy tylko rozłączyć się z internetem i połączyć ponownie i już mam inne IP. Ktoś się tu niedouczyłjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 23:58  
Cytuj
Tam za Bal Sylwestrowy chcą 390. Warto, czy nie warto? Jedzenie all inclusive!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »