NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Prośba o pomoc dla psa,
~~hehe
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 01:32  
Cytuj
Ktoś zajął się porzuconym i rannym psem i wrzucił prośbę o pomoc do ogłoszeń. Myślę, że warto mu pomóc bo może nie ma warunków do opieki nad tym psem, dlatego wyciągam to ogłoszenie na forum:

CYTAT
Proszę o pomoc!
Szukam właściciela psa, którego porzucono w okolicy ul. Energetyków (może ruszy go sumienie, gdyż piesek ma złamaną łapę) lub osoby, która mogłaby pomóc pieskowi. Proszę o kontakt. Tel.: 512123740

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 01:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 01:40  
Cytuj
Na białych domach jest lecznica dla zwierząt gdzie Pani weterynarz mogłaby pomóc. Możliwe, żeby wykonała zabieg bez opłaty i znalazła osobę które zaopiekowałaby się psiakiem.

Namiary:

Beata Pawliszyn ANVET
Gabinet Weterynaryjny
Al. Jana Pawła II 13
tel.: 0-15 844-53-64

Zgłoś się nawet i jutro, nawet dowiedzieć się od osoby mającej pojęcie, co dalej robić. Pozdrawiam.

hehe - szacunek dla Ciebie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 01:42  
Cytuj
a ja napiszę art. na głównej

http://stalo(...)id=13773

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 09:20  
Cytuj
SM Ty nasze kochane, opiekuńcze forum. Jesteśmy dumni, że możemy być członkami (bez skojarzeń jezyk) najbardziej user friendly forum naszego miasta!! A poza tym nie lubię psów... za długo się gotują jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~krup.knik
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 09:34  
Cytuj
Edzio musisz wczesniej przed gotowaniem pieska pomarynowac go 12.godzin w marynacie (solanka z octem ) po takim zabiego na 100% bedzie kruche mięsko i szybko sie ugotuje palce lizacumiech)))umiechcool

 
 
 
 
~~DoD
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 09:42  
Cytuj
//moderator
nie zaniżaj poziomu forum !

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że mamy dwóch debili na forum.

Tzn. ty i kto drugi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~DoD
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 09:54  
Cytuj
ty moderator widzę, że sam za bardzo rozgarnięty nie jesteś. Co kuźwa takiego napisałem, że mnie moderowano. Sam chyba należysz do tych dekli. Napisz co cie tak uraziło, czy uraziłem twoich debilnych kolegów. Zastanów sie co robisz i sam nie zaniżaj poziomu. Jesteś zajebistym tępakiem razem z EDZIEM.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 10:07  
Cytuj
DoD - błądzisz synu, kroczysz złą drogą. Niewłaściwą ścieżkę w życiu obrałeś, widzę, że cierpisz. Ale wszystko przed Tobą, zawsze możesz zawrócić, powiedzieć co Cię gryzie... Pamiętaj - make peace, not war ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~DoD
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 10:11  
Cytuj
Bujanko. Przypomnij sobie EDZIO na jaki temat jest rozmowa. Przeczytaj swoje inteligentne odpowiedzi i sam zastanów sie nad sobą. Pozdro.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »