NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Od prac wysokościowych czy zwyżka ze Stalowej?, Które usługi są tańsze ze Stalowej Woli,Niska i okolicy?
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 08:12  
Cytuj
Co sie bardziej opłaca w Stalowej Woli? Wynajęcie na jedną godzinę tylko pracy...? Firmę od prac wysokościowych czy zwyżke, czyli podnośnik koszowy? Wjedzie tam tylko zwyżka na małym samochodzie ciężarowym, większa sie nie zmieści... a chodzi o zwykłe prace budowlane i remontowe tj remont dachu, oraz wymianę rynien, malowanie elewacji domu...

Pzdr umiech i dzięki za podpowiedź bo nigdy jeszcze nie korzystałem, a nieznam nikogo takiego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 08:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 08:33  
Cytuj
Dowiedz się czy którakolwiek firma zgodzi się na godzinę bo zwykle minimum to 3. Koledze przyjechali, zrobili swoje w 40 minut i chcieli skasować za 3 godziny. Potem cfaniaki 2 godziny jeździli koszem góra-dół bo zapłaconescianascianasciana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 08:38  
Cytuj
Dobrze że spytałem. Czyli w taki ukryty sposób pokrywają sobie koszty za sam dojazd chyba. To w takim razie jak będę dzwonił i pytał o cene spytam o min. czas i ewentualną stawke za sam dojazd... Dzięki kolego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 08:42  
Cytuj
CYTAT
zwykłe prace budowlane i remontowe tj remont dachu, oraz wymianę rynien, malowanie elewacji domu...


Remont dachu, wymianę rynien i malowanie elewacji domu chcesz zrobić w godzinę? Optymista jesteś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 09:12  
Cytuj
Faktycznie głupio zabrzmiało... Chodzi o to że po remontach będe chciał zawiesić coś, a to będe miał dużo później i będe zamawiał jeszcze raz... umiech No wtedy to nawet godzina nie zejdzie, więc więcej będzie mnie kosztować dojazd ekipy czy zwyżki, niż sama usługa... :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 09:17  
Cytuj
Chyba najtaniej to wyjdzie wynająć sobie rusztowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 10:00  
Cytuj
Rusztowanie albo fajowa drabina jeszcze wchodzi w grę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 10:03  
Cytuj
A może techniki linowe umiech ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 11:21  
Cytuj
Na Brandwicy miszka gość co wynajmuje zwyżkę , można ją ciągnąć za samochodem osobowym, kiedyś wołał ok 100zł za dobę, najtańsza opcja zrobić coś na szybko na wysokości, rozkładać rusztowania na godzinę trochę głupio umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 4 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 13:12  
Cytuj
Jeśli robota nie zbyt duża to zwyżka będzie dobrym rozwiązaniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 20:35  
Cytuj
Ja sie dogadałem z gościem aż z Bojanowa na temat kosztów dojazdu... Dał znać kiedy przyjeżdża do Stalowej Woli na robote... Ja odzdzwoniłem i zamówiłem podnośnik. On jak zrobił co miał zrobic w Stalowej, to wtedy podjechał do mnie szybko coś zrobił i nie wzioł za dojazd. Normalnie to powiedział że bierze 50 zł za dojazd, ale nie dolicza żadnych dodatkowych godzin. No i on ma dość zgrabną zwyżke... Nie za dużą, raczej wszędzie wjedzie. Zgubilem tel do niego, ale łatwo znaleść na google wpisz: camel zwyżka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Ja sie dogadałem z gościem aż z Bojanowa na temat kosztów dojazdu... Dał znać kiedy przyjeżdża do Stalowej Woli na robote... Ja odzdzwoniłem i zamówiłem podnośnik. On jak zrobił co miał zrobic w Stalowej, to wtedy podjechał do mnie szybko coś zrobił i nie wzioł za dojazd. Normalnie to powiedział że bierze 50 zł za dojazd, ale nie dolicza żadnych dodatkowych godzin. No i on ma dość zgrabną zwyżke... Nie za dużą, raczej wszędzie wjedzie. Zgubilem tel do niego, ale łatwo znaleść na google wpisz: camel zwyżka.


Dzięki za porady... co do gościa camel... to nie tak łatwo znaleść, chyba zlikwidował strone czy co... albo bana u dr google złapał. Pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za porady... co do gościa camel... to nie tak łatwo znaleść, chyba zlikwidował strone czy co... albo bana u dr google złapał. Pzdr


Nie... pomyliłem nazwe sory... nie camel... tylko kamel zwyżka umiech masz linnka od razu do opisu i parametrów czy ci sie zmieści czy nie http://kamel-zwyzka.pl/podnosnik/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 21:11  
Cytuj
Dzięki wielkie. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2014r. 08:15  
Cytuj
Poszlo na priv.

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sie 2014r. 08:37  
Cytuj
Dzęki za priv. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »