NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Uprzejmie donoszę choć się tym brzydzę..., Subiektywny Niecodziennik Prowokujący...
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 13:10  
Cytuj
ATS StahlSchmidt & Maiworm Sp.z o.o. Stalowa Wola mam pytanko czy pracuje jeszcze tam straznik nazywany Snajperem(Kł...cz)podziekowac mu chciałem w imieniu kolegi przesyła mu podziekowania i zyczy dalszych sukcesów( jesli jesze pracuje).Od siebie dodam Praca czyni wolnym.I mylicie pojecia ATS StahlSchmidt & Maiworm Sp.z o.o. Stalowa Wola to nie polski obóz pracy tylko niemiecki z polskimi pachołkami jako poganiaczami.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 13:10  
Cytuj

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 13:19  
Cytuj
obrzydliwy wątek, rzeczywiście jad kipi z niektórych sliniących sie i jadowitych gardeł. wiecie gdzie jest/było najwiecej sledzi?!
.......... w zsrr i prl bo....jeden drugiego sledzi.
Nic w tej branzy sie nie zmieniło. Gdy dwóch bedzie sie lało w NY -wiadomo ze to poloki. nie podgrzewajmy dodatkowo atmosfery. Miłość buduje , strach rujnuje

 
 
 
 
~~balon
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 13:56  
Cytuj
a myślisz że PRL umarł - żyje nadal bo przecież tych ludzi ( komunistów ) nikt nie wywiózł na sybir lub po prostu ich nie rostrzelał ,Oni żyją nadal i dobrze się mają , a ich dzieci i rodzina przez układy dalej będą rządzic naszym krajem .A myślisz że niemcy nie donoszą - to umyj w niedzielę samochód pod swoim domem i na swoim trawniku , oby Cię :szok: zdziwko nie trzepło . Pozdr.

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 14:06  
Cytuj
masz racje-przeciez napisalem ze nic w tej branzy sie nie zmieniło. generalnie załozenie jest właśnie takie , aby szczuto jeden na drugiego i to od dziecka.donoszenie-kapo zawsze było w modzie.
Wtedy takim planktonem ludzkim super dobrze sie rzadzi. od tokio po las vegas..

 
 
 
 
~~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 20:10  
Cytuj
Stalowa Wola pokazała całej Polsce jak wygląda stalowowolski,huciany nierób i pijak któremu mózg sie zlassował po tym jak usłyszał że mają go zwolnić.WSTYD PAJACE HUCIANE!!!!!mlotek

 
 
 
 
~~były SB-ek.
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 20:39  
Cytuj
Jestem Henio Sz..k,na luzie ze mnie gość,żyję spoko,lecz gdy kase zobacze,to coś we mnie wzbiera się,ślinię się i płaczę.Jest wierny swojej ekipie pieniaczy.zaklopotany

 
 
 
 
~~~eh..eh
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
Jestem Henio Sz..k,na luzie ze mnie gość,żyję spoko,lecz gdy kase zobacze,to coś we mnie wzbiera się,ślinię się i płaczę.Jest wierny swojej ekipie pieniaczy.zaklopotany

Dokładnie tak cała Polska zobaczyała nachlane swinie zwiazkowców ze Stalowej Woli.zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanymlotekmlotekmlotek

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 09:47  
Cytuj
Obrazek

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »