NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Mechanik dla francuza (Peugeot 307),
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2014r. 19:22  
Cytuj
Szukam mechanika który zna się na peugeotach 307. Mam kilka usterek których drugi mechanik nie potrafi zdiagnozować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2014r. 19:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2014r. 21:27  
Cytuj
jakie usterki elektryczne ?

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2014r. 21:30  
Cytuj
W budynku LOK-u, z boku był gość od Francuzów - tak się reklamował. Czy jest jeszcze i czy dobry to nie wiem bo nie korzystałem. Z tego co słyszałem to w Polserwisie nieźle sobie radzą też z takimi autami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2014r. 21:54  
Cytuj
a że w Jamnicy masz autoryzowany serwis Peugeot to pewnie nie wiesz?
zadzdwoń, zapytaj, zdecydujesz czy skorzystać czy nie....

jak mnie bolał ząb to poszedłem do dentysty a nie do kowala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2014r. 22:13  
Cytuj
MariuszeF - akurat obecie ASO to nie są synonimy jakości. W wielu przypadkach zbieranina przypadkowych mechaników, którzy po przyuczeniu uciekają i tworzą swoje wyspecjalizowane warsztaty danej marki. Przede wszystkim ASO znaczy drogo i niekoniecznie solidnie.
Nie wiem jak RiA się ma na tym tle, bo nie miałem styczności.

Podam przykład - strzeliła mi parę lat temu na Zakopiance cewka, zjechałem do ASO Audi. Naprawa 500zł za jedną (tylko wymiana) - pytanie o przyczynę: "a czasem tak się zdarza, jeździć i będzie dobrze".
Minęło 2 tygodnie strzeliła następna - podjechałem do kumpla, który pracował w podrzędnym warsztacie i jego pytanie: kiedy wymieniałeś świece? Okazało się, że dawno, a to był powód. Po wymianie świec problem ustał.
Dodam tylko, że w Auto-Crafcie w STW koszt cewki BERU (3 lata temu), która idzie na pierwszy montaż - 139zł, wymiana 0zł (prosta sprawa), kasowanie błędów w podrzędnym warsztacie kilkadziesiąt złotych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2014r. 22:48  
Cytuj
MAriuszef tyle że Aso nie zgadzało się parę lat wstecz na części regenerowane. A peugeot 307 ma delikatną elektronikę która płata konkretne figle i niektóre moduły zamiast zmieniać na nowe warto zregenerować typu odpalanie auta, radio itp, bo używak z allegro może paść jak i element podmieniany. Znajomi 4ry lata walczyli z 307 ale się poddali a auto z aso brali. Padały same pierdoły, ale często

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lip 2014r. 08:48  
Cytuj
Nie polecam goscia kolo Loku wymienial mi sworzen w peugeocie taka kurza lapka ktore jest montowany na 3 sruby, po paru tygodniach przy wymianie oleju zauwazylem ze nie ma jednej sruby na tym wymienionym elemencie. Podjechalem do goscia mowie mu o calej sytuacji a on na to : " Nic sie nie dzieje mozna jezdzic "
wku...em sie dopiero gosc z wielkim fochem dokrecil brakujaca srube zajelo mu to 2 minut .
Nie uslyszalem ani przepraszam ani dowidzenia ten maly grubasek nawet nie chcial sie przyznac do winy.

Goraco odradzam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2014r. 08:57  
Cytuj
Wysiliłem się i oto telefon do ASO w Jamnicy: 15 811 32 43
zadzwonić można i dowiedzieć się np. ile by kosztowała diagnostyka auta, a po niej naprawa samochodu

sam serwisuje swoje pojazdy (2 samochody i motocykl) w aso właściwych marek i zawsze nim się wezmą do roboty wiem co i ile będzie kosztowało
moje doświadczenia ze "zwykłymi" mechanikami nie są złe, aczkolwiek cena ostateczna prawie zawsze była zagadką...

telefon/rozmowa kosztuje niewiele
ryzyko nie ma
polecam spróobować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 21 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2014r. 21:58  
Cytuj
ASO w Jamnicy zdecydowanie nie polecam z powodu parszywej opinii. Nigdy dobrego zdania o tym serisie nie usłyszysz (chyba, że od nich samych).

http://forum.stalowa.eu/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »