NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Naturhouse stalowa,
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 20:43  
Cytuj
Jak w temacie czy ktoś korzystał z ich usług dietetyki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 20:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 22:54  
Cytuj
Witam Cię. Poszłam do NH po tym, jak zobaczyłam efekty u znajomych (trzy osoby). Byłam pod wrażeniem. Po pięciu tygodniach jest mnie mniej o 4,5 kg. Jestem zadowolona, bo pozwoliło/zmusiło mnie to do prawidłowego odżywiania. Dużo się dowiedziałam i skorygowalam błędy w moim menu. Efekty widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 08:42  
Cytuj
A jak wygląda cenowo taka wizyta i ile trwa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 18 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 21:50  
Cytuj
Nie płacisz za wizytę tylko za produkty którymi uzupełniasz zalecaną przez Panią dietetyczkę dietę .Pierwsze zakupy 100-135 zł .Wizyty kontrolne raz w tygodniu.Zobaczymy efekty,moja sąsiadka schudła ponad 20 kg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 13 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 23:47  
Cytuj
Również polecam Tego (a dokładnie Tą) dietetyka. Korzystam z usług i z porad, efekty widać i czuć na masie.
Finansowo trzeba mieć na miesiąc ok 350-450 zł aby móc w pełni wykorzystać swój czas na odchudzenie. Ale to nie tylko odchudzanie (zrzucenie zbędnego balastu), to również nauczenie się regularnego spożywania posiłków (co 2,5 - 3,5h), wyrzucenie ze swoich przyzwaczajeń i nałogów spożywania "śmieci", nauczenie się po części przygotowywania dla siebie posiłków, wypijanie od 1,5 do 2 litrów wody mineralnej - po prostu zmiana stylu życia.
Najciekawsze jest to, że moglibyśmy sami do tego dojść (bez zbędnego wydawania kasy na suplementy), ale nam się po prostu nie chce, jesteśmy wygodni - zapłacę to się odchudzę.
No ja też jestem z tych leniwych i dlatego korzystam i nie żałuję wydanej kasy (bo tą kasę przeznaczył bym pewnie na te "śmiecie" do jedzenia i picia - choć dalej mnie do nich ciągnie).
Teraz jest najlepsza pora, ze względu na dobro natury tzn. owoce, warzywa i cała ta zielenina jest tania lub w rozsądnych cenach - w zimie wszystko będzie droższe i wzrosną koszty dojścia do odpowiedniej wagi.
No i zapomniałem dodać, że do tego wszystkiego jest potrzebny ruch, cokolwiek ale żeby się ruszać (rower, pływanie, bieganie, jazda na rolkach, chodzenie z "kijkami", siłownia, aerobik - 2 do 3 razy w tygodniu).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »