NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Temat dla wykształciuszków spod znaku TVN24 ,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
Oryginalny miota się oszczekując jak pies po wybiegu kopany ze wszystkich stron, siedzi przy kompie nerwowo wbijając palce w klawiaturę w oczekiwaniu na tekst by odpowiedzieć szybką ripostą, meczy się i poci by ta riposta była druzgocąca ale jak widać zaczyna tracić prowadzenie w gierce przez siebie rozpoczętej,nerwy,prawdziwy,nerwy.

Zabawa jaką mi zapewniasz serwując twoje teksty jest przednia i liczę na dalsze,ba,liczni fani twoich wypowiedzi także na nie liczą.


Uczcie się dzieciaczki czegoś innego, niż wam serwuje TVN24 i reszta. Mnie też jest przyjemnie, że przeciwnicy muszą czytać i wyciągać jakieś wnioski. A rozpalenie do czerwoności świadczy (m.in. pomniejszanie liter)o tym, że prawda boli.

hej orginał nie kapnąłeś sie jeszcze że goście szydzą z ciebie zadając głupie pytania i zieją z twoich wypocin, pewnie pół stalówki ma zbijanie z takiego głupa jak ty.smiech2


weź jeszcze więcej wazeliny i wejdź z nią w 4 litery rządzących.
Niewolnik będzie zawsze niewolnikiem, bo się taki urodził i ma to w genach. Mamusia dała kieszonkowe dzieciaczkowi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~odżo
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:32  
Cytuj
orginała chyba z roboty wyjebali bo cały dzień siedzi na forum i szczeka jak pikuś mojej teściowej, pikuś zmiataj bo jak gazetą szczelę to się ino kałuża i sterczące uszy ostaną

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:34  
Cytuj
prawdziwy oryginalny szkoda zawracać sobie głowę.Pytanie tylko,czy warto zawracać sobie tym głowę?goodszczaua.good

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:35  
Cytuj
Chwalisz sie, czy zalisz z tym kredytem ? A co to za dobrobyt byl skoro miales pieniadze ale nie mogles za nie nic kupic ? Roznica dla mnie zadna. Obecnie jezeli kogos nie bedzie stac na splacanie zadluzenia to bedzie wkraczal komornik, dla mnie to jest raczej normalne i nie wiem jakiego spisku mozna sie tutaj doszukac. Polecam tez wlasnie w tym aspekcie analize dlugu przedsiebiorstw i osoby prywatnych na przelomie ostatnich 20 lat. Jezeli przeanalizowac pensje w 85r to wyniknie, ze zwyklego robotnika nie stac bylo na polski samochod, a co dopiero na zachodni z pewexu. Obecnie najtanszy samochod kosztuje 20tys i nie jest absolutnie poza zasiegiem zwyklych pracownikow fizycznych. Tak wlasciwie to nie wiem co chciales przekazac tym postem, ze jak sie pozyczy to trzeba oddac, ze jest ciezko, "Przestań bo zwariuję! Wiem, że było ciężko! Osiemnaście filmów mi było ciężko! Czego ty ode mnie chcesz?!" smiech2 Takie blablabla to wlasnie plynie do ciebie z telewizora, tylko nie wiem z jakiego kanalu bo zaden nie jest dedykowany dla takich wyksztalciuchow jak ty
Ps Zuzia, mozemy porozmawiac, chociaz narazie cala energie absorbuje mi "prawdziwy oryginalny"

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
orginała chyba z roboty wyjebali bo cały dzień siedzi na forum i szczeka jak pikuś mojej teściowej, pikuś zmiataj bo jak gazetą szczelę to się ino kałuża i sterczące uszy ostaną


Żaden niewolnik nie będzie mi rozkazywał. Idź lepiej na 4 łapach służyć swojemu panu, bo masz to w genach.


CYTAT
Chwalisz sie, czy zalisz z tym kredytem ? A co to za dobrobyt byl skoro miales pieniadze ale nie mogles za nie nic kupic ? Roznica dla mnie zadna. Obecnie jezeli kogos nie bedzie stac na splacanie zadluzenia to bedzie wkraczal komornik, dla mnie to jest raczej normalne i nie wiem jakiego spisku mozna sie tutaj doszukac. Polecam tez wlasnie w tym aspekcie analize dlugu przedsiebiorstw i osoby prywatnych na przelomie ostatnich 20 lat. Jezeli przeanalizowac pensje w 85r to wyniknie, ze zwyklego robotnika nie stac bylo na polski samochod, a co dopiero na zachodni z pewexu. Obecnie najtanszy samochod kosztuje 20tys i nie jest absolutnie poza zasiegiem zwyklych pracownikow fizycznych. Tak wlasciwie to nie wiem co chciales przekazac tym postem, ze jak sie pozyczy to trzeba oddac, ze jest ciezko, "Przestań bo zwariuję! Wiem, że było ciężko! Osiemnaście filmów mi było ciężko! Czego ty ode mnie chcesz?!" smiech2 Takie blablabla to wlasnie plynie do ciebie z telewizora, tylko nie wiem z jakiego kanalu bo zaden nie jest dedykowany dla takich wyksztalciuchow jak ty
Ps Zuzia, mozemy porozmawiac, chociaz narazie cala energie absorbuje mi "prawdziwy oryginalny"


Porównaj sytuację Kowalskich w innych krajach bloku wschodniego i w Polsce. Tu jest największa nędza. Tam też była komuna. I znowu nie porównuj mi PKB na łeb, bo to jest tak samo jak z tymi 3 nogami. Garstka złodziei żyje jak królowie przy poklasku niewolników (vide niektóre wpisy na tym forum).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~odżo
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:36  
Cytuj
hej ludziska załóżmy fan klub prawdziwego i zróbmy go prezesem a, albo nie jeszcze lepiej załóżmy partie i zróbmy go przewodniczącym, i od razy konkurs na hasło good

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:39  
Cytuj
Jejku,wdepnołem do środka wojny.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:41  
Cytuj
Reiker jezeli poziom rozmowy wykracza poza Twoje mozliwosci analizy to nie dogaduj, bo nawet proste dwa zdania zbudowane przez Ciebie, dyskwalifikuje Cie z mozliwosci dostania awansu z podstawowki do gimnazjum. No prosze, wloz choc minimum wysilku w swoja dzialalnosc na forum, to czytaja takze ludzie, ktorzy maja mozg.

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:48  
Cytuj
~tomek nie mam najmniejszej ochoty na rozmowe z tobą,za cinki bolek jestes dla mnie jednym słowem prostaczek.I na pewno na tym Forum niektórzy nie potrafią używać mózgu. A zdania moge budowac jak chce to moja sprawa Misiu kolorowy.good

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:52  
Cytuj
Lotwa stracila 10% PKB na koniec zeszlego roku, podatki sa takie jak u nas. Jak mam analizowac PKB dwoch roznych krajow o skrajnie roznej powierzchni i sytuacji demograficznej, jestes ignorantem probujac wybrac inne kryterium oceny jak PKB na mieszkanca. Jezeli chcesz sobie poczytac to polecam strone eurostat, nie bede na twoje ciagle mniemania wklejal danych ulatwiajac zycie takiemu nierobowi, ktoremu nie chce sie przeanalizowac danych zanim zacznie ferowac wyroki.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:57  
Cytuj
Reiker, nie jestem Bolek, ani tez nie jestem cienki, a prostaczkiem jestem, oczywiscie i chamem i bidopolakiem, zaraz ide bydlo oporzadzic. Smutno mi troche iz nie bede mial okazji poobcowac z tak wyrafinowana forma zycia jaka jestes, na prawde mi przykro.

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:59  
Cytuj
No prosze i znalazł swoje miejsce.good

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Lotwa stracila 10% PKB na koniec zeszlego roku, podatki sa takie jak u nas. Jak mam analizowac PKB dwoch roznych krajow o skrajnie roznej powierzchni i sytuacji demograficznej, jestes ignorantem probujac wybrac inne kryterium oceny jak PKB na mieszkanca. Jezeli chcesz sobie poczytac to polecam strone eurostat, nie bede na twoje ciagle mniemania wklejal danych ulatwiajac zycie takiemu nierobowi, ktoremu nie chce sie przeanalizowac danych zanim zacznie ferowac wyroki.


Łotwa to był ZSRR. I tak cud, że już nas doganiają, a za chwilę przegonią.
Zrozum, że wg waszych kryteriów, wykresów wyjdzie, że jest cacy. Problemem jest, o którym od dawna piszę, podział owoców tego PKB w Polsce. Większość obecnych Polaków jest niewolnikiem, bo pracuje tylko po to, by opłacić mieszkanie i wyżywić się. A i nie zawsze na to wystarcza. Niewolnik także nie musiał dbać o michę i dach nad głową - pan mu to zapewniał. Ale czy "Otake Polskie walczylimy"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ostak
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 21:08  
Cytuj
to co w nas Polakach jest najlepsze to samodestrukcja , jeden gnoi drugiego - no i jak zawsze na tym forum zadyma to już niemal standart boks. Pozdr.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 21:15  
Cytuj
Nie wyjdzie, ze jest cacy, ale nie wyjdzie tez obraz nedzy jak w Argentynie 10 lat temu, do czego probujesz Nas przekonac. Widze, ze dalej masz fobie niewolnicza i nic tego nie zmieni, najbardziej boli to ze nie jestes w stanie docenic wolnosci jaka obecni niewolnicy dysponuja, moga byc niewolnikami w dowolnym miejscu Europy w przeciagu paru godzin. Ale jak masz to docenic skoro jestes nowobogackim/(ą) ksiezniczka z willa na zachodzie. Ludzie walczyli o wolna Polske, a jezeli komus wydawalo sie, ze bedzie mial po 20latach od totalnego marazmu, druga Japonie to prezentuje taki poziom swiadomosci jak ty Jezeli Lotwa Litwa i Estonia nie sa dla ciebie godnymi przykladami to nie ma problemu, nawet bedzie mi latwiej bo ostatnio bylem w poludniowych krajach bloku wschodniego i tak np. w Rumunii 15-20 letnia dacia kosztuje 1500€, ceny w sklepach sa wyzsze niz u Nas (przeliczajac na €), stan budynkow i ogolnej infrastruktury wykracza poza nasze pojecie dewastacji. Jezeli bardzo chcesz to moge sie odezwac do paru znajomych stamtad i przekaza mi informacje o dobrobycie w Rumunii i Bulgarii.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Nie wyjdzie, ze jest cacy, ale nie wyjdzie tez obraz nedzy jak w Argentynie 10 lat temu, do czego probujesz Nas przekonac. Widze, ze dalej masz fobie niewolnicza i nic tego nie zmieni, najbardziej boli to ze nie jestes w stanie docenic wolnosci jaka obecni niewolnicy dysponuja, moga byc niewolnikami w dowolnym miejscu Europy w przeciagu paru godzin. Ale jak masz to docenic skoro jestes nowobogackim/(ą) ksiezniczka z willa na zachodzie. Ludzie walczyli o wolna Polske, a jezeli komus wydawalo sie, ze bedzie mial po 20latach od totalnego marazmu, druga Japonie to prezentuje taki poziom swiadomosci jak ty Jezeli Lotwa Litwa i Estonia nie sa dla ciebie godnymi przykladami to nie ma problemu, nawet bedzie mi latwiej bo ostatnio bylem w poludniowych krajach bloku wschodniego i tak np. w Rumunii 15-20 letnia dacia kosztuje 1500€, ceny w sklepach sa wyzsze niz u Nas (przeliczajac na €), stan budynkow i ogolnej infrastruktury wykracza poza nasze pojecie dewastacji. Jezeli bardzo chcesz to moge sie odezwac do paru znajomych stamtad i przekaza mi informacje o dobrobycie w Rumunii i Bulgarii.


No to skoro jest tak dobrze, czemu tyle milionów wyjechało? Czemu z innych postkomunistycznych państw tak wiele osób nie wyjechało?
Coś tu nie gra.
Cóż z tego, że na ulicach piękne elewacje, skoro wiele osób nie ma co do gara włożyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 21:33  
Cytuj
LOL, bo tak. A dlaczego, do Polski przyjezdza wiecej Rumunow niz wyjezdza Polakow do Rumunii ? Jezeli chcesz poznac odpowiedz na to pytanie bedziesz musial sam popracowac, bo dzien edukacji z mojej strony dobiegl konca.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
LOL, bo tak. A dlaczego, do Polski przyjezdza wiecej Rumunow niz wyjezdza Polakow do Rumunii ? Jezeli chcesz poznac odpowiedz na to pytanie bedziesz musial sam popracowac, bo dzien edukacji z mojej strony dobiegl konca.


No tak, "wykrztałciuch" chciałby mnie na swoją stronę przeciągnąć. Bo tak, to jest odpowiedź. Idź to powiedz zwalnianym pracownikom, którym nasze państwo - "tygrys" Europy zapewni teraz "godny" socjal. good
Ja tych Rumunów w Polsce jakoś nie widzę. Nawet Chińczycy tutaj nie chcą przyjeżdżać.
Ja już nie mogę słuchać tych bzdur o tym, jak to wspaniale jest teraz w Polsce. Piszę, bo odpowiadam na posty, ale nie wiem, jak można być tak zaślepionym. Jest dziadostwo do potęgi n dla większości ludzi, a oni twierdzą, że jest wspaniale. To jakiś matrix. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci ludzie mają do dyspozycji media i wmawiają całej reszcie, że tak musi być, a na boku kradną i kręcą lody, ile wlezie. Kiedy ten naród obudzi się z chocholego tańca? A może nigdy, skoro ma niewolnictwo w genach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 21:58  
Cytuj
Nie bede serwowal ci na tacy wiedzy, bo takowa obecnie jest najcenniejszym towarem, a jezeli tylko ja w ten uklad wnosze wiedze i konkrety poparte zrodlami, a ty generujesz kolejne pieniacze komentarze i pytania, to to sie nazywa pasozytnictwo, a wlasnie przestalem czerpac z tej konwersacji taka przyjemnosc, jaka mialem jeszcze pare godzin temu.
Jezeli nie spotkales nigdy obywatela Rumunii w Polsce to swiadczy, ze nie wychodzisz sprzed klawiatury swojego komputera i to ty serwujesz Nam nieustannego matrixa, ktorego nikt oprocz ciebie nie rozumie. Jezeli nie potrafisz zadbac o siebie to nie probuj brac w rece odpowiedzialnosc za innych ludzi bo skonczy sie to nieprzyjemnie. Skoro jestes specjalista od wszystkiego zacznij dzialac spolecznie i naprawiac to co zostalo zepsute przez 20lat. Ja w przeciwienstwie do ciebie nie obrzucam i nie opluwam oponentow z ktorymi dyskutuje, nie snuje domyslow na ktorych poparcie mam jedynie puste slowa, dzieki temu jestem w stanie godnie zyc pracujac umyslowo. Obecnie przyjmuje poziom rozmowy jaki sam narzuciles, przyjmuj moje posty jako prawdy niepodwarzalne.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Nie bede serwowal ci na tacy wiedzy, bo takowa obecnie jest najcenniejszym towarem, a jezeli tylko ja w ten uklad wnosze wiedze i konkrety poparte zrodlami, a ty generujesz kolejne pieniacze komentarze i pytania, to to sie nazywa pasozytnictwo, a wlasnie przestalem czerpac z tej konwersacji taka przyjemnosc, jaka mialem jeszcze pare godzin temu.
Jezeli nie spotkales nigdy obywatela Rumunii w Polsce to swiadczy, ze nie wychodzisz sprzed klawiatury swojego komputera i to ty serwujesz Nam nieustannego matrixa, ktorego nikt oprocz ciebie nie rozumie. Jezeli nie potrafisz zadbac o siebie to nie probuj brac w rece odpowiedzialnosc za innych ludzi bo skonczy sie to nieprzyjemnie. Skoro jestes specjalista od wszystkiego zacznij dzialac spolecznie i naprawiac to co zostalo zepsute przez 20lat. Ja w przeciwienstwie do ciebie nie obrzucam i nie opluwam oponentow z ktorymi dyskutuje, nie snuje domyslow na ktorych poparcie mam jedynie puste slowa, dzieki temu jestem w stanie godnie zyc pracujac umyslowo. Obecnie przyjmuje poziom rozmowy jaki sam narzuciles, przyjmuj moje posty jako prawdy niepodwarzalne.


Człowieku chory jesteś czy kpisz? Twierdzisz, że w Polsce jest dobrze i na poparcie tego pokazujesz jakieś wykresy. Na samym początku wykresomanii napisałem, że te wykresy są gówno warte, gdyż wg np. danych GUS facet z psem będą mieć po 3 nogi. To są tego typu dane, którymi ciągle operujesz.
Nie jest normalnym kraj, w którym lwia część społeczeństwa żyje tylko po to, by opłacić mieszkanie i kupić żywność, nie rzadko się zapożyczając.
Ja też już kończę tę dyskusję, bo nie ma ona sensu, gdyż baba o chlebie, a dziadek o niebie.
Jeżeli należysz do tych nielicznych, którym udało się po 1989 roku, to dziękuj Bogu, ale zrozum, że większości jest źle. Dowodem na to są chociażby te wielomilionowe wyjazdy, na które odpowiedziałeś (bo tak), czy chociażby dane o 60% ludzi (23 miliony) żyjących poniżej minimum socjalnego.
Dla ciebie moje wpisy są demagogią, a dla mnie twoje. A społeczeństwo niech oceni samo wg własnego doświadczenia.
Ja uważam, że obecnie w Polsce jest dziadostwo do potęgi n dla zwykłego człowieka, nie mającego nikogo za granicą lub nie mającego wujka na stołku politycznym lub jakiegoś prezesa. Amen


PS. Nawet na tym forum masz namiastkę "dobrobytu":
http://www.stalo(...)id=76648

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 22:40  
Cytuj
Społeczeństwo jest za Tomkiem.
Dlaczego ?
Bo nie jest populistą. Nie wmawia że jest inaczej jak jest. Nie dobiera statystyk wybiórczo (te są zgodne z moimi poglądami to je będę przedstawiał a te nie są więc pewnie są zakłamane).
Prawdziwy - coraz bardziej przypominasz mi byłego wice premiera Andrzeja L. Ludzi Twojego pokroju i takich popleczników typu Reiker nazywam po prostu ciemnogrodem. Dlaczego? Bo wasze rozumowanie SPOŁECZEŃSTWA stanęło gdzieś w okolicach komuny. Państwo ma dać, państwo ma pomagać, państwo jest za wszystko odpowiedzialne. Każdy jest kowalem własnego losu i pewnie sam o tym dobrze wiesz.
Jesteś populistą stworzonym przez populistów. I łykasz to wszystko niczym pelikan. I jak to określił Jacek K. "Ciemny naród to kupi" mówiąc o swoich wyborcach.

 
 
 
 
~~odżo
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
[cytat]orginała chyba z roboty wyjebali bo cały dzień siedzi na forum i szczeka jak pikuś mojej teściowej, pikuś zmiataj bo jak gazetą szczelę to się ino kałuża i sterczące uszy ostaną


Żaden niewolnik nie będzie mi rozkazywał. Idź lepiej na 4 łapach służyć swojemu panu, bo masz to w genach.


i znowu ten kundel szczeka,co jest koleś z forum radia maryja cię wykopali że tu się przybłąkałeś swoje smuty wypisywać ? niewolnikiem mnie nazywasz sługusie rydzyka? łykasz jakieś prochy? nie to powinieneś a jak już to zmień lekarza, koleś ty gadasz jak mój szwagier po tym jak na budowie spadł z rusztowania, teściowa wygnała go do speca od główki i po terapii mu przeszło, normalnie przypadek kliniczny

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 23:15  
Cytuj
Jezeli jedynym kryterium oceny stanu gospodarki jest dla ciebie odczucie to nie mam pomyslu jak to zmienic, otoz wszelkie narzedzia ekonomii, ekonometrii i innych dziedzin finansowych w tym aspekcie posluguja sie liczbami do oceny stanu danego zagadnienia i jezeli nie potrafisz ich wlasciwie interpretowac to juz nie moj problem. Nigdzie takze nie napisalem, ze w Polsce jest dobrobyt, a to kolejna zagrywka z twojej strony w celu zdeprymowania oponenta i stworzenia sobie nowych mozliwosci ataku. Pisze, ze nie stoimi na krawedzi krachu gospodarczego jaki jawi Nam gro specjalistow twojego pokroju. Nie musze dziekowac Bogu bo oprocz wiary potrzebna jest praca, a nie ciagle narzekanie, przypomnij sobie przypowiesc o talentach skoro tak zarliwie dopytujesz sie o stan Naszej wiary. Posiadam takze swiadomosc, ze o ile na razie nie narzekam na stan posiadania to moge zaczac na wskutek roznych zbiegow okolicznosci, a dodatkowo mam jeszcze wieksza swiadomosc o tym, ze zycie jest wartoscia najwyzsza nawet w ciezkich czasach, chociaz watpie abysmy doswiadczyli takiego zycia jak gro Polakow na wschodzie. Punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia.

 
 
 
 
~~bogini
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 08:32  
Cytuj
ja jadlam fasolke po bretonskujezyk

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 08:54  
Cytuj
Od wczoraj czytam z ciekawością to co pisze Tomek i z wielką irytacją co prawdziwy.Urwał sie ten drugi zapewne z choinki jak ja po świętach wynosili i nie wie co z sobą zrobić.Już nie wiem jakie uczucia żywić do niego ?złość, irytacja?tez ale najbardziej głębokie współczucie,że ktoś taki nie zdaje sobie sprawy ze swojego stanu umysłowego.

 
 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »