NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Temat dla wykształciuszków spod znaku TVN24 ,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
Nie musisz sie znizac, od poczatku jestes na poziomie, ktory przedstawiasz w tym poscie. Nie mozna umartwiac sie w martyrologi , chyba cos ci sie wikipedia zaciela podczas formulowania tej wypowiedzi. Kolko wzajemnej adoracji mamy w tematach, w ktorych sie udzielasz, w mysl wolnosci slowa i demokracji mamy do tego pelne prawo. Od poczatku takze nie chce godzic sie z toba bo na to nie zasluzyles, z reszta jezeli luzna polemike traktujesz jako okazje do wzniecania skrajnie niepozytywnych emocji to twoj problem. Jakoz, ze obiecalem prowadzic tak zarliwe dyskusje w twoich tematach, slowa dotrzymam i nie licz, ze bedziesz mial ostatnie. Krucjate przeciwko pseudointeligencji bede prowadzil az sil mi starczy, a glupia duma narodowa i zazartosc porownywalna do twojej tylko wzmocni mnie w tej potyczce slownej


No tak, ja jestem na niskim poziomie, za to wasze "wykrztałcone" kółeczko prezentuje wzniosły poziom np: TO SZMATA Z MLODZIEZ JEBANEJ WSZECHPOLSKIE. JEBANE GIERTYCHOWE NASIENIE!!!
albo orginała chyba z roboty wyjebali bo cały dzień siedzi na forum i szczeka jak pikuś mojej teściowej, pikuś zmiataj bo jak gazetą szczelę to się ino kałuża i sterczące uszy ostaną
lub
i znowu ten kundel szczeka,co jest koleś z forum radia maryja cię wykopali że tu się przybłąkałeś swoje smuty wypisywać ? niewolnikiem mnie nazywasz sługusie rydzyka? łykasz jakieś prochy? nie to powinieneś a jak już to zmień lekarza, koleś ty gadasz jak mój szwagier po tym jak na budowie spadł z rusztowania, teściowa wygnała go do speca od główki i po terapii mu przeszło, normalnie przypadek kliniczny

to jest poziom, który prezentujesz, choć sam nie jesteś autorem i do tego poziomu muszę się zniżać półhrabku z domku dymiącego oponami. Jesteście lemingami, z którymi po prostu się drażnię, bo znam was na wylot, bez polemiki. Pisz sobie co chcesz i ile chcesz, jeśli będę uważał za stosowne to się ustosunkuję, a jeśli nie to nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:42  
Cytuj
daruję ci,że czepisz się ortografii.czegoś musisz.a Tomek ma rację,że koncept cie zawodzi i będziesz pisał mniej.Albo więcej i z większa wściekłością, zajadłością i nienawiścia zapewniając nas(nieskutecznie),że cię śmieszymy.Widzę,że w innych tematach też cię tak "lubią".To jednak musi wkurzać,że tak światły umysł nie znajduje poparcia!Ratuj się człowieku!

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
daruję ci,że czepisz się ortografii.czegoś musisz.a Tomek ma rację,że koncept cie zawodzi i będziesz pisał mniej.Albo więcej i z większa wściekłością, zajadłością i nienawiścia zapewniając nas(nieskutecznie),że cię śmieszymy.Widzę,że w innych tematach też cię tak \"lubią\".To jednak musi wkurzać,że tak światły umysł nie znajduje poparcia!Ratuj się człowieku!


Dziewuszko, siedzę tutaj i włosy z głowy sobie wyrywam, bo jakiś "mondry yntelektualysta" coś napisał pod moim nickiem. Puknij się w czółko. Piszę, bo chcę, bo lubię to i cieszy mnie, jak was krew zalewa. Trzeba wkładać kij w mrowisko, czyli pisać na tych forach, gdzie dominują przeciwnicy. A forum stalowemiasto jest reprezentacją narodu polskiego good (to odnośnie lubienia bądź nie)

PS. Nie będę pisał mniej, tylko ten temat się wyczerpał i nie ma sensu go ciągnąć. O czym mam pisać? Ustosunkowywać się do papugi tomka, która podsyła mi filmy, które sam wcześniej wkleiłem? Pokazałem przykład i papuga naśladuje. Bez sensu. Znudził mnie ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:50  
Cytuj
Polhrabek z domku dymiacego oponami, prawie zenujace smiech2 Przynajmniej mam domek, z ktorego moge sobie dymic w twoja parszywa wille w blokowisku i jakos nie przyjechala do mnie poliscja, inspektor os ani nawet pies z kulawa noga sie nie przyturlal powiedziec, ze mu przeszkadza. Czyzby odwaga cywilna musiala byc wspomagana sciana ogniowa w postaci internetu. Jako kundelek, wyksztalciuch, powszczyk, polhrabek, bidopolaczek, bede szczekal az zaschnie ci w gardle od odszczekiwania i padniesz z wycienczenia. I nie mam najmniejszej watpliwosci, ze sie ustosunkujesz, jestem przekonany, ze tak, dzieki czemu bede mogl dalej robic z twojej ideologii miazge, wykorzystujac twoja ignorancje w stosunku do wiedzy i zycia.

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:52  
Cytuj
Jejku sami fachowcy a i doradcy nie najgorsi.Muszę jednak obowiazkowo się dokształcić poprzez rozmowyz z fachowcami.I tu do was pytanie od czego zacząć...Iluż tu widackich się wpisuje szok.waznezarumienionywaznezarumienionywaznezarumienionywaznezarumienionywaznezarumienionywaznezarumieniony

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:55  
Cytuj
Ktoś, kiedyś pisał,że idiotów na świecie jest mało.Ale są tak sprytnie rozstawienie,że spotyka się ich na każdym niemal kroku-to do ciebie prawdziwku-nieprawdziwku!

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Polhrabek z domku dymiacego oponami, prawie zenujace smiech2 Przynajmniej mam domek, z ktorego moge sobie dymic w twoja parszywa wille w blokowisku i jakos nie przyjechala do mnie poliscja, inspektor os ani nawet pies z kulawa noga sie nie przyturlal powiedziec, ze mu przeszkadza. Czyzby odwaga cywilna musiala byc wspomagana sciana ogniowa w postaci internetu. Jako kundelek, wyksztalciuch, powszczyk, polhrabek, bidopolaczek, bede szczekal az zaschnie ci w gardle od odszczekiwania i padniesz z wycienczenia. I nie mam najmniejszej watpliwosci, ze sie ustosunkujesz, jestem przekonany, ze tak, dzieki czemu bede mogl dalej robic z twojej ideologii miazge, wykorzystujac twoja ignorancje w stosunku do wiedzy i zycia.


hau hau goodgoodgoodgood

Nie ciesz się półhrabku, bo w Krakowie i Rzeszowie już się zabierają za samowolkę paleniskową. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
Ktoś, kiedyś pisał,że idiotów na świecie jest mało.Ale są tak sprytnie rozstawienie,że spotyka się ich na każdym niemal kroku-to do ciebie prawdziwku-nieprawdziwku!


Może byś coś dziewucho wymyśliła, a nie powtarzasz wytarte slogany. Ale co tam, na marketingu niczego innego nie nauczyli. Prawda?
Już sobie włosy z głowy wyrywam, bo waćpani mona nazwała mnie idiotą. goodgood
Co za przykrość, co za obraza placzeplaczeplacze
O najjaśniejsza, wybaczsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:57  
Cytuj
A tu d..a blada.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:59  
Cytuj
Szkoda mi bardzo ~mona ale tu potrzebna jest pomoc fachowca.mlotek

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polhrabek z domku dymiacego oponami, prawie zenujace smiech2 Przynajmniej mam domek, z ktorego moge sobie dymic w twoja parszywa wille w blokowisku i jakos nie przyjechala do mnie poliscja, inspektor os ani nawet pies z kulawa noga sie nie przyturlal powiedziec, ze mu przeszkadza. Czyzby odwaga cywilna musiala byc wspomagana sciana ogniowa w postaci internetu. Jako kundelek, wyksztalciuch, powszczyk, polhrabek, bidopolaczek, bede szczekal az zaschnie ci w gardle od odszczekiwania i padniesz z wycienczenia. I nie mam najmniejszej watpliwosci, ze sie ustosunkujesz, jestem przekonany, ze tak, dzieki czemu bede mogl dalej robic z twojej ideologii miazge, wykorzystujac twoja ignorancje w stosunku do wiedzy i zycia.


hau hau goodgoodgoodgood

Nie ciesz się półhrabku, bo w Krakowie i Rzeszowie już się zabierają za samowolkę paleniskową. umiech


Wysli sie, dopiero 21. Pisalem o odszczekiwaniu, jako o metaforze postepowania porownywalnego z wsieklym psem, ale coz, wiedze, ze juz powoli opadasz z sil i musiales wezwac posilki w postaci Reikera, ktorego idealnie okreslil Kapitan Bomba w jednym z odcinkow ;)
Hauhau z domku, w ktorym wolnosc Tomku. Uuuuu juz sie boojjeee, ze przyjda noca, kolbami w drzwi zalomoca.

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:07  
Cytuj
A wiesz,że na polemikę z tobą szkoda mi się wysilać.Ty masz jakiś uraz na puncie wszystkich, którzy nie myślą tak jak ty.Chwalić Boga nie myślą,bo strach pomysleć co by się działo gdyby świat pełen był takich oszołomów jak ty "inteligencie".Podejrzewam,że mózgojad cierpi głód w twojej główce!

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Wysli sie, dopiero 21. Pisalem o odszczekiwaniu, jako o metaforze postepowania porownywalnego z wsieklym psem, ale coz, wiedze, ze juz powoli opadasz z sil i musiales wezwac posilki w postaci Reikera, ktorego idealnie okreslil Kapitan Bomba w jednym z odcinkow ;)
Hauhau z domku, w ktorym wolnosc Tomku. Uuuuu juz sie boojjeee, ze przyjda noca, kolbami w drzwi zalomoca.


Widzę że teoria spiskowa się uruchamia. To chyba z tego dymu w twierdzy na kurzej stopce good
Będziesz miał wolność, aż się zdziwisz good Zapal opony i podaj adres. Myślisz półhrabku, że będę latał po Stalowej i namierzał idiotów na włościach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:08  
Cytuj
Broniewskiego w to nie mieszaj.A prawdziwy i tak daje sobie niezle rade.Bajek nie ogladam pajacu jeden pogadaj o tym z Mona ona lubi takie ciasteczka jak ty.I to ona cie wspomaga misiu kwazneolorowy.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
A wiesz,że na polemikę z tobą szkoda mi się wysilać.Ty masz jakiś uraz na puncie wszystkich, którzy nie myślą tak jak ty.Chwalić Boga nie myślą,bo strach pomysleć co by się działo gdyby świat pełen był takich oszołomów jak ty \"inteligencie\".Podejrzewam,że mózgojad cierpi głód w twojej główce!



To po co piszesz? Żeby znowu wyświechtane hasełko rzucić uśmiech

Właśnie Polska jest pełna takich oszołomów jak wy i dlatego na świecie określają nas (wszystkich) mianem pijaka, kurwy i złodzieja. A ja z tym walczę, jak widać mało skutecznie, bo forum zalewają wam podobni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:14  
Cytuj
Raiker ty to jesteś taki "oryginalny II".Naprawdę mnie rozśmieszasz swoja głupotą.
Tomek-dobrze,że prawdziwy nie wie gdzie mieszkasz,bo dopadłby Cie w wielkiej wściekłości swojej.A rozjuszony małomądry (żeby nie powiedziec inaczej) jest... no strach się bać!

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:17  
Cytuj
I jeszcze jedno!Nie wiem jakie UCZELNIE WYżSZE miały zaszczyt wątpliwy kształcić prawdziwego.Jedno jest pewne -osioł przez Paryż przejdzie i dalej będzie osłem.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:18  
Cytuj
Nie jestem na tyle ograniczony aby powszechnie udostepniac osobom postronnym swoj adres badz dane osobowe. Jezeli z jakiegos domku wydobywa sie czarny dym to na pewno ja, dzwon po policje, chetnie sobie z nimi porozmawiam, co z reszta czesto czynie umiech Jezeli wg. Ciebie Reiker, prawdziwy oryginalny nie wymaga pomocy to nie probuj zablysnac tutaj swoja inteligencja popierajac go, bo osiagasz skutek odwrotny do zamierzonego.
Tymczasem musze z przykroscia poprosic o zwolnienie do jutra z obowiazku polemiki, niestety jako bidopolaczek w piatkowy postny wieczor, musze udac sie w celu zaciesniania wiezi z innymi bidopolaczkami. Powroce jutro silniejszy o nowe teorie powszczykow, tymczasej czuwajcie przed monitorami, moze ktos bedzie mial tyle energii aby kontynulowac dalsza konwersacje z toba

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:19  
Cytuj
Mona powiadasz a zostaniesz z reką w nocniku .I nie podniecaj sie tak cukiereczku.Czemu mnie tak nazywasz,wyluzuj borsuka. I znowu słownictwo z meliny?
Gratulacje.goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:23  
Cytuj
Zostajesz oryginale i raikerem.miech cie pociesz.może do jutra piana z ust ci zejdzie.chętnie poczytam w niedzielę, bo jutro niestety nie będę miała czasu.pa chłoptasiu pospolity!

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem na tyle ograniczony aby powszechnie udostepniac osobom postronnym swoj adres badz dane osobowe. Jezeli z jakiegos domku wydobywa sie czarny dym to na pewno ja, dzwon po policje, chetnie sobie z nimi porozmawiam, co z reszta czesto czynie umiech Jezeli wg. Ciebie Reiker, prawdziwy oryginalny nie wymaga pomocy to nie probuj zablysnac tutaj swoja inteligencja popierajac go, bo osiagasz skutek odwrotny do zamierzonego.
Tymczasem musze z przykroscia poprosic o zwolnienie do jutra z obowiazku polemiki, niestety jako bidopolaczek w piatkowy postny wieczor, musze udac sie w celu zaciesniania wiezi z innymi bidopolaczkami. Powroce jutro silniejszy o nowe teorie powszczykow, tymczasej czuwajcie przed monitorami, moze ktos bedzie mial tyle energii aby kontynulowac dalsza konwersacje z toba


Półhrabku, no podaj ten adres. Publicznie przyznajesz się do wykroczenia i teraz się wycofujesz? Gdzie te opony lub śmiecie się palą? Bądź odważny, pochwal się.



CYTAT
Zostajesz oryginale i raikerem.miech cie pociesz.może do jutra piana z ust ci zejdzie.chętnie poczytam w niedzielę, bo jutro niestety nie będę miała czasu.pa chłoptasiu pospolity!



No i się dziewuszka podnieciła niepotrzebnie. W niedzielę nie poczytasz, bo niestety, nie będzie mnie i nie będę pisał. Dopiero w poniedziałek. Jak ja to lubię, jak kogoś krew zalewa good Niepotrzebnie zresztą, wszak to tylko zabawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~SZATAN
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:03  
Cytuj
LOL to sie przypierdol do hutnikow co palili opony przed dyrekcja ich tez pozwij gnido. sam powolywales sie na nich wiec ciekawe jakby zareagowali wiedza ze taki lolek chetnie ich podpierdoli na psy. jak chcesz to mozemy sie gdzies umowic i wtedy pokaze ci przestepstow na srodowisku

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
LOL to sie przypierdol do hutnikow co palili opony przed dyrekcja ich tez pozwij gnido. sam powolywales sie na nich wiec ciekawe jakby zareagowali wiedza ze taki lolek chetnie ich podpierdoli na psy. jak chcesz to mozemy sie gdzies umowic i wtedy pokaze ci przestepstow na srodowisku


Ja wiem dziubasku, że wy w PO nie lubicie psów, bo przecież w kryminałach po 97% poparcia miała PO. Czym innym jest jednorazowy protest od regularnego opalania syfem.
Problem w tej chwili polega na tym, że podobnie myślący do tych 97% popierających, rządzi krajem. Ale przetrwamy to. Ten okres minie jak zły sen. A jeśli chcesz się truć dymem, to rób to prywatnie. Mamy wolność. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~SZATAN
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:19  
Cytuj
widze ze ciagle warujesz przed monitorkiem z nadzieja na kolejengo posta, ale gowno z tego ci wyjdzie bo sram na ciebie i twoja dzialalnosc, jezeli nie jestes w stanie respektowac zasady praworzadnosci czyli rownosci wszystkich wobec prawa nie wazne czy lamiacych je jednorazowo czy nie to idz sie pozalic do swojego komputera bo jedynie on przyjmuje takie pierdoly jaki wypisujesz. mi nie pasuja jezdzace pod oknem ciezarowki, niech spierdalaja, albo jezdza sobie gdzie indzeiej w koncu mamy wolnosc. a psow to moze nie lubic pis i jego koalicjanci, ktorych wiekszosc siedzi za kratami wiec idz zanies paczke kolejnemu urzedasowi z obozu pisu do pierdla i zacznij sie zaprzyjazniac z klawiszami bo ciebie tez moze to spotkac. serdecznie sram na twoje wypociny i reikera, idzcie sobie posmarowac razem wazelinke i zbadajcie doglednie swoje wnetrza.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
widze ze ciagle warujesz przed monitorkiem z nadzieja na kolejengo posta, ale gowno z tego ci wyjdzie bo sram na ciebie i twoja dzialalnosc, jezeli nie jestes w stanie respektowac zasady praworzadnosci czyli rownosci wszystkich wobec prawa nie wazne czy lamiacych je jednorazowo czy nie to idz sie pozalic do swojego komputera bo jedynie on przyjmuje takie pierdoly jaki wypisujesz. mi nie pasuja jezdzace pod oknem ciezarowki, niech spierdalaja, albo jezdza sobie gdzie indzeiej w koncu mamy wolnosc. a psow to moze nie lubic pis i jego koalicjanci, ktorych wiekszosc siedzi za kratami wiec idz zanies paczke kolejnemu urzedasowi z obozu pisu do pierdla i zacznij sie zaprzyjazniac z klawiszami bo ciebie tez moze to spotkac. serdecznie sram na twoje wypociny i reikera, idzcie sobie posmarowac razem wazelinke i zbadajcie doglednie swoje wnetrza.


No napisz coś jeszcze, chętnie poczytam. A jak tam koleżanka Sawicka, ukręciła już te lody czy nie? A prezydent Sopotu?
A co do tych 51% poparcia w sondażach OBOP-u, w Olsztynie platfuski dostały ok.16%. I to jest realne poparcie. A nie wirtualne w służalczych ośrodkach badawczych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »