NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Temat dla wykształciuszków spod znaku TVN24 ,
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:59  
Cytuj
Pod ambasada USA postawilem klocka. Nie probuj mi imputowac dzialan, ktore sa tylko w twoich wyobrazeniach. Wole obnosic sie "glupia duma narodowa" niz korzystac z milionow, ktore ksiezniczki z bajki zarabiajal sprzedajac swoja dupe, a tak przypadkiem, hmm ktos tu mowil o byciu ksiezniczka. Kompleksow nie mam, a jezeli bym mial to na pewno nie leczylbym ich na forum, jak to aktualnie prezentujesz swoim zachowaniem.
Ps. Wlasnie w ciagu paru godzin dyskusji zrobiles z siebie reformiste, wyznawce kapitalizmu i racjonalnego zarzadzania, kpiewce z Polskosci i kosciola, a jeszcze z rana zazarty wyznawca katolizmu i oredownik wladzy absolutnej PiS.
Powinienes teraz zastanowic sie co narobiles i wpelznac pod kamien spod ktorego, ktos niechybnie cie uwolnil, bo poziom wlasnych wartosci i wiedzy masz ponizej sredniej plazow.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 17:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Pod ambasada USA postawilem klocka. Nie probuj mi imputowac dzialan, ktore sa tylko w twoich wyobrazeniach. Wole obnosic sie \"glupia duma narodowa\" niz korzystac z milionow, ktore ksiezniczki z bajki zarabiajal sprzedajac swoja dupe, a tak przypadkiem, hmm ktos tu mowil o byciu ksiezniczka. Kompleksow nie mam, a jezeli bym mial to na pewno nie leczylbym ich na forum, jak to aktualnie prezentujesz swoim zachowaniem.
Ps. Wlasnie w ciagu paru godzin dyskusji zrobiles z siebie reformiste, wyznawce kapitalizmu i racjonalnego zarzadzania, kpiewce z Polskosci i kosciola, a jeszcze z rana zazarty wyznawca katolizmu i oredownik wladzy absolutnej PiS.
Powinienes teraz zastanowic sie co narobiles i wpelznac pod kamien spod ktorego, ktos niechybnie cie uwolnil, bo poziom wlasnych wartosci i wiedzy masz ponizej sredniej plazow.


Mi wystarczy, że uderzyłem w samo sedno i "wykrztałciuszków" zabolało. O to mi chodziło. Teraz już wiem, o czym trzeba pisać, żeby rozpalać do czerwoności POwszczyków. good

A co do wartości? Twoi ziomale, ci od krzyczenia mordercy pod ambasadą, odarli z wartości kilka milionów młodych Polaków, którzy muszą żebrać o pracę na zmywakach świata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 18:14  
Cytuj
W sedno czego ? Gdybys nie zauwazyl to kilka postow temu napisalem takze, ze nie glosowalem na zadna partie, wiec jezeli probujesz uczynic ze mnie wyimaginowanego Powszczyka to kolejny dowod na twoja ignorancje i zacietrzewienie tak wielkie, ze nie jestes w stanie przyswajac prostego tekstu, bedac zaslepiony furia ewangelizacji bidopolakow. Jezeli za sprawce kryzysu oskarzasz Kosciol (tak tak pod ambasada Bialorusi uczestnicza w manifestacjach takze przedstawiciele wiary) to stopien twojej podejrzliwosci o spisek przeciwko Polsce (chociaz co ciebie to obchodzi, przeciez gardzisz Polakami) siegnal juz poziom graniczny i nic wiecej nie bedziesz w stanie wykrzesac ze swojego worka pelnego prowokacji. Rozmowa z toba nie ma najmniejszego sensu, bo nie jestes w stanie argumentowac swoich wypowiedzi, ale czego nie robi sie dla przyjemnosci smiech2

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
W sedno czego ? Gdybys nie zauwazyl to kilka postow temu napisalem takze, ze nie glosowalem na zadna partie, wiec jezeli probujesz uczynic ze mnie wyimaginowanego Powszczyka to kolejny dowod na twoja ignorancje i zacietrzewienie tak wielkie, ze nie jestes w stanie przyswajac prostego tekstu, bedac zaslepiony furia ewangelizacji bidopolakow. Jezeli za sprawce kryzysu oskarzasz Kosciol (tak tak pod ambasada Bialorusi uczestnicza w manifestacjach takze przedstawiciele wiary) to stopien twojej podejrzliwosci o spisek przeciwko Polsce (chociaz co ciebie to obchodzi, przeciez gardzisz Polakami) siegnal juz poziom graniczny i nic wiecej nie bedziesz w stanie wykrzesac ze swojego worka pelnego prowokacji. Rozmowa z toba nie ma najmniejszego sensu, bo nie jestes w stanie argumentowac swoich wypowiedzi, ale czego nie robi sie dla przyjemnosci smiech2


Prezentujesz poziom typowego POwszczyka. Co mnie to obchodzi, że nie głosowałeś. Owszem, gardzę takimi jak ty i tobie podobnymi i z nich się śmieję. A tacy teraz nami rządzą, robiąc kolonię USA i bidopoland. I z tym należy walczyć. Właśnie tacy jak ty powodują, że będziemy niewolnikami. Będę niewolnikiem, ale za to z dumą narodową.good Amen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 18:23  
Cytuj
Prawdziwy- na kogo głosowałeś w wyborach ; >good

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy- na kogo głosowałeś w wyborach ; >good


Nie głosowałem, bo mnie tu nie było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 18:32  
Cytuj
Juz jestes niewolnikiem, wlasnej nienawisci i innych ktorzy potrafili zmanipulowac twoim mozgiem, ktorego obawiam sie ze zbyt duzo po tej operacji nie zostalo. Gardzic to sobie mozesz nawet calym swiatem, tylko twoją nedzną egzystencją gardzi caly swiat i gowno mozesz z tym zrobic, takze wszystkie przytyki o wojowaniu szabelka kierujesz pod swoim adresem. Gdybys nie zauwazyl mamy demokracje i kazdy mysli tak jak chce, ot taka nieprzyjemna dla ciebie wlasnosc jak wolna wola, posiadana przez kazdego Polaka. LOL i znowu teoria spiskowa o USA, widze, ze nie dotarla do ciebie wiadomosc o tym i od prawie 5 lat jestesmy w UE co definitywnie przekresla mozliwosci blizszej kooperacji z USA, ale zapewne byles wtedy zajety pienieniem sie na AWSowszczykow z Krzaklewskim na czele. Czasy sie zmieniaja, pieniacze nigdy. Czekam z niecierpliwoscia na kontynuacje

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Juz jestes niewolnikiem, wlasnej nienawisci i innych ktorzy potrafili zmanipulowac twoim mozgiem, ktorego obawiam sie ze zbyt duzo po tej operacji nie zostalo. Gardzic to sobie mozesz nawet calym swiatem, tylko twoją nedzną egzystencją gardzi caly swiat i gowno mozesz z tym zrobic, takze wszystkie przytyki o wojowaniu szabelka kierujesz pod swoim adresem. Gdybys nie zauwazyl mamy demokracje i kazdy mysli tak jak chce, ot taka nieprzyjemna dla ciebie wlasnosc jak wolna wola, posiadana przez kazdego Polaka. LOL i znowu teoria spiskowa o USA, widze, ze nie dotarla do ciebie wiadomosc o tym i od prawie 5 lat jestesmy w UE co definitywnie przekresla mozliwosci blizszej kooperacji z USA, ale zapewne byles wtedy zajety pienieniem sie na AWSowszczykow z Krzaklewskim na czele. Czasy sie zmieniaja, pieniacze nigdy. Czekam z niecierpliwoscia na kontynuacje


Czy ty jesteś chory psychicznie? Napisałeś, że mamy demokrację i każdy myśli jak chce, więc czemu mnie wyzywasz? Czemu pomniejszasz litery? Widocznie moja wizja bardzo cię boli i chciałbyś jakimś sposobem spowodować, abym się zmienił.good
Nigdy nie poprę POwstwa ani AWSowstwa. Problem z wami polega na tym, że jak wy piszecie sobie - to jest demokracja. A jeśli inna strona coś napisze, to jest już beeeeeeeeeeeee.
Ale ja to widzę w TV jak POwszczyki ze świecznika toczą pianę, rozmawiając z PiSem, SLD, LPRem itd. Taka typowa moralność Kalego. My mamy monopol na moralność, ocenianie jej, na wartości, na wizję przyszłości.
A gówno macie!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 18:51  
Cytuj
Chory, hmm, lekkie drapanie w gardle, maly katar, raczej przeziebienie niz choroba. Poza tym nic mnie nie boli, a juz napewno nie jakas twoja wizja, ktorej zapewne nikt nie widzi oprocz ciebie. Pisal bede w takiej formie poniewaz wyraziles pogarde dla ludzi ktorzy zgineli za wolna Polske i dzieki temu zyskales zagorzalego przeciwnika twojej osoby, a jako ze mamy demokracje to wolno mi wyrazic poglady, przy czym smiesz wyrazac zazalenia o obrazanie ciebie samemu majac za nic ludzi o najwyzszym stopniu oddania ojczyznie. Teraz wstawiasz jakies smutne kawalki o moralnosci w przekazach medialnych, proponuje abys udal sie do nastepnych wyborow jako kandydat i zmienil postrzeganie polityki i to w ujeciu globalnym bo taki styl rzadzenia jak w Polsce obowiazuje w 80% krajow na swiecie. My mamy gowno, ale pamietaj, ze nie kazdy kto cie wrzuci w gowno jest twoim wrogiem i nie kazdy kto cie z tego gowna wyciagnie jest twoim przyjacielem, (pochodzi ze starej przypowiesci bidopolakow). Proponuje wiec juz nie pograzac sie zmieniajac poglady jak choragiewka na wietrze bo robi sie, ee juz dawno sie zrobilo, zenujace.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Chory, hmm, lekkie drapanie w gardle, maly katar, raczej przeziebienie niz choroba. Poza tym nic mnie nie boli, a juz napewno nie jakas twoja wizja, ktorej zapewne nikt nie widzi oprocz ciebie. Pisal bede w takiej formie poniewaz wyraziles pogarde dla ludzi ktorzy zgineli za wolna Polske i dzieki temu zyskales zagorzalego przeciwnika twojej osoby, a jako ze mamy demokracje to wolno mi wyrazic poglady, przy czym smiesz wyrazac zazalenia o obrazanie ciebie samemu majac za nic ludzi o najwyzszym stopniu oddania ojczyznie. Teraz wstawiasz jakies smutne kawalki o moralnosci w przekazach medialnych, proponuje abys udal sie do nastepnych wyborow jako kandydat i zmienil postrzeganie polityki i to w ujeciu globalnym bo taki styl rzadzenia jak w Polsce obowiazuje w 80% krajow na swiecie. My mamy gowno, ale pamietaj, ze nie kazdy kto cie wrzuci w gowno jest twoim wrogiem i nie kazdy kto cie z tego gowna wyciagnie jest twoim przyjacielem, (pochodzi ze starej przypowiesci bidopolakow). Proponuje wiec juz nie pograzac sie zmieniajac poglady jak choragiewka na wietrze bo robi sie, ee juz dawno sie zrobilo, zenujace.


Nie mamy o czym rozmawiać. Przez 20 lat zniszczyliście Polskę i macie czelność mówić o jakichś wspomnieniach sprzed wieków? Dziś zastanówcie się nad losem tych milionów biednych ludzi, którzy żebrzą, tułając się po świecie. Dla was ważniejsze jest powstanie i muzeum sprzed wieków niż dzisiejsza sytuacja żyjących. Mnie to śmieszy. Czemu np. z Czech do Anglii wyjechało 6000 ludzi a z Polski 3 miliony? Zrobiliście kolonię USA, jak te wycieraczki jeździcie i się kłaniacie nowym panom i macie czelność mówić o wartościach? O honorze? Gdzie? W dupie??????

Idę, bo muszę dzwonić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~do prawdziwego
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:14  
Cytuj
I tutaj masz całkowitą rację, co niektórzy się zachłysneli Angliją opuszczając swój kraj bieda bo bieda ale emigracją z Kraju lepszej Polski nikt nie zbuduje jak nie My sami. Ale co się dziwić 5 zł za funta czy 6zł i zapierdzielanie jak biały murzyn na sprzątaniach i zgrywanie wielkich Państwa po roku zjezdza na wakacje i j, polskiego nie zna. A będzie sie rozpisywało jaki On Ona to nie Patriota.
Szkoda więcej pisać

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:16  
Cytuj
Powodzenia w dzwonieniu. Zrobiliscie, zniszczyliscie, sprzedaliscie,..cie, ...cie, ..cie . W sumie to nie wiem czego ty chcesz, masz zal do calego swiata ze w Polsce jest jak jest, AWS nie, PO nie, SLD nie, PiS nie, Kosciol nie. Wynika z tego, ze to nie z Nami jest cos nie tak, tylko z toba. Typowa analiza pseudointeligenta, geniusza ekononomii i polityka z ograniczonym polem analizy, wytykane juz wielokrotnie. Gdybys sie zainteresowal to wiedzialbys z jakim dlugiem weszlismy w okres kapitalizmu i co sie pozniej dzialo. Zgodnie z ta teoria to gdyby Polska nie przylaczyla sie do UE nie byloby emigracji, nie byloby problemu o ktorym sie krzyczy. Anglia buduje swoje imperium juz kilkanascie wiekow, pokaz mi kraj z 40mln ludzi z bylego bloku wschodniego w ktorym zyje sie lepiej. Sam klaniasz sie panom poza Polska i smiesz pouczac ludzi, ktorzy tu stawiaja czola przeciwnoscia losu, bo za pieniadze nie da sie kupic rodziny, przyjaciol i Polskosci.
Smiech, zal, dupa - prawdziwy oryginalny w pelni sil tworczych. Czekam jutro na kontynuacje, tylko doksztalc sie w kwestiach warunkow spoleczno gospodarczych z jakich przyszlo Nam startowac do walki o dobrobyt.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
Powodzenia w dzwonieniu. Zrobiliscie, zniszczyliscie, sprzedaliscie,..cie, ...cie, ..cie . W sumie to nie wiem czego ty chcesz, masz zal do calego swiata ze w Polsce jest jak jest, AWS nie, PO nie, SLD nie, PiS nie, Kosciol nie. Wynika z tego, ze to nie z Nami jest cos nie tak, tylko z toba. Typowa analiza pseudointeligenta, geniusza ekononomii i polityka z ograniczonym polem analizy, wytykane juz wielokrotnie. Gdybys sie zainteresowal to wiedzialbys z jakim dlugiem weszlismy w okres kapitalizmu i co sie pozniej dzialo. Zgodnie z ta teoria to gdyby Polska nie przylaczyla sie do UE nie byloby emigracji, nie byloby problemu o ktorym sie krzyczy. Anglia buduje swoje imperium juz kilkanascie wiekow, pokaz mi kraj z 40mln ludzi z bylego bloku wschodniego w ktorym zyje sie lepiej. Sam klaniasz sie panom poza Polska i smiesz pouczac ludzi, ktorzy tu stawiaja czola przeciwnoscia losu, bo za pieniadze nie da sie kupic rodziny, przyjaciol i Polskosci.
Smiech, zal, dupa - prawdziwy oryginalny w pelni sil tworczych. Czekam jutro na kontynuacje, tylko doksztalc sie w kwestiach warunkow spoleczno gospodarczych z jakich przyszlo Nam startowac do walki o dobrobyt.


Jeszcze jestem. Nie pier..ol o długach z jakimi weszliśmy. Tamte długi a dzisiejsze, to jak Jezioro Śniardwy do Morza Bałtyckiego. Inne kraje bloku wschodniego też miały taką sytuację jak my i co. Gdzie są dzisiaj. Pseudowykrztałciuszku, wiem, że zaraz mi dasz jakieś cytaty Balcerowicza czy innego pseudoguru, ale wiesz, co ja robię z nimi. Dupę sobie wycieram w kiblu. Baj baj.

Nie chce mi się już pisać o II wojnie, o planie Marshalla dla zachodu, bo po co? "Wykrztałciuch" i tak wie swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:28  
Cytuj
I co, mam przyjac twoje wiadomosci za prawdy objawione, znowu cos ci sie wydaje. Jezeli nie przyjmujesz zadnych argumentow pseudoguru, to pewnie dlatego, ze jedynym guru jestes sam dla siebie. O II wojnie porozmawiam bardzo chetnie, tylko jak wytlumaczysz mi, ze Polska po wojnie nie byla niepodlegla, skoro zachod jest tak dobrze rozwiniety i ucywilizowany. Wykrztalciuchem to moze sam jestes, bo ciagle cos ci sie wydaje, a na potwierdzenie swojej teorii masz jedynie argument ataku lub zmiana tematu.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
I co, mam przyjac twoje wiadomosci za prawdy objawione, znowu cos ci sie wydaje. Jezeli nie przyjmujesz zadnych argumentow pseudoguru, to pewnie dlatego, ze jedynym guru jestes sam dla siebie. O II wojnie porozmawiam bardzo chetnie, tylko jak wytlumaczysz mi, ze Polska po wojnie nie byla niepodlegla, skoro zachod jest tak dobrze rozwiniety i ucywilizowany. Wykrztalciuchem to moze sam jestes, bo ciagle cos ci sie wydaje, a na potwierdzenie swojej teorii masz jedynie argument ataku lub zmiana tematu.


No i co, że nie była niepodległa? Od 20 lat jest pseudoniepodległa, bo tak naprawdę jest podnóżkiem USA i jak się żyje ludziom? Na potwierdzenie swojej teorii mam dane, że 23 miliony Polaków żyje poniżej minimum socjalnego, a chyba 10 poniżej minimum egzystencji. I obecne rządy spowodują wzrost tych liczb, niestety. Dla ciebie dane GUS są miarodajne o płacy średniej, że jest ona ok. 3500zł. Wiesz co ,wg tego samego GUSu, facet idący z psem na spacer ma 3 nogi. I takie są wasze dane, które ciągle przywołujcie.

http://pl.wi(...)socjalne to dane z 2004r, ale dziś będzie jeszcze gorzej, bo ceny po wejściu do UE wzrosły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~daniel
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:56  
Cytuj
Oryginalny miota się oszczekując jak pies po wybiegu kopany ze wszystkich stron, siedzi przy kompie nerwowo wbijając palce w klawiaturę w oczekiwaniu na tekst by odpowiedzieć szybką ripostą, meczy się i poci by ta riposta była druzgocąca ale jak widać zaczyna tracić prowadzenie w gierce przez siebie rozpoczętej,nerwy,prawdziwy,nerwy.

Zabawa jaką mi zapewniasz serwując twoje teksty jest przednia i liczę na dalsze,ba,liczni fani twoich wypowiedzi także na nie liczą.

good

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:56  
Cytuj
Czyli za komuny byl dobrobyt ? LOL to dlaczego nie bylo dostepu do podstawowych artykulow potrzebnych do egzystencji spoleczenstwa ? Jezeli nie byles zatrudniony w sferze budzetowej, najlepiej jako mundurowy to nie miales szans na swobodny dostep do towarow, a kombinatorstwo i cwaniactwo musialo zostac rozwiniete do granic absurdu. Obecnie ludzie dostajacy po xxx zlotych sa kwalifikowani jako zyjacy ponizej minimum egzystencji, tylko znakomita czesc z nich ma dochody nie ewidencjonowane, ktore poglebiaja taki stan rzeczy. Jezeli ktos otrzymuje 1000zl pensji to jest w stanie utrzymac 2 osoby, wiem z wlasnego doswiadczenia, wiec nie wklejaj mi atrakcyjnych danych ze 60% spolecznstwa nie powinno przezyc, w koncu zyja ponizej granicy minimum socjalnego. Oczywiscie jest bardzo duzo przypadkow skrajnego ubostwa, czesto z powodu zbiegu roznych niesprzyjajacych okolicznosci, ale czesto takze z powodu degeneracji spoleczenstwa, ktore zamiast pracowac bylo nauczone otrzymywania zaplaty za jestestwo, vide pgry na scianie wschodniej.
USA USA USA, czlowieku jestesmy w UE, daj juz spokoj, przez te 15 lat musielismy szukac poteznego sojusznika, ktory stalby za nami chocby srodkowym palcem u nogi, jezeli tego nie pojmujesz to popatrz sobie na Czeczenie, Afganistan, czy Gruzje i porownaj co sie dzialo jezeli dochodzilo do konfliktow.
Relacja długu do rocznego eksportu towarów w latach 1945-2004
Obrazek
Tak w ramach pograzania ciebie

 
 
 
 
~~odżo
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 19:59  
Cytuj
pensjonariusze i personel zakładu dla umysłowo chorych i obłąkanych ślą pozdrowienia

p.s.drzwi naszego zakładu są dla ciebie zawsze otwarte

 
 
 
 
~~Zuziaa=) Pf
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:02  
Cytuj
Jak mozna sluchac takiego kiczu?zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:03  
Cytuj
Najpierw dowiedz się czym jest minimum socjalne, a potem pisz swoje wywody. Nie pokazuj mi wykresów, bo już napisałem, czym one są. Tak jak ten GUS.

Reasumując i kończę, bo nie mam czasu, gdyż rozmawiam w międzyczasie telefonicznie.

Za komuny było jednakowo dla większości, a dla partyjnych było dobrze, nikt głodny nie chodził.
Dziś lepiej jest złodziejom, którzy dorobili się na przemianach, a tym, którzy za komuny sobie żyli spokojnie, czyli większości społeczeństwa, dziś jest gorzej. A wy pisząc te teksty i wklejając dane obliczone przez siebie (złodziei) prezentujecie tych, którym się udało.

Jeszcze jedno. Wyjdź jeden z drugim ze swoimi tezami do protestujących hutników, do innych grup zawodowych, które tracą pracę.
Państwo jako takie wypracowuje jakiś zysk, który kiedyś był dzielony w miarę równo + dla partyjnych więcej, a dziś garstka złodziei spija całą śmietankę, a reszta wegetuje, co pokazują dane z wikipedii. Ale na "mondrych" wykresach się będzie pięknie prezentować.

PS. Chyba cała młodzieżówka z PO wytęża swe "wykrztałcone" mózgi i pręży muskuły, aby coś odpisać? good


CYTAT
Oryginalny miota się oszczekując jak pies po wybiegu kopany ze wszystkich stron, siedzi przy kompie nerwowo wbijając palce w klawiaturę w oczekiwaniu na tekst by odpowiedzieć szybką ripostą, meczy się i poci by ta riposta była druzgocąca ale jak widać zaczyna tracić prowadzenie w gierce przez siebie rozpoczętej,nerwy,prawdziwy,nerwy.

Zabawa jaką mi zapewniasz serwując twoje teksty jest przednia i liczę na dalsze,ba,liczni fani twoich wypowiedzi także na nie liczą.


Uczcie się dzieciaczki czegoś innego, niż wam serwuje TVN24 i reszta. Mnie też jest przyjemnie, że przeciwnicy muszą czytać i wyciągać jakieś wnioski. A rozpalenie do czerwoności świadczy (m.in. pomniejszanie liter)o tym, że prawda boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:13  
Cytuj
Dane o dlugu sa z portalu NBP opracowane na podstawie rzetelnych informacji wiec nie deprecjonuj ich, bo lepszego zrodla mi nie jestes w stanie przedstawic. Sam wklejasz mi regulki z wikipedii, a pozniej probujesz wmowic, ze dane z niej nie sa rzetelne, zenada w twoim wydaniu po raz setny. Wiekszosc za komuny zyla sobie swobodnie, no ja pierdole, jesli nie pamietasz to sie zapytaj przodkow jak sie budowalo dom, dostawalo mieszkanie, pralke, czy glupie buty na zime. Hutnicy traca prace to wszystko przez rzad RP, podobnie jak bankructwo Islandii i Ukrainy. Gdybys nie zauwazyl to obecna sytuacja dotyczy takze pewnej czesci wszechswiata, jakim jest Ziemia. Widze, ze wykazujesz typowo pieniacza i zawistna postawe, sam nie mam to i niech drugi nie ma, a najlepiej zeby mial gorzej niz ja. Wrzuciles wszystkich ludzi, ktorzy zarabiaja ponad srednia krajowa do jednego worka, worka zlodziei, bardzo roztropnie. Jakimi jeszcze cudami Nas uraczysz ?

 
 
 
 
~~~~Zuziaa=) Pf
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:18  
Cytuj
Ja jestem młoda,ty inteligentny, coś ładnego się po drodze kupi.Co ty na to ~tomek

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
Dane o dlugu sa z portalu NBP opracowane na podstawie rzetelnych informacji wiec nie deprecjonuj ich, bo lepszego zrodla mi nie jestes w stanie przedstawic. Sam wklejasz mi regulki z wikipedii, a pozniej probujesz wmowic, ze dane z niej nie sa rzetelne, zenada w twoim wydaniu po raz setny. Wiekszosc za komuny zyla sobie swobodnie, no ja pierdole, jesli nie pamietasz to sie zapytaj przodkow jak sie budowalo dom, dostawalo mieszkanie, pralke, czy glupie buty na zime. Hutnicy traca prace to wszystko przez rzad RP, podobnie jak bankructwo Islandii i Ukrainy. Gdybys nie zauwazyl to obecna sytuacja dotyczy takze pewnej czesci wszechswiata, jakim jest Ziemia. Widze, ze wykazujesz typowo pieniacza i zawistna postawe, sam nie mam to i niech drugi nie ma, a najlepiej zeby mial gorzej niz ja. Wrzuciles wszystkich ludzi, ktorzy zarabiaja ponad srednia krajowa do jednego worka, worka zlodziei, bardzo roztropnie. Jakimi jeszcze cudami Nas uraczysz ?


Zobaczymy wykrztałciuszki, jak w dzisiejszym "dobrobycie" komornik się upomni o niespłacone długi na te wspaniałe mieszkania, samochody i inne duperele. A idzie ciekawy okres, oj ciekawy. Nabrać na kredyt wszystkiego, to można udawać, że jest dobrze. Ale kiedyś dług trzeba oddać. I właśnie z tym porównałem do długów Gierka.
Ja długów nie mam żadnych, więc mi to lata. Którego z was stać za gotówkę kupić dom, mieszkanie, samochód nowy itd? Co to za dobrobyt na kreskę? Zachłysnęliście się błyskotkami, za które teraz słono zapłacicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~odżo
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:24  
Cytuj
Oryginalny miota się oszczekując jak pies po wybiegu kopany ze wszystkich stron, siedzi przy kompie nerwowo wbijając palce w klawiaturę w oczekiwaniu na tekst by odpowiedzieć szybką ripostą, meczy się i poci by ta riposta była druzgocąca ale jak widać zaczyna tracić prowadzenie w gierce przez siebie rozpoczętej,nerwy,prawdziwy,nerwy.

Zabawa jaką mi zapewniasz serwując twoje teksty jest przednia i liczę na dalsze,ba,liczni fani twoich wypowiedzi także na nie liczą.


Uczcie się dzieciaczki czegoś innego, niż wam serwuje TVN24 i reszta. Mnie też jest przyjemnie, że przeciwnicy muszą czytać i wyciągać jakieś wnioski. A rozpalenie do czerwoności świadczy (m.in. pomniejszanie liter)o tym, że prawda boli.

hej orginał nie kapnąłeś sie jeszcze że goście szydzą z ciebie zadając głupie pytania i zieją z twoich wypocin, pewnie pół stalówki ma zbijanie z takiego głupa jak ty.smiech2

 
 
 
 
~~Zuziaa=) Pf
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:26  
Cytuj
Chcesz pokazac jaki ty bystry i inteligentny jestes a sam teraz pokazalales jaki z ciebie zwykly miejski prostaczek.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »