NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
amatorka z maszyna do szycia :),
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 18:02  
Cytuj
Witam, mam ostatnio troszkę wolnego, trochę materiałów i trochę więcej pomysłówumiech Szukam kobitki z maszyną do szycia, która lubi domowe DIY. Mam teraz ochotę stworzyć siedziska na krzesła i meble ogrodowe, mam materiały, może się w ramach barteru dogadać, a przy tym wypić kawusię i poplotkować. Jeśli ktoś chętny, pisać na prv. POZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 18:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 18:04  
Cytuj
Od tego są ogłoszenia przecież....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 18:07  
Cytuj
No tak bo jestes nauczycielką to w końcu po ponad miesiącu nic nie robienia nudzi Ci się, ale spokojnie już od 1 września będziesz bardzo zapracowana. 15 godzin w tygodniu w szkole tak Cię "wykończy", że bedziesz jedynie malować paznokcie zamiast szyć szmaty na krzesła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
No tak bo jestes nauczycielką to w końcu po ponad miesiącu nic nie robienia nudzi Ci się, ale spokojnie już od 1 września będziesz bardzo zapracowana. 15 godzin w tygodniu w szkole tak Cię "wykończy", że bedziesz jedynie malować paznokcie zamiast szyć szmaty na krzesła.


O zgrozo! Polaczek - cebulaczek. Ponarzekać sobie musi.. Nauczyciel to zawód jak każdy inny. 15 godzin? Chyba w połowie tygodnia. Po tygodniu miałbyś-miałabyś dość..

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »