NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Uprzejmie donoszę choć się tym brzydzę..., Subiektywny Niecodziennik Prowokujący...
~~~~Zuziaa=) Pf
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
Pani D...z napiwków które dostają od ręcistów ma drugą pensje.Nie jednokrotnie większą od tej płatnej z poczty.Ciagnie kase i jeszcze sie tym chwali.Zaiste jest z czego się śmiać.

dostaja czy dostaje jak to rozumiec.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:36  
Cytuj
Jesteś bardzo wylewna hihi.umiech

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Opserver.TW
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:28  
Cytuj
Listonoszki pracujące w Stalowej Woli jak pracuja,czy aby uczciwie.Oto jest pytanie...
Opinie.zarumieniony

 
 
 
 
~~adwokat diabla
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:57  
Cytuj
Ja tam do mojej listonoszki nic nie mam. Jak mi przynosi kase to zawsze koncowke daje "za droge" bo jak mam sama zapitalac na poczte to o 5 zeta nie zbiednieje. A pomyslcie ze oni za psi ch... zapitalaja bo to zeby ci kartke na walentynki do skrzyneczki wsadzic. Badz czlowiekiem...
Poza tym prowadze wlasna firme i wiem co znaczaja kontrole, zazwyczaj z donosu...Jak ktos wczesniej wspomnial byle komus bylo gorzej a bynajmniej nie lepiej niz mi umiech
Tez kiedys komus w zyciu pomoglem zeby sie rozwinal i zaczal kase zarabiac, potem dorobil sie czegos i nie poznawal mnie na ulicy... Przykre bo jakby tym czlowiekiem kiedys ktos nie pokierowal i pokazal co z czym to dalej by owieczki pasł... Ale powodzenia

 
 
 
 
~~Niezadowolony
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:09  
Cytuj
Mnie ten problem nie dotyczy ale wkurza mnie ze ta koncówka co mogłaby zostac dla mnie na piwko od Babuni.( WYNOSZE SMIECIE,SPRZATAM,ROBIE ZAKUPY.)trafia w inne rece.I to za to ze pani wchodzi na parter zwija minimum od 5-8 zeta.Czuje sie oszukiwany.W skali roku to juz spoko sumka.

 
 
 
 
~~Rafał.K
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 08:42  
Cytuj
Moja mama bierze emeryturke koncem miesiaca.Zawsze dostaje na samym koncu.Bo listonoszka wie ze mamuska jej nic nie odpali bo nie ma za bardzo z czego.Niezadowolony masz pecha porozmawiaj z listonoszka moze sie podzieli mysle ze sie zgodzi.

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:19  
Cytuj
To ja swoją listnoszkę pochwalę.Jest super i nie jest łapczywa na kase,a to ze nie raz zaprosiłem ja na kawe to juz moja sprawa,sama narzeka ze sa kolezanki które zawsze sie kłuca która na jaki rejon ma isc.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Jemioła
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 17:37  
Cytuj
Tak wyglada wasza Ania.W
" target="_blank">http://img20(...)pggood

 
 
 
 
~~Jemioła
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 17:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~miejscowa
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 17:56  
Cytuj
Kochany musisz wiedziec ze to czy mama dostaje rente wczesniej czy pozniej nie zalezy od listonosza. Nieraz wypada tak ze na karcie masz tylko 2 pietra z danej klatki mimo iz np. rente biora w klatce wszyscy. A to czy listonoszowi dajesz cos czy nie jest kazdego indywidualna sprawa, nikt ci tego robic nie kaze.
Nie jestem pracownikiem poczty ale mam bardzo fajna listonoszke, podziwiam ja bo nie wiem czy chcialabym tak zapitalac w snieg, deszcz, mroz czy inne.
Swoja droga jak idziesz do knajpy i zostawiasz napiwek to jest to cos innego?

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 18:19  
Cytuj
A kto to jest Ania W.? chytry Niezłe zderzaki ma smiech2 Ale podwozie trochę niskie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:28  
Cytuj
Edzio z tego co wiem to kojaże tą panienke.Imie napewno podała swoje a co do nazwiska to w tej chwili ma po mezu inne...Zderzaki ma ok podwozie mozna zawsze podniesc jesli tylko taka wola.Ma niezła Audice srebrna z tego co wiem...Jak dobrze pogadasz to kompetne dossier moge zdobyc to zaden problem.Przez sentyment dla ciebie bedzie za Friko...good

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~HeXor
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 22:40  
Cytuj
Reiker daj namiar wiesz gdzie czesto przebywam i jak mnie złapac.Fona pewnie tesz masz.Strzałeczka pozdro od kumpli z woja to były czasy.Co z Rekawem.

 
 
 
 
~~Informator01
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 07:37  
Cytuj
AZ -( Akademia Zdrowia.) Jest taki facet na imie ma Zbysio Shrek go zwia na miescie.Chodzi i sie chwali ze jest przedstawicielem Mafi w tym miescie.Nie wiem co o tym myslec czy to zart czy moze mu kopa zasadzic bo facet ma wyobraznie jak w Matrixie.Co na to szacowni Forumowicze.good

 
 
 
 
~~~Informator01
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 08:39  
Cytuj
Gdzie po pomoc?Do koscioła uruchomiony jest Fundusz Interwencyjny.I WSZYSTKO W TEMACIE.ok

 
 
 
 
~~P.I..S - uar.
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 08:48  
Cytuj
Ludzie lubią chorować.?
Jest taki na ulicy Al.Jana Pawła 2-go blok 80 - tka,i jescze sie smieje ze go nie zwolnia bo Solidarnosc go obroni.Zenada.!!!

 
 
 
 
~~J - 23
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 09:11  
Cytuj
Neznáš Mě Ani Trochu,chodz,przytul,przebacz.

 
 
 
 
~~T.K.J
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 09:20  
Cytuj
Z głębi dziejów, z krain mrocznych,

Puszcz odwiecznych, pól i stepów,

Nasz rodowód, nasz początek,

Hen od Piasta, Kraka, Lecha.

Długi łańcuch ludzkich istnień

Połączonych myślą prostą.

Żeby Polska, żeby Polska!

Żeby Polska była Polską!



Wtedy, kiedy los nieznany

Rozsypywał nas po kątach,

Kiedy obce wiatry grały,

Obce orły na proporcach-

Przy ogniskach wybuchała

Niezmożona nuta swojska.

Żeby Polska, żeby Polska....



Zrzucał uczeń portret cara,

Ksiądz Ściegienny wznosił modły,

Opatrywał wóz Drzymała,

Dumne wiersze pisał Norwid.

I kto szablę mógł utrzymać

Ten formował legion, wojsko.

Żeby Polska, żeby Polska.....



Matki, żony w mrocznych izbach

Wyszywały na sztandarach

Hasło: "Honor i Ojczyzna"

I ruszała w pole wiara.

I ruszała wiara w pole

Od Chicago do Tobolska.

Żeby Polska, żeby Polska....


Link

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 13:26  
Cytuj
Nie szukaj informacji,nie pytaj kolegów,nie szukaj informacji w Internecie.Po prostu zajrzyj do portalu Stalowe Miaso temat:Uprzejmie donoszę choć się tym brzydzę..., Subiektywny Niecodziennik Prowokujący...dla Najlepszych informatorów i łowców sensacji NAGRODY...goodok

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Seba
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 10:46  
Cytuj
Franki z ks.Warchołem nie biara pod uwage jednej zeczy iz budujac nastepny kościoł pod wezwaniem błogosławionego ks. ”Jerzego Popiełuszki”.Swietym jeszcze nie jest zaznaczam a proces beatyfikacyjny z tego co mi sie o uszy obiło trwa i nie wiadomo kiedy sie skonczy.Narazaja sie na utrate kasy która spływa do koscielnej kasy co niedziela.Porównywanie Stalowej Woli do Ostrowca Świętokrzyskiego jest co najmiej smieszne.Najbardziej podoba mi sie to ze w k.Opatrzności Bożej nie zadzi ks.Warchoł tylko jakas kobieta czyzby cos sie zmieniło w celebrowaniach mszy.( INFORMACJA ZACZERPNIETA OD WIARYGODNEGO KUMPA.)ok

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 10:03  
Cytuj
~Seba Nie bluźnij bo to grzech jak h..j.Trzeba być niezwykłym imbecylem aby się tak podpisywac.No ale u parchanców to mozliwe.ok

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 11:16  
Cytuj
Po co listonoszom vs listonoszkom GPS w telefonie komórkowym,mozliwe ze do wydawania komędy typu:hetta,nazat,wjo...
Co szanowni Forumowicze na to:
Opinie mile widziane.ok

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Janek.
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 10:58  
Cytuj
Pobił znanego,Januszka straznika sławetnej Karabeli z bram HSW bo uznał go za wroga.Ktos cos wie w tym temacie.

 
 
 
 
~~Waldi
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 11:13  
Cytuj
Stał wczoraj na bramie troszeczke spanikowany ale tylko czekac az zacznie swoje łowy.Panowie podobno po tym incydencie polepszył mu sie wech i łapki wydłuzyły - mam nadzieje ze nie na długo.

 
 
 
 
~~jola
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 11:37  
Cytuj
Informator nie pleć bzdur o jakimś funduszu bo ludzie pomyslą,że to prawda i polecą się zblaźnić.

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »