NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Spawanie plastików,
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2014r. 14:10  
Cytuj
Temat ten był już poruszany ale ponawiam go, szukam w Stalowej Woli lub okolicy osoby, która dospawa mi zaczep mocujący do reflektora
w aucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2014r. 14:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lip 2014r. 14:17  
Cytuj
Dospawać zawsze można, ale to jest zbyt delikatny element aby mogło się to udać na dłuższą metę. Ja osobiście tego nie robiłem ale znam kilka negatywnych opinni z bliskiego środowska, że tego typu zabieg udał się ale po kilku przejazdach autem zawsze odpadało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2014r. 14:20  
Cytuj
w Sokołowie (na Rzeszów)spawają plastiki przy głównej drodze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2014r. 14:31  
Cytuj
Ja niedawno sam w to sie zabawilem. Odpadl mi kierunkowskaz bo polamaly sie zaczepy. Zorganizowalem sobie zwykla lutownice. Na obudowie pisalo ze plastik to pe, mialem kawslek rurki wykonanej z pe. Podgrzalem nanioslem rozgrzana rurke na uchwyty no i sie udalo. Zaznavzam ze o estetyce nie bylo mowy ale najwazniejsze ze sie trzyma. Zawsze mozna sprubowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2014r. 15:05  
Cytuj
Jedyny w okolicy człowiek kompetenty jeżeli chodzi o spawanie i dorabianie brakujących plastikowych elementów to Przemek z Jastkowic. Obok Mrówki na Przemysłowej i kościoła na Poniatowskiego ma swoje zawieszone reklamy. Spawał mi już kilka rzeczy i zawsze wszystko rewelacyjnie wykonane good. Ja osobiście bardzo polecam tego człowieka, jakby co to podaje numer do niego 515 135 731 ,jest jeszcze drugi podany na reklamach , ale ja zawsze dzwonie pod tenok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2014r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
Jedyny w okolicy człowiek kompetenty jeżeli chodzi o spawanie i dorabianie brakujących plastikowych elementów to Przemek z Jastkowic. Obok Mrówki na Przemysłowej i kościoła na Poniatowskiego ma swoje zawieszone reklamy. Spawał mi już kilka rzeczy i zawsze wszystko rewelacyjnie wykonane good. Ja osobiście bardzo polecam tego człowieka, jakby co to podaje numer do niego 515 135 731 ,jest jeszcze drugi podany na reklamach , ale ja zawsze dzwonie pod tenok


Dzięki bardzo za info, dzwoniłem pod ten nr telefonu, jestem umówiony na jutro na spawanie, napiszę czy udało się dospawać ten zaczep.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2014r. 19:57  
Cytuj
Dzięki bardzo tyk83 za podany nr telefonu, mój reflektor został naprawiony, konieczność była dospawania brakującej części, pan Przemek to profesjonalista w tym temacie i jeśli ktoś potrzebowałby spawać czy naprawiać coś plastikowego to polecam, cena bardzo przystępna, robota zrobiona od ręki, dzięki panu Przemkowi zaoszczędziłem kilkaset złotych i jestem bardzo zadowolonygood.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »