NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Docieplenie nowego domu ,
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 08:43  
Cytuj
Witam jak w temacie szukam mlodej dobrej ekipy do ocieplenia nowo wybudowanego domu, znacie moze kogos kogo mozna polecic. dodam ze jest to dosc skoplikowana elewacja z duza iloscia zakoli wypustek itd. ?

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 08:43  
Cytuj

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 14:21  
Cytuj
A kiedy planujesz docieplać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Witam jak w temacie szukam mlodej dobrej ekipy do ocieplenia nowo wybudowanego domu, znacie moze kogos kogo mozna polecic. dodam ze jest to dosc skoplikowana elewacja z duza iloscia zakoli wypustek itd. ?

Młodej i pięknej ? Dobra to doświadczona ekipa, a zatem raczej nie młoda....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 08:43  
Cytuj
Mloda to nieznaczy niedoswiadczona. Mialem do tej pory tych pseudo doswiadczonych Zenkow Mietkow ziejacyh alkoholem znajacych sie na pseudo robocie, za kazdym razem problemy i niedociagniecia (typowa usterka z TVN). Moim zdaniem mlodzi fachowcy podchodza do wykonania bardziej solidnie i znaja nowsze technologie.

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
Mloda to nieznaczy niedoswiadczona. Mialem do tej pory tych pseudo doswiadczonych Zenkow Mietkow ziejacyh alkoholem znajacych sie na pseudo robocie, za kazdym razem problemy i niedociagniecia (typowa usterka z TVN). Moim zdaniem mlodzi fachowcy podchodza do wykonania bardziej solidnie i znaja nowsze technologie.



Nowsze technologie nie zawsze muszą być lepsze - czas weryfikuje, a nie zapewnieniaumiech
Nie ma reguły czy ktoś jest młody czy stary, przerabiałem już kilka ekip budowlanych i nigdy nikogo nie byłem pewny. Najlepiej być na miejscu i kontrolować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 12:43  
Cytuj
zgadzam się z Daliborem. ja miałem ekipę niby doświadczonych i starych a nerwów więcej niż przez cały rok.zawierzyłem im i chodziłem do swojej pracy a oni mnie zawiedli.kontrola i jeszcze raz kontrola bo się można przejechać.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
zgadzam się z Daliborem. ja miałem ekipę niby doświadczonych i starych a nerwów więcej niż przez cały rok.zawierzyłem im i chodziłem do swojej pracy a oni mnie zawiedli.kontrola i jeszcze raz kontrola bo się można przejechać.

Sprawdzaj tzw.referencje.
Niech powiedzą gdzie i co robili,aby można było podjechać,sprawdzić i porozmawiać z właścicielem.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 13:47  
Cytuj
człowiek mądry po szkodzie.teraz na pewno tak bym zrobił.dobrze że na forum można opisać, aby inni takich błędów nie popełnili.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 15:35  
Cytuj
Referencje to raz a druga sprawa, że jeśli ma to wykonywać firma to trzeba odpowiednie umowy sporządzać nie tylko firma ma się zabezpieczyć ale usługobiorca również, czyli potrącenie wypłaty za nieterminowość, gwarancja wykonania, potrącenia za niedokładność itd...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2014r. 21:17  
Cytuj
nie rozumiem waszego podejścia,
polecę jedynie firmę bosco z Przędzela

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »