NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Przestrzegam przed cukiernią Królewską,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 09:00  
Cytuj
Chciałem na łamach forum ostrzec przed nierzetelną obsługą i lekceważeniem klienta w cukierni Królewskiej oddział Tesco. 2-3 tygodnie temu zamawiałem tort na urodziny córeczki. Jako że człowiek ma wątpliwości to tylko 3 razy upewniałem się czy na pewno będzie truskawkowy z kremem i sprzedawczyni za każdym razem zapewniała że tak. Zostawiliśmy zaliczkę, numer telefonu na wszelki wypadek i szczęśliwi czekaliśmy na urodziny dziecka. Wczoraj zadowoleni udaliśmy się po świeczki i odbiór tortu... niestety sprzedawczyni na starcie powiedziała że tort przyszedł malinowy i na odczepne żebym zadzwonił do kierowniczki bo ona tylko sprzedaje. Telefon do kierowniczki, a ta mi mówi że oni sobie w piątek nie zapewnili truskawek i zamieniono owoce na podobne malinki. Przypominam, że tort był zamówiony 2 tygodnie wcześniej i był podany numer telefonu. Gdyby ci partacze zadzwonili w piątek coś by się wymyśliło. Nawet na wejściu do Tesco wczoraj sprzedawali truskawki, tymczasem cukiernia królewska nie poradziła z tym sobie. Dziecko jest uczulone na maliny, więc tort został u nich i oddali zaliczkę bo nie wywiązali się z zamówienia. Szczęście w nieszczęściu w Motyczach znaleźliśmy gotowy tort który uratował imprezę ale niesmak do tej firmy pozostanie na zawsze. W obecnych czasach konkurencji na rynku takie podejście do klienta jest ewenementem, widocznie nie zależy im na klientach. Także jeżeli wy też chcecie zepsuć dziecku urodziny to polecam cukiernie Królewską, są w tym najlepsi.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 09:00  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 09:21  
Cytuj
Może akurat na Ciebie natrafiła się taka sytuacja. Ja tam zamawiałam torta z białej i ciemnej czekolady pare dni wcześniej przed moimi urodzinami i przyszedł taki jak chciałam umiech)
Fakt mogli zadzwonić i poinformować ale oddali kasę przecież i nie robili problemów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 09:33  
Cytuj
Polko czyli twoim zdaniem zachowali się w pełni ok nie informując o tym że nie dostanę tego co zamówiłem?? Dla maluchów to już tradycja że dmuchają po kolei tort jubilata a tu sorry dzieci dzisiaj dmuchamy sałatkęmlotek

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Szczęście w nieszczęściu w Motyczach znaleźliśmy gotowy tort który uratował imprezę ale niesmak do tej firmy pozostanie na zawsze. W obecnych czasach konkurencji na rynku takie podejście do klienta jest ewenementem, widocznie nie zależy im na klientach. Także jeżeli wy też chcecie zepsuć dziecku urodziny to polecam cukiernie Królewską, są w tym najlepsi.

My wczoraj również organizowaliśmy roczek synka ;)
Tort zamawialiśmy w poniedziałek w cukierni Motycze w Stalowej Woli (koło Ballady), wybraliśmy przepiękny tort - rybkę Mini Mini (można zobaczyć na ich stronie), smak tiramisu. Szczerze polecam tą cukiernię! Tort cudny a i w smaku bardzo dobry (ba! najlepszy jaki jadłam do tej pory). Dziecko bardzo cieszyło się na widok tak kolorowego tortu, a gościom tort ten bardzo smakował. Napewno wrócę do tej cukierni. Tort na 15-18 osób kosztował nas jedynie stówkę, ważył 2,4 kg.

CYTAT
Może akurat na Ciebie natrafiła się taka sytuacja.
Fakt mogli zadzwonić i poinformować ale oddali kasę przecież i nie robili problemów umiech


Moim zdaniem to nie jest odpowiednie zachowanie ze strony cukierni. Przecież zamówili tort taki jak sami chcieli, a cukiernia nawet nie zapytała ich o zgodę na ewentualną zmianę. Półbiedny jeszcze jakby dziecko nie miało alergii, a jednak ma. I co? Nie zje tortu na własnych urodzinach? Bez sensu.

CYTAT
Polko czyli twoim zdaniem zachowali się w pełni ok nie informując o tym że nie dostanę tego co zamówiłem?? Dla maluchów to już tradycja że dmuchają po kolei tort jubilata a tu sorry dzieci dzisiaj dmuchamy sałatkęmlotek


;)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
według mnie najlepsze są motycze !!! a torty to tylko domowe !!


Też tak uważam ;) A torty domowe może i są najlepsze, ale nie zawsze się udaję, trzeba mieć też czas no i być kreatywnym w tworzeniu takiego "dzieła". Tak czy siak Motycze są najlepsze nawet pod względem tortów ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 15:15  
Cytuj
Motycze mi nie podchodzą, ciężkie i przesłodzone ciasta - takie mam odczucia, ogólnie uważam ich za przereklamowaną cukiernię.

Czasem kupuję ciasta w Aldiku i powiem szczerze, że pomijając niższą cenę to nie mam po nich uczucia ciężkości i mdłości, a smak jest bardzo dobry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 17:22  
Cytuj
W Królewskiej zamawiałam ciasto na Wielkanoc, ja do odbioru a tu się okazuje że ciasta im brakło.Sprzedawczyni każe dzwonić do kierowniczki i cóż z tego jak za mało zrobili, przyjmowali wcześniej zamówieniawykrzyknik Widać jak dbają o klienta. Odradzam tą cukiernię

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 20:27  
Cytuj
polecam torty w cukierni w CityParku. Fakt, troszkę kosztują ale super pod każdym względem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 20:57  
Cytuj
Również jakoś nie jestem przekonana do tej cukierni Królewskiej.
Przykład...jakiś czas temu razem z koleżanką i siostrą postanowiłyśmy sprawdzić wiarygodność pań tam pracujących i przez grubo ponad tydzień wykrzyknik pytałyśmy o świeżość wybranego przez nas losowo tortu.
Oczywiście zawsze był "świeży".I proszę uwierzyć mi na słowo,że to był ciągle ten sam tort....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 22:00  
Cytuj
jestem ciekawa skad sprzedawczynie miały wiedzieć ze tort z trukawkowego bedzie zmieniony na malinowy?? z tego co wiem torty są roboione w nocy we wszytskich Cukierniach w Stalowej Woli i nietylko!!!! a stoisko w tesco jest w nocy zamknięte. Ostatnio wogóle tam ciężko kupić torta po godzninie 16, a to że przychodzi dany smak w danej wersji kolorystycznej to ludzie myślą ze stary, że leży Bóg wie ile.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 22:26  
Cytuj
...a no leżą Bóg wie ile (może nie wszystkie,ale niektóre na pewno),bo ten "mój" miał delikatne wgniecenie z boku od palucha i nadłamaną ozdobę na torcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 22:37  
Cytuj
Panipu kierowniczka w rozmowie przyznała że zawalili w piątek rano. Mogli dzwonić to zmieniłoby się na wiśnie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 22:52  
Cytuj
ja pracuje w tesco. zaczynam prace o 9 ale z racji tego iż moj autobus jezdzi tylko raz rano jestem tam juz o 6.45. ja widzę mają codzinnie towar przeważnie o 7 rano. Tortów im dużo nie zwożą, kupiłam kilka tortów dobre były(bynajmniej mi smakowały), i zamawiałam też nie miałam z tym problemów - wszystko jak najbardziej ok. No tak masz rację Pani kierowniczka mogła dać znać, że nie ma danego składnika. Dostanie nauczkę na przyszłość jak to przeczytamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 23:26  
Cytuj
ja z kolei kupuje torty i w motyczu i w cukierni w city parku i w cukierni krolewskiej w tesco i przyznam, ze ze wszystkich tych cukierni jestem zadowolona. Ostatnio kupilam dla mojej szefowej (zamowiony wczesniej) tort w krolewskiej i nie dosc, ze zamowienie zostalo zrealizowane jak nalezy, to jeszcze wszyskim smakowal.
Moze to byla jednorazowa sytuacja i nie ma sie co denerwowac i stanowczo nie polecac. Takie rzeczy sie zdarzaja, jest to przykrre, ale nie sadze, by ktos dzialal celowo, zeby wkurzyc klienta.
z tego co kojarze, to tam jest zawsze duzy wybor tortow i jak przyszedl nie taki, trzeba bylo sobie wybrac inny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Może akurat na Ciebie natrafiła się taka sytuacja. Ja tam zamawiałam torta z białej i ciemnej czekolady pare dni wcześniej przed moimi urodzinami i przyszedł taki jak chciałam umiech)
Fakt mogli zadzwonić i poinformować ale oddali kasę przecież i nie robili problemów umiech


Świetne podejscie. Urodziny dziecka są tylko raz i w tym dniu nikogo nie obchodzi oddanie kasy tylko posiadanie torta. Z Twoim rozumowaniem panna młoda przed slubem moze zostac bez sukienki bo krawcowa odda zaliczkę i nie robi problemow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 10:08  
Cytuj
Co to za podejście, że przecież oddali kasę to nic się nie stało lub można byli wybrać inny, bo mają duży wybór.
Po to się tort zamawia wcześniej, a nie przychodzi po gotowy, żeby po pierwsze na pewno go mieć, a po drugie mieć dokładnie taki, jaki się zamowilo.
Jeśli jednak pojawił się jakiś poważny problem, to po to bierze się kontakt do klienta, żeby z nim ustalić co w takiej sytuacji. Także mnie nie przekonuje, że to być może jednorazowa wpadka, bo to się w ogóle nie powinno wydarzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 10:09  
Cytuj
Czuję,że ktoś naoglądał się paranormalnego programu"Szaleństwo weselnych tortów".sciana
Typowa amerykańska szmira.
No i Polakom też idzie w dekiel.potluczony
Swoją drogą,to"profesjonalizm"tej cukierni,o której tyle dobrego wcześniej słyszałem,stawia ją pod pytaniem- czy to faktycznie profesjonalizm czy też już odpier...fuszery.chytry

A skoro pisze to @Jacek,mam pewność.mlotek

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Również jakoś nie jestem przekonana do tej cukierni Królewskiej.
Przykład...jakiś czas temu razem z koleżanką i siostrą postanowiłyśmy sprawdzić wiarygodność pań tam pracujących i przez grubo ponad tydzień wykrzyknik pytałyśmy o świeżość wybranego przez nas losowo tortu.
Oczywiście zawsze był "świeży".I proszę uwierzyć mi na słowo,że to był ciągle ten sam tort....



haha ciekawy post... przecież każda cukiernia ma w ofercie określony asortyment, więc to że przez ponad tydzień był dany tort wcale mnie nie dziwi, cukiernie mają określoną, standardową dekorację danych tortów, a skoro codziennie otrzymują torty standardowe do sprzedaży to raczej nie zrobią innej dekoracji na każdy dzieńuśmiechsciana więc nie zdziw się że będziesz taki tort widziala jeszcze pewnie przez parę miesięcy a może nawet lat dopóki nie wprowdzą zmian dekoracyjnychsmiech2 a swoją drogą to kupowałam tam parę razy ciasto, raz też zdarzyło mi się zamówić tort i był pyszny a i cena bardzo przystępnaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 10:52  
Cytuj
Kolega pracowł- (czas przeszły) w cukierni Królewskiej jako kierowca- dowoził co rano towar.
Mówił że jak kupować ciasta w Królewskiej to wszędzie byle nie w TESCO :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Również jakoś nie jestem przekonana do tej cukierni Królewskiej.
Przykład...jakiś czas temu razem z koleżanką i siostrą postanowiłyśmy sprawdzić wiarygodność pań tam pracujących i przez grubo ponad tydzień wykrzyknik pytałyśmy o świeżość wybranego przez nas losowo tortu.
Oczywiście zawsze był "świeży".I proszę uwierzyć mi na słowo,że to był ciągle ten sam tort....



CYTAT
haha ciekawy post... przecież każda cukiernia ma w ofercie określony asortyment, więc to że przez ponad tydzień był dany tort wcale mnie nie dziwi, cukiernie mają określoną, standardową dekorację danych tortów, a skoro codziennie otrzymują torty standardowe do sprzedaży to raczej nie zrobią innej dekoracji na każdy dzieńuśmiechsciana więc nie zdziw się że będziesz taki tort widziala jeszcze pewnie przez parę miesięcy a może nawet lat dopóki nie wprowdzą zmian dekoracyjnychsmiech2 a swoją drogą to kupowałam tam parę razy ciasto, raz też zdarzyło mi się zamówić tort i był pyszny a i cena bardzo przystępnaumiech


CYTAT
..a no leżą Bóg wie ile (może nie wszystkie,ale niektóre na pewno),bo ten "mój" miał delikatne wgniecenie z boku od palucha i nadłamaną ozdobę na torcie.


Chyba wyraźnie jest napisane ze fizycznie był to ten sam placek. Mimo wszystko pozdrawiam cukiernię Królewską za wypowiedź na forum (nowe konto, 1 post).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 18 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 12:09  
Cytuj
Z cukierni Królewskiej smakował mi jeden tort, w smaku podobny do WZetki, reszta ciast i tortów jest zbyt słodka i sztuczna jak dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 11:06  
Cytuj
Wczoraj byłem w Radomyślu.ok
Widziałem cukiernię o której mowa w temacie.good
Tak się składa,że w odległości ok.5 metrów jest ogrodzenie,które teren "Królewskiej"oddziela od...stadniny koni.sciana
Podobno jest tam ich kilkanaście sztuk,a należą do właściciela domu weselnego.
Nie wiem co na to Sanepid,ale ja czułem taki koński "sztynks-amoniak",że aż w oczy szczypało.sciana
PS.Ciekawe z czego robią ciasteczka tzw.amoniaczki?potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 22:33  
Cytuj
Cukiernia cukierni nie równa.dlatego ja zawsze pieke swoje torty. Nie są to jakieś dzieła sztuki, ale zawsze to swój umiech
Obrazek

Obrazek

Np takie dwa jak na zdjęciu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »