NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kościelne dzwony o 5:30,
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 23:43  
Cytuj
Ale macie ludzie problemy...niedługo to małe dziecko w środku nocy nie będzie mogło zapłakać.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 23:43  
Cytuj

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 07:38  
Cytuj
CYTAT
Ale macie ludzie problemy...niedługo to małe dziecko w środku nocy nie będzie mogło zapłakać.


Nie przesadzaj teraz Ty.
Płacz małego dziecka w środku nocy, czy nawet wrzaski rozochoconej, nierzadko będącej "pod wpływem" młodzieży za oknem to zdarzenia incydentalne. Natomiast notoryczny, codzienny hałas, o ściśle określonej porze, może być bardzo uciążliwy dla osób mających np. problemy ze snem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 09:25  
Cytuj
szanowni forumowicze...wiecie może, gdzie dzisiaj szczekał pies?, strasznie mnie w.....ł
mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 10:38  
Cytuj
Może coś takiego Ci będzie odpowiadałogood

www.youtube.com/watch?v=hr_T6oR9L8c

To było wieczorne nawoływanie na modlitwę w meczecie, tak samo wygląda ranne nawoływanie. Za samą próbę powiedzenia że coś za głośno łeb leci z karku potluczony i po sprawie.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
szanowni forumowicze...wiecie może, gdzie dzisiaj szczekał pies?, strasznie mnie w.....ł
mlotek


U mnie za oknem szczekał, mnie też wk... W Austrii za szczekanie psa jest 200 EUR i bez dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2014r. 11:56  
Cytuj
W "moim" bloku mieszka starsza kobieta, która jest najemcą mieszkana. Ma dwa ujadające podczas wyprowadzania o szóstej rano psy. Do tego kobieta ta cały czas dokarmia gołębie na balkonie, co skutkuje tym, że wszystko dookoła jest zasrane przez te ptaki. Prośby i próby tłumaczeń nic nie pomogły. Spółdzielnia również, mimo wniosków mieszkańców, przez kilka lat nie zrobiła w tej sprawie nic.
Do tego codziennie o 6.30 dzwony.
Mamy więc full serwis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
A czy o 5:30 nie obowiązuje jeszcze cisza nocna?:szok:

CYTAT
Owszem, obowiązuje i właśnie zmierzam ją wyegzekwować umiech

Wątpię czy Ci się uda.
W Indiach są święte krowy, a w Polsce księża - bynajmniej nie święci, ale ponad prawem.
Zapytaj kandydatów na radnych czy zamierzają wyegzekwować przestrzeganie prawa w tym zakresie.
PS
Mieszkam po sąsiedzku i dzwony o 5.30 to jeszcze małe piwo.
Potem włączają megafony i "walą" mi przez okno mszę za mszą - w niedziele od rana do wieczora. W lecie nie da się okna otworzyć, żeby nie musieć wysłuchiwać zawodzenia i fałszowania (nie każdy jest muzykalnychytry).
W tygodniu msza zaczyna się o 6.00 i chociaż przychodzi na nią kilkanaście staruszek, to megafony na zewnątrz kościoła są włączone - mimo, że nikt tam nie stoi.
Bo przecież proboszcz ma to głęboko w d..., że ktoś wrócił z pracy po III zmianie i chciałby się przespać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »