NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Temat dla wykształciuszków spod znaku TVN24 ,
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:20  
Cytuj
A niby z jakiej racji mam popierac zalozyciela tematu, ktory w moim mniemaniu mial na celu rozpetanie takiej dyskusji, ktorej poziom i tak nie jest na tak niskim poziomie jakiego sie spodziewalem. Dlatego cala moja tworczosc skupia sie na Tobie, bo to Ty zapoczatkowales ten konfliktotworczy temat i kolejne wypowiedzi, ktore w nim zapisujesz utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze kieruje swoje wypociny pod wlasciwym adresem. Zadasz od innych przedstawiania dokonan i przekonan, samemu prezentujac tylko paniczny ped do obrazania innych, ktorych postrzeganie rzeczywistosci jest inne od Twojego.
Ps. Pare razy juz mialem okazje podyskutowac z tym uzytkownikiem, moje odczucia zapisalem w poprzednich postach, takze wiem czego sie spodziewac.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
A niby z jakiej racji mam popierac zalozyciela tematu, ktory w moim mniemaniu mial na celu rozpetanie takiej dyskusji, ktorej poziom i tak nie jest na tak niskim poziomie jakiego sie spodziewalem. Dlatego cala moja tworczosc skupia sie na Tobie, bo to Ty zapoczatkowales ten konfliktotworczy temat i kolejne wypowiedzi, ktore w nim zapisujesz utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze kieruje swoje wypociny pod wlasciwym adresem. Zadasz od innych przedstawiania dokonan i przekonan, samemu prezentujac tylko paniczny ped do obrazania innych, ktorych postrzeganie rzeczywistosci jest inne od Twojego.
Ps. Pare razy juz mialem okazje podyskutowac z tym uzytkownikiem, moje odczucia zapisalem w poprzednich postach, takze wiem czego sie spodziewac.


To może szanowna nowa siła przewodnia wypisze tytuły tematów, na jakie chce dyskutować, a w jakich będzie wyzywać. Czekam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:26  
Cytuj
Moze temat "Co to jest szanowna sila przewodnia" ?
Specjalnie dla Twojej wiadomosci obnaze troche swojej prywatnosci i poinformuje, ze nie glosowalem w wyborach do parlamentu ani prezydenckich, nie popieram takze zadnej partii politycznej, aczkolwiek popieram nie popierajacych PiS. To tak w razie wypadku gdybys chcial wcisnac mi w usta popieranie PO, czerwonych, zielonych lub jakiejkolwiek innej frakcji politycznej.
Ps. Bardzo trafne stwierdzenie o opluwaniu i pianie, ktora sam sie raczysz, czekam na apogeum tego stanu.

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:26  
Cytuj
tomek zgadzam się z Tobą.Myślę,że -prawdziwy-oryginalny- nie jest ani prawdziwy ani tym bardziej oryginalny.Choć sam się za takiego uważa.Skoro tak go mierzi "obcowanie" na forum z szarakami co to od 1 do 1... to pewnie jest jakimś biznesmenem z Koziej Wólki.Jednak myślę,że sam jest zwykłym zjadaczem,które anonimowo podbudowuje swoje ego.Dlaczego anonimowo?Bo "na żywo" ma z tym problemy.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Zwykłym szaraczkiem, który może co najwyżej poszczekać na forum i żyje skromnie od 1 do 1 wszego. Ale uznaje się za niewiadomo kogo. Jaki to poziom sobą prezentuje. Podkadź sobie jeszcze. Jak to się potwierdza już wcześniej stwierdzone, że wystarczy zagłosować na PO, a inteligencja i prestiż same przyjdą. Wypisz wymaluj moi adwersarze.


Dawaj jeszcze. Chętnie poznam swoją charakterystykę, zarobki i status społeczno-zawodowy, w końcu żyję w minimalnej świadomości co się dzieje bo resztę jakaś partia mi podpowiada (w tak minimalnej świadomości, że już zapomniałem jej nazwę). smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:29  
Cytuj
Uderz w stół i nożyce się odezwą. Tak mona, też sobie podkadź. Nie jestem żadnym biznesmenem, jestem księżniczką, która ma wszystkie zachcianki spełniane przez swoich podwładnych. A księżniczka nie może się identyfikować z plebsem, to chyba oczywiste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lawa
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:32  
Cytuj
Ja wczoraj jadłem kabanosy z nutrii, skrzydełka cielęce i salceson panierowany w pubie WATYKAN. Do popicia zamówiłem sobie kubeczek cieplutkiego, lejącego się smalcu. Mniam.

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:38  
Cytuj
TAk myślałam, że jesteś księżniczką, księżniczką BANIALUKA (od banialuk oczywiście).

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
TAk myślałam, że jesteś księżniczką, księżniczką BANIALUKA (od banialuk oczywiście).


Dziecinko, jeśli wiesz, co to znaczy żyć na godnym poziomie i mieć spełniane wszystkie zachcianki, nie brudząc sobie rąk pracą zawodową, to możesz mnie nazywać i banialuką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:50  
Cytuj
Pamietaj pierwsi beda ostatni. Przypomnij sobie tez przypowiesc o celniku i zawaz na to, ze pieniadze jeszcze nikogo nie uczynily niesmiertelnym i wolnym od nieszczesc wiekszych niz zycie w niedostatku. Jezeli jednak dobrze sobie przypominam to masz problemy z otwieranie okien w swojej willi na ktoryms pietrze w zabudowie plytowej, wiec Twoje bogactwa sa porownywalne z poziomem dyskusji jaka prezentujesz. Oczywiscie mozez byc takze ekscentrycznym geniusze z fortuna, wtedy wszyscy wychodzimy na niegodnych rozmow z Toba i przyjmujemy wszelkie Twe slowa za prawdy objawione.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
Pamietaj pierwsi beda ostatni. Przypomnij sobie tez przypowiesc o celniku i zawaz na to, ze pieniadze jeszcze nikogo nie uczynily niesmiertelnym i wolnym od nieszczesc wiekszych niz zycie w niedostatku. Jezeli jednak dobrze sobie przypominam to masz problemy z otwieranie okien w swojej willi na ktoryms pietrze w zabudowie plytowej, wiec Twoje bogactwa sa porownywalne z poziomem dyskusji jaka prezentujesz. Oczywiscie mozez byc takze ekscentrycznym geniusze z fortuna, wtedy wszyscy wychodzimy na niegodnych rozmow z Toba i przyjmujemy wszelkie Twe slowa za prawdy objawione.


A czy myślisz, że o wszystkim muszę tu pisać? Ja nie mam willi w bidopolandzie, jestem tu czasowo good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 16:56  
Cytuj
Rozbrajacie mnie, temat jest:

"Kto w środę popielcową jadł mięso?"

a Wy już musicie o polityce bębnić umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:09  
Cytuj
Nie My tylko "prawdziwy oryginalny", ktorzy zyje w zachodnich landach, gdzie dostatkiem oplywaja wszelkie stworzenia, lacznie z Nim, a na forum przebywa w celu rozwijania swoich zdolnosci oratorskich, gdzie nie wazna jest jakosc i tresc przekazu, a jedynie sam przekaz. W bidopolandzie poszukuje natchnienia do emanowania Polskoscia w miejscu posiadania willi.
A tak przypadkiem to wielki oredownik patriotyzmu w kazdej postaci, nazywa ojczyzne bidopolandem, twierdzi, ze posiada wille, zapewne w kraju dzieki ktoremu Polske dotknely niezmierzone nieszczescia i Ty smiesz pouczac Nas, ktorzy z dziada pradziada zyja w biedzie, uprawiajac role na chwale Pana, dzierzac kazdy napotkany krzyz, ktory rzuca Nam pod nogi zachodnia sila. Szczerze dziekuje za takiego oponenta w rozmowach, jako prawdziwy Polak w obronie prawdy mowie Ci prawdziwie oryginalnie po Polsku,po chamsku, spierdalaj.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Nie My tylko \"prawdziwy oryginalny\", ktorzy zyje w zachodnich landach, gdzie dostatkiem oplywaja wszelkie stworzenia, lacznie z Nim, a na forum przebywa w celu rozwijania swoich zdolnosci oratorskich, gdzie nie wazna jest jakosc i tresc przekazu, a jedynie sam przekaz. W bidopolandzie poszukuje natchnienia do emanowania Polskoscia w miejscu posiadania willi.
A tak przypadkiem to wielki oredownik patriotyzmu w kazdej postaci, nazywa ojczyzne bidopolandem, twierdzi, ze posiada wille, zapewne w kraju dzieki ktoremu Polske dotknely niezmierzone nieszczescia i Ty smiesz pouczac Nas, ktorzy z dziada pradziada zyja w biedzie, uprawiajac role na chwale Pana, dzierzac kazdy napotkany krzyz, ktory rzuca Nam pod nogi zachodnia sila. Szczerze dziekuje za takiego oponenta w rozmowach, jako prawdziwy Polak w obronie prawdy mowie Ci prawdziwie oryginalnie po Polsku,po chamsku, spierdalaj.


Ależ szaraczku, ja po to wszystko piszę od początku, żeby tutaj nastało takie samo dobro, jak jest tam. A takie tumany jak wy ciągle się upierają przy swoim, bo wiedzą lepiej. Szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie. I pomachać szabelką na koniku. Machajcie dalej. A ja nadal będę pisał, bo do mądrego dotrze. Bidopoland jest przez takich jak wy i tacy dalej rządzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:24  
Cytuj
prawdziwy oryginalny jak by niepatrzyl (po) hahahaha TEORIA idjoty , wes człowieku swoja mamusie za rękę i niech cie zaprowadzi do lekarza zbada ci głowę i zacznie leczyć bo z tobą coś nie tak ... nie glosowałem na nikogo ale wole PO niż pis bo jak widzie zwolennika pisu takiego jak ty to mi się zygać chce KŁÓTLIWE KURDUPLE . przestań gasić pyska mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
prawdziwy oryginalny jak by niepatrzyl (po) hahahaha TEORIA idjoty , wes człowieku swoja mamusie za rękę i niech cie zaprowadzi do lekarza zbada ci głowę i zacznie leczyć bo z tobą coś nie tak ... nie glosowałem na nikogo ale wole PO niż pis bo jak widzie zwolennika pisu takiego jak ty to mi się zygać chce KŁÓTLIWE KURDUPLE . przestań gasić pyska mlotek


A te twoje auta to chyba przedłużenie mikropenisa dzieciaczku? Pewnie tuningowane i robią buuuuuu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~daniel
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:32  
Cytuj
panowie pozwólcie że zapytam - czemu dajecie się wciągnąć w żałosne dyskusje z "prawdziwym-oryginalnym"?, gość jest zwykłym prowokatorem, zakłada jakieś naiwne tematy, wpieprza swoje wypowiedzi na niemal każdym forum,zaciera łapki kiedy uda mu się wywołać burzę a wy dajecie mu powód do radości grając w jego naiwne gierki, olejcie chłoptasia to będzie filozofował z lustrem w kącie, osobiście uważam że gość cierpi na "zespół małego fiutka" czyli po prostu nerwowo reaguje na wszelkie uwagi na swój temat, a siebie uważa za geniusza.

PS. Doskonale wiem że on jak to tylko przeczyta zaraz wypisze swoje żale, potwierdzi tylko co powyższe, biedny zagubiony chłopczyk z zaburzeniem osobowości

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:34  
Cytuj
Jezeli dobro ma narastac na takich samych podwalinach jak w Twojej ziemii obiecanej to zdecydowana wiekszosc Polakow wybierze zycie w ubostwie zgodnie z wartosciami jakie niesie ze soba bycie Polakiem. Zreszta widze, ze pojecie szczescia u Ciebie determinuje posiadanie zasobow pienieznych co czyni z Ciebie prostaczkowego konsumpcjoniste, ktory omamiony rzadza posiadania jest gotow zaprzedac wyzsze wartosci w imie dobra materialnego. Niestety pewnego dnia pojmiesz, ze wszelakie rzeczy nabyte nie daja szczescia jako samego, sa jedynie substytutem powodujacym chwilowa radosc z posiadania. Dalsza czesc Twojej wypowiedzi od razu ustawia Ciebie w roli mentora, oswieconego przedstawiciela gatunku, ktory oswiecajac Nas, przekazuje recepty na osiaganie lepszej rzeczywistosci otaczajaacej Nas. Problem z tym jest tylko taki, ze to ze uwazasz sie za oswieconego, posiadajacego wiedze wykraczajaca ponad poziom osob z ktorymi sie komunikujesz, jest tylko Twoim mniemaniem, przewartosciowujesz siebie brnac ciagle glebiej w ta patologie. Jestem w stanie poprzec ta teorie poprzez analize Twoich postow, w ktorych chcac przedstawiac siebie jako oswieconego czlowieka o wielu zainteresowaniach i bieglej zdolnosci we wladaniu wiedza i laczeniu roznych dziedzin w jedna, spojna calosc, zatracasz sie i ostatecznie nie jestes w stanie kontunulowac konwersacji na poziomie jaki narzuca Ci druga osoba, przy czym w postrzeganiu innych, druga osoba uzywa jasnych argumentow i wnioskow popartych dowodami.
Nie pozostaj mi wiec nic innego jak zyczyc wielu godzin spedzonych na forum, bo wlasnie bede mial troche wolnego czasu w najblizszej przyszlosci i zamierzam prowadzic zarliwe dyspoty z Toba, z ktorych mam nadzieje bedziesz w stanie wchlonac choc promil wiedzy i zdolnosci jakie bede kierowal w Twoja strone.

Ps. Hmm wyszlo troche dlugo jak na prostaczka, szaraczka, bidopolaczka, ale mam nadzieje, ze Ty bedziesz w stanie przebrnac przez tak, krotki i lakoniczny tekst, w koncu z Twoimi zdolnosciami......

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
panowie pozwólcie że zapytam - czemu dajecie się wciągnąć w żałosne dyskusje z \"prawdziwym-oryginalnym\"?, gość jest zwykłym prowokatorem, zakłada jakieś naiwne tematy, wpieprza swoje wypowiedzi na niemal każdym forum,zaciera łapki kiedy uda mu się wywołać burzę a wy dajecie mu powód do radości grając w jego naiwne gierki, olejcie chłoptasia to będzie filozofował z lustrem w kącie, osobiście uważam że gość cierpi na \"zespół małego fiutka\" czyli po prostu nerwowo reaguje na wszelkie uwagi na swój temat, a siebie uważa za geniusza.

PS. Doskonale wiem że on jak to tylko przeczyta zaraz wypisze swoje żale, potwierdzi tylko co powyższe, biedny zagubiony chłopczyk z zaburzeniem osobowości



Bravo, kolejny domorosły psycholog z koziej wólki. A co do tego małego fiutka. Jak myślisz psychologu, za co jestem księżniczką? Dlaczego zabiegają o moje względy? Pomyśl, to nie boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
Jezeli dobro ma narastac na takich samych podwalinach jak w Twojej ziemii obiecanej to zdecydowana wiekszosc Polakow wybierze zycie w ubostwie zgodnie z wartosciami jakie niesie ze soba bycie Polakiem. Zreszta widze, ze pojecie szczescia u Ciebie determinuje posiadanie zasobow pienieznych co czyni z Ciebie prostaczkowego konsumpcjoniste, ktory omamiony rzadza posiadania jest gotow zaprzedac wyzsze wartosci w imie dobra materialnego. Niestety pewnego dnia pojmiesz, ze wszelakie rzeczy nabyte nie daja szczescia jako samego, sa jedynie substytutem powodujacym chwilowa radosc z posiadania. Dalsza czesc Twojej wypowiedzi od razu ustawia Ciebie w roli mentora, oswieconego przedstawiciela gatunku, ktory oswiecajac Nas, przekazuje recepty na osiaganie lepszej rzeczywistosci otaczajaacej Nas. Problem z tym jest tylko taki, ze to ze uwazasz sie za oswieconego, posiadajacego wiedze wykraczajaca ponad poziom osob z ktorymi sie komunikujesz, jest tylko Twoim mniemaniem, przewartosciowujesz siebie brnac ciagle glebiej w ta patologie. Jestem w stanie poprzec ta teorie poprzez analize Twoich postow, w ktorych chcac przedstawiac siebie jako oswieconego czlowieka o wielu zainteresowaniach i bieglej zdolnosci we wladaniu wiedza i laczeniu roznych dziedzin w jedna, spojna calosc, zatracasz sie i ostatecznie nie jestes w stanie kontunulowac konwersacji na poziomie jaki narzuca Ci druga osoba, przy czym w postrzeganiu innych, druga osoba uzywa jasnych argumentow i wnioskow popartych dowodami.
Nie pozostaj mi wiec nic innego jak zyczyc wielu godzin spedzonych na forum, bo wlasnie bede mial troche wolnego czasu w najblizszej przyszlosci i zamierzam prowadzic zarliwe dyspoty z Toba, z ktorych mam nadzieje bedziesz w stanie wchlonac choc promil wiedzy i zdolnosci jakie bede kierowal w Twoja strone.

Ps. Hmm wyszlo troche dlugo jak na prostaczka, szaraczka, bidopolaczka, ale mam nadzieje, ze Ty bedziesz w stanie przebrnac przez tak, krotki i lakoniczny tekst, w koncu z Twoimi zdolnosciami......


"Wykrztałciuszków" mi nie potrzeba. Włączcie sobie TVN24, tam możecie się upajać balsamem na swoją duszę.
Tak, tak, trzeba cierpieć za miliony.... przegrane powstanie, ale moralnie wygrane...wartościgoodgoodgoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego zabiegają o moje względy?


Jak byśmy wiedzieli kto zabiega to może by ktoś odpowiedział dlaczego.
Zaraz pewnie napisze, że zabiegają jacyś możni tego świata. Dzwonią do prawdziwego z takiego np. Goldman Sachs np. z pytaniem czy spekulować dalej złotówką, czy dać sobie spokój, a on hrabia odbiera telefon w swoim mieszkaniu z wielkiej płyty w Stalowej Woli (tymczasowego oczywiście bo, jak zapowiada od kilku miesięcy, lada dzień wyjeżdża do swojej rezydencji z 10-ma łazienkami) i instruuje durnych bankowców co i jak mają zrobić bo bez niego już dawno zginęliby jak Franka Ćwika ziemniaki. smiech2

Spróbujcie sobie wyobrazić taką scenę, czy to nie byłaby dobra podstawa do jakiegoś skeczu kabaretowego? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:47  
Cytuj
Dzieki takiemu postepowaniu moge teraz wyjsc na ulice z Biblia w reku, moge wyjsc na Al.Ujazdowskie i wykrzykiwac pod ambasada Bialorusi "Mordercy", moge korzystac z wolnych mediow, po prostu moge zyc jako wolny czlowiek. Niestety zostalismy pokarani takim wspolobywatelem jak ty (tak "ty" z malej litery bo na duza wlasnie przestales zaslugiwac), ktory za nic ma smierc milionow Polakow w celu obrony ojczyzny i walki za nia, na przestrzeni wiekow. Stales sie poprzez ta wypowiedz czlowiekiem drugiej kategorii moralnej i bede teraz jeszcze bardziej zazarcie pietnowal twoja obecnosc w spolecznosci w jakiejkolwiek formie.
Ps. Tylko na tyle tekstu pisanego stac cie ?

 
 
 
 
~~daniel
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:48  
Cytuj
zdenerwowałeś się, co chłopczyku ? dokładnie o to mi chodziło,widzisz jak działa prowokacja ? mogę cię tak drażnić cały dzień a ty będziesz reagował dokładnie tak jak tego oczekuję, ha, ha nie myślałem że tak łatwo dasz się podpuścić chłoptasiu

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
Jak byśmy wiedzieli kto zabiega to może by ktoś odpowiedział dlaczego.
Zaraz pewnie napisze, że zabiegają jacyś możni tego świata. Dzwonią do prawdziwego z takiego np. Goldman Sachs np. z pytaniem czy spekulować dalej złotówką, czy dać sobie spokój, a on hrabia odbiera telefon w swoim mieszkaniu z wielkiej płyty w Stalowej Woli (tymczasowego oczywiście bo, jak zapowiada od kilku miesięcy, lada dzień wyjeżdża do swojej rezydencji z 10-ma łazienkami) i instruuje durnych bankowców co i jak mają zrobić bo bez niego już dawno zginęliby jak Franka Ćwika ziemniaki. smiech2


Boli ciekawość. Wszystkie "wykrztałciuszki" wam i tak nie powiem.
A jeżeli chodzi o wielkie płyty, to one przetrwają o wiele dłużej niż te wasze deweloperskie gówienka. To tak na marginesie, obiektywnie o tych budynkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Dzieki takiemu postepowaniu moge teraz wyjsc na ulice z Biblia w reku, moge wyjsc na Al.Ujazdowskie i wykrzykiwac pod ambasada Bialorusi \"Mordercy\", moge korzystac z wolnych mediow, po prostu moge zyc jako wolny czlowiek. Niestety zostalismy pokarani takim wspolobywatelem jak ty (tak \"ty\" z malej litery bo na duza wlasnie przestales zaslugiwac), ktory za nic ma smierc milionow Polakow w celu obrony ojczyzny i walki za nia, na przestrzeni wiekow. Stales sie poprzez ta wypowiedz czlowiekiem drugiej kategorii moralnej i bede teraz jeszcze bardziej zazarcie pietnowal twoja obecnosc w spolecznosci w jakiejkolwiek formie.
Ps. Tylko na tyle tekstu pisanego stac cie ?


Poleż krzyżem i pomachaj szabelką. Widzisz chłoptasiu, jak prawda boli? To jest właśnie, to z czym walczę. Z głupią dumą narodową i kompleksami od stuleci. A pod ambasadą USA posmarowałeś już wazelinę?
A piętnować sobie możesz, jak będziesz służącym u amerykańców, dzięki tym rządzącym krzyczącym pod ambasadą. good
Jak ja to lubię. To jest właśnie to, to sedno POwszczyka. Ta esencja cech, z których cały świat się śmieje.


CYTAT
zdenerwowałeś się, co chłopczyku ? dokładnie o to mi chodziło,widzisz jak działa prowokacja ? mogę cię tak drażnić cały dzień a ty będziesz reagował dokładnie tak jak tego oczekuję, ha, ha nie myślałem że tak łatwo dasz się podpuścić chłoptasiu


Ależ nie zdenerwowałem się, tylko ci odpisałem prawdę. Więc o co jeszcze chodzi?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »