NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Co dajecie dziecku ze skaza białkową,
Posty: 29
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 19:26  
Cytuj
Witam.
Okazało się, że mój dwuletni synek ma skazę białkową, czy macie podobne problemy z dzieciakami? Co dajecie do jedzenia, macie jakieś specjalnie opracowane diety?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 19:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 20:48  
Cytuj
mój synek tez ma skaze, odkad skonczyl 1 miesiąc zycia, na razie ma 8 miesięcy także nie je jeszcze zbyt wielu rzeczy, jak na razie to jest karmiony piersią (ja jestem na diecie bezmlecznej) i je kaszki ryzowe na mleku bebilon pepti, zupki warzywne i owoce, później na pewno będzie większy problem z jego zywieniem, mam cicha nadzieje ze skaza zniknie w okolicach 1 urodzin (tak podobno czasem bywa).
dziwne ze tak pozno odkryli skaze u Twojego synka, czy to na pewno skaza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 20:56  
Cytuj
byłam u 2 różnych lekarzy i oboje tak stwierdzili, głównie po plamach na twarzy. robiłam badania alergologiczne na krew i na podstawowych nic nie wyszło. czekam do 3 roku życia i zrobię mu bardziej szczegółowe badania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 21:13  
Cytuj
to u nas tez te plamy na twarzy były wlasnie, tylko dużo wcześniej zaraz jak miesiąc skonczyl, jak odstawiłam mleko to znikly, tez miał badania te podstawowe i tez nie wykazaly zbyt wiele, ale jak tylko mleko odstawiliśmy to znikly te krostki z twarzy wiec pewnie skaza..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »