NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Temat dla wykształciuszków spod znaku TVN24 ,
Posty: 157
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 21:08  
Cytuj
Ja pi3rdole i PIS i PO, od kiedy pamiętam to trzeba było wyjechać z kraju żeby zarobić, a na mięso to niedługo nielicznych będzie stać jak nie dojdzie między wami do porozumienia K*RWA!!!
A szary człowiek może tylko stać z boku i się zastanawiać, o co się kłucą??
mlotek

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 21:08  
Cytuj

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 21:10  
Cytuj
Tuka relax po co te nerwy na pewno sie wyszumia i im przejdzie.Pozdrawiam

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 06:14  
Cytuj
Reiker i prawdziwy oryginalny wasze wypociny {posty} sa żenujące sciana utwierdzacie mnie jedynie w mojej teorii ze pis potrafi tylko psioczyć na innych i się kłócić to przez was jest rozłam w Polsce na 2 obozy zaklopotany was (pis) nie da sie lubic


do tematu
ja jem to na co mam ochotę zlewam post i religie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 11:03  
Cytuj
Bolec, jak to żenujące? Popatrz na swoich kolesi z PO jaki poziom kultury i wypowiedzi prezentują?

Zresztą, po co ja to piszę, przecież wspomniana partia ma w założeniu widzieć u kogoś źdźbło, a u siebie nie dostrzegać belki.
Kto obniżył poziom dyskusji? No kto? Krasnoludki?

Piszesz, że w Polsce jest rozłam na dwa obozy. To kolejna bzdura powielana przez media. Obozów jest znacznie więcej, gdyż jest więcej partii. Pewnie nie pamiętasz, ale przed 1989 rokiem było takie hasło - cały naród z partią. Obserwując młodych zacietrzewieńców z PO, dochodzę do wniosku, że w rodzice w genach przekazali im tę ideę, z tą różnicą, że PZPR zostało zamienione na PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~DoD
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 11:25  
Cytuj
Jaaaaa jadłem. Mniaamumiech

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 14:59  
Cytuj
Prawdziwy, widze za palasz nieodparta checia wyszukiwania konfliktow, czesto nie majac argumentow na poparcie swoich zarzutow, ot po prostu zwykly pieniacz, ktory czerpie satysfakcje ze sklocania ludzie miedzy soba. Sam takze zaczales dywagacje na temat osob, ktore byly Ci nieprzychylne, posadziles Ich o przynaleznosc do partii PO lub sympatyzowanie i popieranie jej i znowu zabrnales w slepy zaulek wlasnej wyobrazni, bo nie widze potwierdzenia, ze te osoby na prawde popieraly partie PO lub jakakolwiek inna. Sam temat takze jest bardzo niestosowny, bo dyskryminuje z gory osoby o wyznaniu innym niz katolickie, zreszta po analizie Biblii i wspolczesnych nauk kosciola mozna zrozumiec, ze post nie koniecznie musi dotyczyc miesa i niekoniecznie musi odbywac sie w scisle okreslonych dniach, bo celem nie jest schematyczne postepowanie z gory zaprogramowane w celu powielania ale ustalenie sobie wlasnych kryteriow dzieki, ktorym dazymy do stawania sie lepszym. Nie osadzaj wiec ludzi z gory bo Sam stawiasz sie w pozycji osadzanego z czym jak widze nie radzisz sobie zbyt dobrze.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy, widze za palasz nieodparta checia wyszukiwania konfliktow, czesto nie majac argumentow na poparcie swoich zarzutow, ot po prostu zwykly pieniacz, ktory czerpie satysfakcje ze sklocania ludzie miedzy soba. Sam takze zaczales dywagacje na temat osob, ktore byly Ci nieprzychylne, posadziles Ich o przynaleznosc do partii PO lub sympatyzowanie i popieranie jej i znowu zabrnales w slepy zaulek wlasnej wyobrazni, bo nie widze potwierdzenia, ze te osoby na prawde popieraly partie PO lub jakakolwiek inna. Sam temat takze jest bardzo niestosowny, bo dyskryminuje z gory osoby o wyznaniu innym niz katolickie, zreszta po analizie Biblii i wspolczesnych nauk kosciola mozna zrozumiec, ze post nie koniecznie musi dotyczyc miesa i niekoniecznie musi odbywac sie w scisle okreslonych dniach, bo celem nie jest schematyczne postepowanie z gory zaprogramowane w celu powielania ale ustalenie sobie wlasnych kryteriow dzieki, ktorym dazymy do stawania sie lepszym. Nie osadzaj wiec ludzi z gory bo Sam stawiasz sie w pozycji osadzanego z czym jak widze nie radzisz sobie zbyt dobrze.


Dokładnie wiem, że te osoby popierają tę partię, bo ich wpisy (pochlebne PO) znajdują się w innych tematach. Przeszukaj archiwum, to zobaczysz. Nie strzelam na ślepo, nie martw się. A jak myślisz, czemu takie osoby pienią się na moje posty i jakby mogły, to spaliły by mnie na stosie? Przecież obecny temat nie jest drażliwy. Chodzi o całokształt. Te ludziki znają mnie i wiedzą, że nie pałam miłością do aktualnie rządzących, więc szukanie powodu do oplucia wszędzie się znajdzie. Ja nie pozostaje i nie pozostanę dłużny. Chłam pospolity nie będzie stawiał warunków. umiech

A co do tematu, nie jestem polityczne poprawny i nie boję się o nic pytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie wiem, że te osoby popierają tę partię, bo ich wpisy (pochlebne PO) znajdują się w innych tematach.


Ja nigdy nie pisałem żadnych postów pochlebnych czy krytykujących jakąś partię, ale nazwałeś mnie kiedyś POpaprańcem. A jak nazywasz kogoś z tyldowców zwolennikami tej czy innej partii to skąd wiesz, że to ci sami piszą w innych tematach? Wiele jest tu osób, które zmieniają nicki spod tyldy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
Ja nigdy nie pisałem żadnych postów pochlebnych czy krytykujących jakąś partię, ale nazwałeś mnie kiedyś POpaprańcem. A jak nazywasz kogoś z tyldowców zwolennikami tej czy innej partii to skąd wiesz, że to ci sami piszą w innych tematach? Wiele jest tu osób, które zmieniają nicki spod tyldy.


Dlatego nazwałem, że wpisami popierałeś linię programową tej partii (PO). A czemu na mnie mówią, że jestem z PiSu, chociaż nie jestem? Bo w części moich wpisów da się zauważyć zbieżność z programem gospodarczym tej partii.
A co do tyldowców z tego tematu, ten sam styl pisarski i nawet ta sama nazwa nicka utwierdzają mnie w przekonaniu, co do słuszności podejrzeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
Dlatego nazwałem, że wpisami popierałeś linię programową tej partii


Ach właśnie się dowiedziałem, że nie mogę mieć własnego zdania żeby nie być zaszufladkowanym do w jakiejś naiwnie banalnej kategorii; cóż to dla mnie za potężny szok - ja nie mam własnego zdania wypracowanego własnym myśleniem, jestem tylko pionkiem tej szatańskiej PO. Następnym razem w odniesieniu do mojej osoby pisz, że jestem z Układu - będzie to wyglądać jak bym był bardziej niebezpieczny zaklopotany smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:33  
Cytuj
Problem tylko taki, ze ja tez moge sie tytulowac jako TUREK, ktoś lub mieszkaniec, podobnie moze zrobic setka innych uzytkownikow i cala Twoja teoria o pewnosci popierania partii PO lega w gruzach. Nie wiem takze co spowodowalo taka nienawisc u Ciebie do partii w koncu nikt, lacznie z kosciolem nie jest az tak zazartym jej przeciwnikiem, a faworyzowany przez kosciol (a raczej przez jednego z jego niechlubnych przypadkowych kaplanow) PiS okazal sie takze nielojalnym partnerem z cala masa oburzajacych skandali, ktore nijak maja sie do nauk kosciola. Tytulujac innych uzytkownikow chlamem pospolitym, przylaczasz sie do tej grupy i stajesz sie postrzegany jak opisalem poprzednio. Niepoprawnosc polityczna nie ma tu nic do rzeczy, chyba ze trwale polaczyles juz w swojej swiadomosci sprawy socjalne panstwa ze sprawami duchowymi obywateli co jest bardzo niebezpiecznym polaczeniem, ale w Polsce tak sie juz utarlo i predko sie nie zmieni jak widac. A takich pytan o spelnianie obowiazkow idealnego katolika moge naprodukowac pewnie z kilkaset tylko czy to sprawi, ze ktos stanie sie lepszy ? Watpie.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:33  
Cytuj
Problem tylko taki, ze ja tez moge sie tytulowac jako TUREK, ktoś lub mieszkaniec, podobnie moze zrobic setka innych uzytkownikow i cala Twoja teoria o pewnosci popierania partii PO lega w gruzach. Nie wiem takze co spowodowalo taka nienawisc u Ciebie do partii w koncu nikt, lacznie z kosciolem nie jest az tak zazartym jej przeciwnikiem, a faworyzowany przez kosciol (a raczej przez jednego z jego niechlubnych przypadkowych kaplanow) PiS okazal sie takze nielojalnym partnerem z cala masa oburzajacych skandali, ktore nijak maja sie do nauk kosciola. Tytulujac innych uzytkownikow chlamem pospolitym, przylaczasz sie do tej grupy i stajesz sie postrzegany jak opisalem poprzednio. Niepoprawnosc polityczna nie ma tu nic do rzeczy, chyba ze trwale polaczyles juz w swojej swiadomosci sprawy socjalne panstwa ze sprawami duchowymi obywateli co jest bardzo niebezpiecznym polaczeniem, ale w Polsce tak sie juz utarlo i predko sie nie zmieni jak widac. A takich pytan o spelnianie obowiazkow idealnego katolika moge naprodukowac pewnie z kilkaset tylko czy to sprawi, ze ktos stanie sie lepszy ? Watpie.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:44  
Cytuj
Obłudnicy, spójrzcie na siebie a potem piszcie. Czy wy jesteście normalni? Zostałem opluty i zaatakowany i wg waszej teorii, to ja jestem winny. Nie wolno się bronić. To umieszcza was i szufladkuje w kategorii POpaprańców. I piszcie, co chcecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Absi
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:45  
Cytuj
Kto z trzeźwo myślących popiera dzisiaj platformę. Ludzie, to absurd.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:49  
Cytuj
prawdziwy nikt cię nie opluwa to twoja własna piana z pyska smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:52  
Cytuj
No i mam odpowiedź, dlaczego platfusów trzeba zwalczać wszystkimi możliwymi sposobami. Koniec wyjaśnień i tłumaczeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:57  
Cytuj
Pamiętaj, że jesteśmy w dodatku z Wielkiego Układu i tak łatwo się nie poddamy. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 15:58  
Cytuj
Oczywiscie, ze jestes winny, bo sam sprowokowales temat, ktory mial sie rozwinac do utarczki slownej, stworzenia kolejnej pozywki dla produkowania zbytecznych postow w celu zaspokojenia chorych ambicji wykazania Twojej wyzszosci nad innymi. Jezeli zalozylbys temat w ktorym opisalbys, ze w zeszlym tygodniu pomogles x ludziom i zapytal, czy ktos inny takze zrobil cos przydatnego dla bliznich lub, czy bedzie chcial dolaczyc do Ciebie w celu stwarzania lepszych warunkow do wspolegzystencji to na pewno nikt nie obrzucilby Ciebie przyslowiowym gownem. Niestety postrzegasz wiare schematycznie i uwazasz, ze dzieki powielaniu dzialan ogolnie pojetych jako bardzo koscielne stajesz ponad innymi, ktorzy nie praktykuja narzuconych obrzedow. Wychodzi jednak z tego obraz typowego polskiego katolika, ktory praktykuje ale nie rozumie, ale to tylko moja skromna analiza i moge sie oczywiscie mylic i to ja jestem pragnieniem a Ty sprite'm. Koncowy Twoj post przyjal typowy ton dla osoby, ktora nie posiada argumentow do dalszej dyskusji i przeradza swoje wypodzie w niewybredny atak na drugiego konwersujacego, zenujace. Twoja krucjata na osobach myslacych inaczej niz Ty przyjela juz forme obsesji co jest choroba Twoja niz nasza. Postaram sie czesciej zagladac do tematow w, ktorych sie wypowiadasz z nadzieja, ze i dla mnie jest szansa na nawrocenie.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:01  
Cytuj
Nie można dyskutować z kimś, kto podpisuje się pod chamskimi, prostackimi wypowiedziami nie związanymi z tematem. Tyle.
Jestem winny u prostaczków i ich popleczników. Wiecie co osoba mądra robi, jeśli jej coś nie interesuje? Nie czyta.
A tematy będą i to różne, również niepoprawne. A chamstwo zawsze będę zwalczał chamstwem. Też potrafię wyzywać. I to jeszcze jak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:06  
Cytuj
Zaczęło się od mięska a kończy jak zwykle na awanturze.Ja mięska nie tknęłam ale nie potępiam tych,którzy sobie schabowego wszamali ze smakiem.Reiker jest znany z tego,że albo głupio pisze albo prowokuje właśnie takie dyskusje.Zresztą popatrzcie na inne tematy.Wszędzie mają go dość!

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:08  
Cytuj
O przepraszam, to "prawdziwy oryginalny" zaczął ale co do Raikera zdania nie zmieniam.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:10  
Cytuj
Zapewne sie dowiemy jaki poziom potrafisz zaprezentowac. Czekal bede z niecierpliwoscia na Twoje posty, tylko zeby nie bylo tak jak zawsze, ze po zaprezentowaniu kontrargumentow zaczynasz schodzic na tematy poboczne, prezentujac swoje wydumane hostorie, ostatecznie obrazajac innych forumowiczow. Do nastepnego.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Zapewne sie dowiemy jaki poziom potrafisz zaprezentowac. Czekal bede z niecierpliwoscia na Twoje posty, tylko zeby nie bylo tak jak zawsze, ze po zaprezentowaniu kontrargumentow zaczynasz schodzic na tematy poboczne, prezentujac swoje wydumane hostorie, ostatecznie obrazajac innych forumowiczow. Do nastepnego.



Jeżeli kontrargumentem jest popieranie chamstwa to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. Zamiast potępić prostackie wpisy nie wnoszące niczego do tematu, aby podwyższyć poziom wypowiedzi, próbujecie mi udowodnić, że to moja wina oraz to, czy oni są faktycznie z PO czy nie są. Dziękuję za taką dyskusję.

A tak na marginesie, moderatorzy powinni kasować posty sprzeczne z głównym tematem każdego wątku. Wtedy odechce się pisania nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:14  
Cytuj
~~tomek jak chcesz zobaczyć jaki poziom reprezentuje prawdziwy to poczytaj sobie jego posty sprzed kilku miesięcy i odpowiedzi innych na nie; w tym i moje - z początku się z nim kłóciłem, ale doszedłem do wniosku, że w końcu sprowadzi mnie do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem (wiadomo o co chodzi chytry), więc od tego momentu tylko zbijam z niego. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
~~tomek jak chcesz zobaczyć jaki poziom reprezentuje prawdziwy to poczytaj sobie jego posty sprzed kilku miesięcy i odpowiedzi innych na nie; w tym i moje - z początku się z nim kłóciłem, ale doszedłem do wniosku, że w końcu sprowadzi mnie do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem (wiadomo o co chodzi chytry), więc od tego momentu tylko zbijam z niego.


No tak, jak wlazłeś między wrony to musisz krakać jak i one, nieprawdaż?
Zbijam się z niego. A kim ty człowieku jesteś? Zwykłym szaraczkiem, który może co najwyżej poszczekać na forum i żyje skromnie od 1 do 1 wszego. Ale uznaje się za niewiadomo kogo. Jaki to poziom sobą prezentuje. Podkadź sobie jeszcze. Jak to się potwierdza już wcześniej stwierdzone, że wystarczy zagłosować na PO, a inteligencja i prestiż same przyjdą. Wypisz wymaluj moi adwersarze.

Tak, jestem inny, bo nie identyfikuje się z szarą, pospolitą tłuszczą - chłamem pospolitym, który ponownie zaatakował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »