NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
szukam auta- proszę o podpowiedź,
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 01:02  
Cytuj
Kolego, jak sprecyzujesz sobie mniej więcej auto to po prostu zaloguj się na forum tematycznym danej marki bądź nawet modelu auta. Tam dowiesz się konkretów, są konkretne posty dotyczące awarii i od razu poznasz co się sypie, jak często i jakie są koszty takiej zabawy. Jakie są zalety itp. Tego nie dowiesz się od żadnego forumowicza ze Stalowemiasto, bo tu nie masz żadnego odniesienia do statystyki czy auto jest faktycznie udane, bo ktoś na forum ma Fiata, Forda czy Nyse i będzie chwalił a na forum okaże się że to jest przypadek 1 na 100, a reszta klnie co to za g***o kupił.
A druga sprawa na forum praktycznie ciągle komentują Ci sami we wszystkich tematach, którzy są specjalistami począwszy od hydrauliki przez medycyne na historii kończąc umiech także ich spostrzeżenia są jak na moje oko mało miarodajne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 01:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 12:13  
Cytuj
Na początku nie wiedziałem jaką konkretną markę chciałbym mieć. Wiedziałem tylko czego oczekuję od auta. Fakt- w tych tematach zazwyczaj te same osoby się wypowiadają ale czasami znajdzie się ktoś kto dobrze podpowie. Teraz już jestem prawie pewny wyboru więc już powoli przeszukuję forum danej marki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »