NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Obsługa w Majstrze,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2014r. 19:39  
Cytuj
Jestem cholernie zadowolony, ze dane mi bylo spotkac dzisiaj Pana Piotra Sobiło. Przyszedlem do Majstra pytalem o hustawke dla dzieciaka, dwoje sprzedawcow/doradzajacych bujalo mnie z jednego konca majstra na drugi, (oczywiscie w zadnych z tych miejsc hustawek nie bylo)na samym koncu czesci ogrodniczej, zapytalem o nia Pana Piotra. Ten poszedl ze mna na drugi koniec sklepu i pokazal mi palcem, zadowolony wybralem hustawke, a tu nagle ktos mnie wola z gory, okazalo sie ze to Pan Piotr mowi o kilku sztukach innego modelu, ktory zostal na gorze. Wzialem ta z gory :-) Pozniej poszedlem szukac "opaski" do odkrecenia filtra wody, spotkalem tam oczywiscie Pana Piotra, niestety nie bylo tego co chcialem, poszedlem do kasy. Po 3 minutach podszedl do mnie Pan Piotr przynoszac troche inna opaske, inne przeznaczenie docelowe, ale lepiej sie nadajaca do tego typu filtra :-) Jezeli mozna tam zglaszac jakies kandydatury do nagrod, premii czy czegos takiego, to Pan Piotr Sobiło na nia zasluguje, nie bylem wyjatkiem, tak samo obslugiwal innych.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2014r. 19:39  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2014r. 20:22  
Cytuj
Ja natomiast zostałem bardzo mile obsłużony i pozytywnie zaskoczony na stoisku z armaturą w Mrówce w zeszłą sobotę.Zareklamowałem baterię umywalkową(ustnie bez dokumentów zakupu) a,że nie było takiej na miejscu Pan -(nie zapamiętałem nawiska)obiecał ściągnąć.Zapisał do mnie nr tel. i o dziwo po 2 dniach zatelefonował,iż już jest do odebrania.Szkoda,że nie zróciłem uwagi na imię.
Toteż dziękuję Panu z działu armatura za profesjonalne podejście do klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2014r. 23:37  
Cytuj
W Majstrze bardzo fajny jest Pan Piotr, który jest magazynierem. Niestety nie pamiętam jego nazwiska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2014r. 10:33  
Cytuj
Jakbyś przeczytał to co napisał autor wątku to i nazwisko byś pewnie poznał...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »