NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9
Tawerna - teraz De gusto, Opinie...
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2009r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Anek29goodA nie mówiłem hehehe. good A Ty pewnie co dzień zmieniasz operatora? Taki rarytas hohohozaklopotany

Widać żeś nie kumaty, albo nie umiesz czytać. Jeśli masz neostradę to wystarczy wylogować się i zalogować i już masz inne IP, ale co ja będę Ci pisała jak i tak tego nie zrozumieszjezyk


tu głupoty piszesz..IP ma komputer który loguje się, za który płacisz czynsz za internet..od 2015 internet ma byc ogólnodostepny w elektryczznoći, wówczas bedzie kainegrigen... pozdrawiam, i nie obrażaj nikogo...bo cie zwiną moi koledzy z fachu..papapapa

Hahahaaa, następny mądrala, a ja Ci mówię że wystarczy tylko rozłączyć się z internetem i połączyć ponownie i już mam inne IP. Ktoś się tu niedouczyłjezyk


proponuję abyś Ty się też douczył(a)
no więc wygląda to tak:

przydzielonie IP jest stałe
Ip modemu jest stałe ......... brama ...........itp

ale na zewnątrz dostaje się losowe IP ......dynamicznie przydzielane.
i tak oto każdy z was ma rację50%
zachęcam do doinformowania się w TP sa
i w internecie

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2009r. 23:00  
Cytuj

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2009r. 23:07  
Cytuj
@gb74 nie masz racji, IP w neostradzie przydzielane jest losowo, ale owszem brama i dnsy sa stale, TP przez rok archiwizuje wszystkie IP. Wiec, jeżeli myślisz ze cos napiszesz rozłaczysz sie, zmienisz IP to Cie nie zlapia? to jestes w bledzie.

PS. JAK MNIE ZLAPIA TO BEDE SIE TLUMACZYL ZE MI SIE NA WIFI WLAMALI. Podjechali czarnym golfem RNI pod dom i sie wlamali. W Polsce nie ma obowiązku zabezpieczania sieci Wi-Fi wiec mi weszli legalnie bo nie zabezpieczylem;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2009r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
@gb74 nie masz racji, IP w neostradzie przydzielane jest losowo, ale owszem brama i dnsy sa stale, TP przez rok archiwizuje wszystkie IP. Wiec, jeżeli myślisz ze cos napiszesz rozłaczysz sie, zmienisz IP to Cie nie zlapia? to jestes w bledzie.


Anek29 nie miał(a) problemu z archiwizacją

tylko z dynamicznym losowym przydziałem IP
z tego co wiem to chyba administrator musi przechowywać
takie różne dane 5 lat?(czy to się zmieniło)

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2009r. 23:33  
Cytuj
CYTAT

PS. JAK MNIE ZLAPIA TO BEDE SIE TLUMACZYL ZE MI SIE NA WIFI WLAMALI. Podjechali czarnym golfem RNI pod dom i sie wlamali. W Polsce nie ma obowiązku zabezpieczania sieci Wi-Fi wiec mi weszli legalnie bo nie zabezpieczylem;]


no właśnie w Polsce nie ma tego obowiązkugood za to jest fajna stronka dzięki której IP można zmienić na takie "zagramaniczne"

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 00:38  
Cytuj
wlaasnie, w Polsce jest prawo represyjne a tu nie ma takiego obowiazku?? umiech

Trzeba to sprostowac!! Piszmy petycje do naszych lokalnych parlamentarzystow! I tez do radnych, niech zrobia prawo lokalne o obowiazku do obowiazku smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 01:25  
Cytuj
"Sylwester" był wspaniały...
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 12:33  
Cytuj
a gdzie w tym neutralnywszystkim De gusto ?

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2010r. 19:11  
Cytuj
Zabłądziło po drodzezapytanie-D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »