NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Voice-net ktoś posiada?, opinie
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 15:14  
Cytuj
Witam.Czy ktoś posiada internet lub telewizję ewentualnie to i to oferowane przez firmę Voice-net z Rzeszowa? http://www.voice-net.pl/ .Jeśli tak to proszę o opinię na temat ich usług. Z góry dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 15:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 15:37  
Cytuj
Mogę wypowiedzieć się na temat usług telefonicznych, ale ich zachowanie świadczy chyba o całej polityce firmy. ZECYDOWANIE ODRADZAM, niesłowni, ciągła batalia o cokolwiek, jeden z telefonów w biurze nie działa od miesięcy i żadne próby (telefony do BOK, reklamacje, nawet niepłacanie rachunków) nie są w stanie kogokolwiek zmusić, aby problem rozwiązać, założona centralka też nie działa do końca jak powinna. Na szczęście problem sam się rozwiąże wkrótce po zakończeniu okresu umowy. Poza tym uważam, że konkurencja ma o wiele lepsze oferty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 17:47  
Cytuj
Podbiję temat.
Korzysta ktoś z neta, TV czy telefonu? Jakieś opinie?
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 07:58  
Cytuj
Mam neta z Voice dla mnie rewelacja.Umowa na 24 miesiące w tym 12 miesięcy za złotówkę a następne 12 po 50 Prędkość na umówie 24 mega realnie mam cały czas ponad 30.Do tego ruter za free

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 14:28  
Cytuj
Moi rodzice mają za sześć dych tel.internet i tv.
Było raz tak, że obraz w tv zatrzymywał się na ułamki sekund co bardzo wkurzało tatę.Dzwonił i dzwonił i nic ciągle zajęte albo nikt nie odbierał.Wreszcie zadzwonił na kom.do tego co umowę spisywał i pomogło.Teraz jest ok.A im się nr infolinii podobno zmienił i jeszcze nie zdążyli poinformować abonentów (tak się ten pan tłumaczył)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 17:24  
Cytuj
Witam.Jak obecnie wygląda sprawa samego internetu z voice net? jakie ceny?no i najważniejsze jak się trzymają transfery w stosunku do umowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 10:01  
Cytuj
Ja osobiście odradzam. Korzystałam z usługi i wcale nie było tak kolorowo jak mówią. Jak się coś popsuło to trzeba było prosić żeby technik przyjechał. Radzę poszukać czegoś innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 17:54  
Cytuj
witam posiadacie z tej firmy internet? Akwizytor dzisiaj krążył po mieszkaniach i proponował bezpłatne przetestowanie internetu przez pół roku. Nie mam do końca zaufania do takiej formy zawierania umów stąd moje pytanie czy posiada ktoś od nich internet i czy jest zadowolony z ich usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 6 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 18:02  
Cytuj
Jak za darmo i bez zobowiązań to czemu nie ? Można próbować.
Jeśli chodzi o internet i tv to czasami zamuli tj. telewizja dziwnie przycina, a internetu czasami nie ma, komuś może to nie przeszkadzać bo zdarza się to czasami, ale jeśli ktoś używa netu w domu do pracy to może szlag trafić umiech
Dzwoniłem kilka razy, ale tam to raczej polityka spychologii funkcjonuje, niby ktoś był niby naprawiał a tu czasami się zdarza i oo tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »