NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Temat dla wykształciuszków spod znaku TVN24 ,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
Hee, dla ciebie istnieje tylko jeden Tomek we wszechswiecie, to niezle. podobnie jak ty uwazasz sie za eksperta, tylko ze na swoje poparcie masz cale nic dowodow, tylko jakies przemyslenia pustego filozofszczyka, ooo juz widze, jak lubisz programowac moje zycie z zona, mozesz tak sobie fantazjowac za to sie nie placi


No chłopak się rozdwoił. Ewidentnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~prawdziwy2
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:31  
Cytuj
a teraz rozdwoil sie prawdziwy. jakby co to chetnie ci pomoge z tymi powszczykami

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:33  
Cytuj
Ewidentnie temat umarł. POwszczyki nie wiedzą, co już wymyślić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek2
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:34  
Cytuj
jasne ze sie sklonowalem w ilosci miliona i takiej sile nie dasz rady pustym gadanie musisz przejsc do czynow

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:39  
Cytuj
Ostatni mój wpis w tym temacie.

Analizując całość wątku nie można mieć wątpliwości, dlaczego Polak jest dla Polaka najgorszym wrogiem. Za granicą, w kraju, wszędzie. Nic dziwnego, że w tym kraju nie będzie żadnej poprawy nigdy. Pokazuje to historia, pokazuje to współczesność.

Moja rada jest taka. Jeśli nie chcecie zmarnować sobie życia, wyjeżdżajcie stąd. Nie wierzcie, że cokolwiek się zmieni na lepsze. Nie z tymi ludźmi. Niech zostaną tylko ci, którym jest "dobrze", bo "głupia duma narodowa i kompleksy od stuleci" nie pozwalają na powiedzenie, że jest inaczej.




CYTAT
Krzyz na droge chociaz i tak w to nie wierzysz, polak najgorszym wrogiem polaka idioty i specjalisty od wszystkiego polak wrogiem prawdziwego oryginalnego


I ty przyjedziesz do mnie na służbę, na zachód. Jeszcze parę lat.


CYTAT
jedź, jedź oryginalny za granicę i weź ze sobą swoich "braci".Im was mniej, tym lepiej!Ale gdzie twój patriotyzm, troska o kraj!jesteś pusty jak beka po kapuście!


Nie jestem pusty, po prostu chcę mieszkać i żyć wśród normalnych ludzi, a nie wśród (tu wpisz dowolny wyraz)


CYTAT
marzenia nie kosztuja. tylko za pare lat nie wracaj z podkulonym ogonem do bidopolski jak juz osiagniesz dno na zachodzie. posuwaj sie coraz bardziej na zachod az dotrzesz do ziemi obiecanej


Ponieważ muszę być konsekwentny i powiedziałem, że to mój ostatni wpis w tym temacie, uzupełniam.

Tak kochani, marzenia nie kosztują, marzcie dalej o raju nad Wisłą, to nic nie kosztuje. Szkoda tylko, że życie mamy tylko jedno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~najprawdziwszy
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:42  
Cytuj
Krzyz na droge chociaz i tak w to nie wierzysz, polak najgorszym wrogiem polaka idioty i specjalisty od wszystkiego polak wrogiem prawdziwego oryginalnego

 
 
 
 
~~oryginalny2
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:47  
Cytuj
jedź, jedź oryginalny za granicę i weź ze sobą swoich "braci".Im was mniej, tym lepiej!Ale gdzie twój patriotyzm, troska o kraj!jesteś pusty jak beka po kapuście!

 
 
 
 
~~najprawdziwszy
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:51  
Cytuj
"I ty przyjedziesz do mnie na służbę, na zachód. Jeszcze parę lat."

marzenia nie kosztuja. tylko za pare lat nie wracaj z podkulonym ogonem do bidopolski jak juz osiagniesz dno na zachodzie. posuwaj sie coraz bardziej na zachod az dotrzesz do ziemi obiecanej

 
 
 
 
~~najprawdziwszy
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:54  
Cytuj
lol ale mondryjal jeszcze pare postow i metoda ostatniego posta calkowicie zakonczy twoja dzialalnosc w tym temacie bo nikt nie bedzie zagladal do wczesniejszej strony zeby poczytac takiego pustaka no dalej dalej jeszcze odpisz przyspiesz to co nieuniknione

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
lol ale mondryjal jeszcze pare postow i metoda ostatniego posta calkowicie zakonczy twoja dzialalnosc w tym temacie bo nikt nie bedzie zagladal do wczesniejszej strony zeby poczytac takiego pustaka no dalej dalej jeszcze odpisz przyspiesz to co nieuniknione


Masz podbicie, jeśli o to ci chodzi bidochłopaczku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~najprawdziwszy
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:59  
Cytuj
uuu widze ze znowu nerwy ci puszczaja. obiecanki cacanki a tu jednak nie jestes taki sprytny jak ci sie wydaje i znowu zrobiles z geby cholewe. no dalej kontunuuj ten temat zebys nie zostal zapomniany tylko moze przedstaw jakis normalny post a popisowska papke

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
uuu widze ze znowu nerwy ci puszczaja. obiecanki cacanki a tu jednak nie jestes taki sprytny jak ci sie wydaje i znowu zrobiles z geby cholewe. no dalej kontunuuj ten temat zebys nie zostal zapomniany tylko moze przedstaw jakis normalny post a popisowska papke


Ostatni post nie oznacza zakazu podbijania. Boli nazwa bidochłopaczek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~najprawdziwszy
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:08  
Cytuj
mnie wcale, ciebie za to bardzo boli ze sam siebie pokonales wlasna glupota a teraz probujesz dorobic jakas wymowke zeby tylko przesiedziec kolejna godzinke przed monitorem udajac rozmowe, no dalej odpisz cos jeszcze to przedluzysz swoja ;kariere; o nastepne pare minut LOL

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
mnie wcale, ciebie za to bardzo boli ze sam siebie pokonales wlasna glupota a teraz probujesz dorobic jakas wymowke zeby tylko przesiedziec kolejna godzinke przed monitorem udajac rozmowe, no dalej odpisz cos jeszcze to przedluzysz swoja ;kariere; o nastepne pare minut LOL


LOL WOW COOL SUPER - jakie znasz jeszcze "mądre" słowa bidochłopaczku?







CYTAT
wszystkie ! a gdybys nie wiedzial to LOL jest skrotem a nie slowem jak super czy cool wiec idz sie poucz troche skoro zamierzasz wyjechac na zachod bo slowo lol bedziesz slyszal wielokrotnie podczas swoich wypowiedzi, a nawet nie bedziesz wiedzial co znaczy


Slangiem rynsztokowo - młodzieżowym się nie posługuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~najprawdziwszy
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:16  
Cytuj
wszystkie ! a gdybys nie wiedzial to LOL jest skrotem a nie slowem jak super czy cool wiec idz sie poucz troche skoro zamierzasz wyjechac na zachod bo slowo lol bedziesz slyszal wielokrotnie podczas swoich wypowiedzi, a nawet nie bedziesz wiedzial co znaczy

 
 
 
 
~~najprawdziwszy
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:22  
Cytuj
to nie moj problem ze jestes zacofany, na zachodzie tez bedziesz uzywal pieknego polingliszowego albo polskdeutchowego slangu wiec bedziesz sam rynsztokowym jezykiem sie poslugiwal.
czyzby powrot twojego ;ostatniego posta; ? gdybys wiedzial co oznacza slowo post nie probowalbys mi wciskac ze podbijanie nie jest postem.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:25  
Cytuj
CYTAT
to nie moj problem ze jestes zacofany, na zachodzie tez bedziesz uzywal pieknego polingliszowego albo polskdeutchowego slangu wiec bedziesz sam rynsztokowym jezykiem sie poslugiwal.
czyzby powrot twojego ;ostatniego posta; ? gdybys wiedzial co oznacza slowo post nie probowalbys mi wciskac ze podbijanie nie jest postem.


Jeśli ktoś przebywa wśród prostaczków to może i używa slangu. Wszędzie są różne środowiska. Ja, niestety, a może stety, jakoś nie miałem przyjemności przebywać wśród tej tłuszczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~najprawdziwszy
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:30  
Cytuj
czyli nie przebywasz wsrod zadnej tluszczy siedzac sobie w odosobnieniu. jezeli nie znasz pojecia slowotworstwo lub rozwoj jezyka to wcale mi nie zal ze nie masz z nikim kontaktu. to moj ostatni post, na prawde, a nie w wydaniu /prawdziwego oryginalnego/ robiacego z geby cholewe. pewnie zaraz sie przypierdolisz do tego ze napisalem 'przypierdolisz' ale ja tylko wyszydze cie z tego powodu i pojde swoja droga majac daleko w dupie twoja tworczosc. jeszcze raz powodzenia w lizaniu/dawaniu dupy na zachodzie

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
czyli nie przebywasz wsrod zadnej tluszczy siedzac sobie w odosobnieniu. jezeli nie znasz pojecia slowotworstwo lub rozwoj jezyka to wcale mi nie zal ze nie masz z nikim kontaktu. to moj ostatni post, na prawde, a nie w wydaniu /prawdziwego oryginalnego/ robiacego z geby cholewe. pewnie zaraz sie przypierdolisz do tego ze napisalem \'przypierdolisz\' ale ja tylko wyszydze cie z tego powodu i pojde swoja droga majac daleko w dupie twoja tworczosc. jeszcze raz powodzenia w lizaniu/dawaniu dupy na zachodzie


Nie przebywam z gówniarzerią chłopczyku. Osoby starsze, poważne nie używają tego slangu.

Na zakończenie coś dla ciebie. Pewnie jeden z twych idoli:


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RJA
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:40  
Cytuj
Wiec sam nalezysz do gownazerii bo uzywasz emotikonow, ktorych jednym z przedstawicieli na wiekszosci forow jest slowo lol.

 
 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Polska, którą ja reprezentuje nie korzysta tak powszechnie z Internetu

Bo jesteś reprezentantem ciemnogrodu i zacofania umysłowego. Marnych populistów pokroju Andrzeja L. i Romana G. Którzy wystarczy że powiedzą "rzućmy władzę na kolana bo jest źle" i ciemna chołota za nimi pójdzie. Bo hasło chwytliwe, chociaż nie usłyszeli nic poza nim, będą kroczyć nawet w ogień.

CYTAT
Nie mam czasu wyjaśniać, bo muszę jechać.


Typowe rozwiązanie sprawy. Nie mam czasu wyjasnić w jednym zdaniu ale za to mam czas napisać posta na parę linijek. Polska jest jedna.


CYTAT
w wypowiedziach tamtej strony



Tutaj brzmisz niczym Jarosław Kaczyński z jego "a oni tam gdzie stało ZOMO".


CYTAT
która jakby mogła zastrzeliła by mnie lub zamknęła w psychiatryku



Bo z Twoim posrzeganiem swiata, tylko do psychiatryka się nadajesz, niestety.

CYTAT
Porównaj ile jadu i nienawiści leje się z tamtej strony.


Pełen jadu i nienawiści jesteś Ty sam. Nie dostrzegasz tego, niestety.

CYTAT
ze zdumieniem zobaczycie, że tych ludzi jest baaaardzo dużo


Że czegoś lub kogoś jest dużo wcale nie świadczy o jakości tego czegoś. Wyznajesz poglad "w ilości siła ?". Czy to że po ulicach jeździ dużo gratów świadczy o tym że są to najlepsze samochody ? Czy czasem o niezaradności naszego społeczeństwa. Na piękny, nowy samochód jak i na wiedze trzeba ciężko zapracować, nie dostaje się tego gratis. Niestety większość ludzi podzielających Twoje poglądy nie jest obeznana w temacie i rzuciwszy do nich jakieś proste populistyczne hasło - pójdą za Tobą, owszem. Zapytaj sie jednak którego kolwiek z nich "ale o co chodzi ?". Nastanie cisza jak makiem zasiał.

CYTAT
Czym innym jest jednorazowy protest od regularnego opalania syfem.


Oj i tu tez się mylisz. Prawo którego tak przestrzegasz jest jedno dla wszystkich i dla wszystkich sytuacji. Nie jest ważne czy to się dzieje raz czy kilka razy. Mnie jak zatrzyma policja za przekroczenie prędkości i im powiem "ale ja pierwszy raz w życiu dopiero prędkość przekroczyłem bo na manife do Rzeszowa się śpieszę" to ma mi nie wręczyc mandatu ? A z jakiej racji ?

CYTAT
Polak jest dla Polaka najgorszym wrogiem.


Oj i tu tez się mylisz. Polak patriota będzie gnebił i niszczył ludzi Twojego pokroju którzy szydzą z naszego kraju.

CYTAT
Nic dziwnego, że w tym kraju nie będzie żadnej poprawy nigdy.


Skoro nigdy nie będzie poprawy to Twoja walka, Twoje wyczekiwanie, Twoja nadzieja jest na marne.
CYTAT

wyjeżdżajcie stąd.

Polska odrodziła by się jak feniks z popiołów gdyby nasz kraj opuściły rzesze podobnych do Ciebie. Myślę że w Chinach byś się odnalazł pod wodzą jedynej i słusznej partii komunistycznej. Ojj tam byś dopiero miał szansę się wykazać na forach smiech2

CYTAT
Na zakończenie coś dla ciebie. Pewnie jeden z twych idoli:


Tak, żebyś wiedział, jeden z moich idoli. Sam używasz odpowiedniego języka wobec odpowiednich osób i w odpowiednim czasie i miejscu wiec nie wygarniaj tego innym. Wiesz jak się to nazywa ? To się nazywa hipokryzja.

Jeżeli będziesz chciał się czegokolwiek w mojej wypowiedzi czepiać. Błędów, stylistyki itd. to nie rzucaj pustego hasła jak w powyższych wątkach tylko cytuj dany fragment. Będziemy wtedy dokładnie wiedzieli o co Ci chodzi.
Jeżeli pragniesz aby to Tomek użyczył Ci swojego adresu może najpierw Ty użycz swojego ? Daj namiary na siebie, może uda nam się pare spraw przydyskutować ?

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 15:40  
Cytuj
Jako oglądacz TVNu ustawiasz się w tym samym szeregu, co słuchacz Radia Maryja, a więc jesteś mocno tendencyjny i niewiarygodny. Czemu Radio Maryja jest be a TVN cacy? Zrozum druga strono, że nie masz monopolu na prawdę, wiedzę, mądrość, moralność, patriotyzm. Tak samo jak ja nie mam. A wy się cały czas stawiacie w pozycji autorytetu, pod który to ja mam się dostosować. Powtarzam, nigdy.
Polska nie jest ani wasza ani nasza. A wy staracie się cały czas udowadniać, że wasze jest jedyne. Nie jest. Musi być złoty środek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 16:00  
Cytuj
Czy jeżeli powiem Ci że słucham hip hopu, to znaczyło będzie że jestem hip hopowcem. Czy to że czytałem "mejn kemf" czyni ze mnie faszystę ? Czy to że jestem katolikiem musi oznaczać to że jestem wiernym słuchaczem radia Maryja ?
W żadnym szeregu nie stoję. Nie da się mnie zaszeregować, nie ma żadnej "drugiej strony". Udaj się do lekarza, może jeszcze uda Ci się pomóc.
Radio Maryja samo w sobie nie jest be. Sposób prowadzenia w nim dyskusji na temat polityczny, manipulowania ludzmi - to jest złe. W ogóle poruszanie w katolickim radiu tematów politycznych i zajmowania którejś ze stron jest złe. Rozgłośnia katolicka powinna unosić się ponad podziały polityczne, nie ingerować w nie. Jeżeli tego nie dostrzegasz to uznać muszę iż ślepy jesteś.
CYTAT
A wy się cały czas stawiacie w pozycji autorytetu

W pozycji autorytetu nikt się tutaj nie postawił. To ty starasz się wmówić coś na siłę ludziom którzy się z Tobą nie zgadzają. Że bieda jest ? Ja się pytam " a gdzie nie ma ? ". Pewnie tylko w innym zyciu.
CYTAT
Musi być złoty środek.

W prawdzie nie ma złotego środka, prawda jest tylko jedna.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 16:06  
Cytuj
Prawda jest tylko jedna i wy ją macie. A ja się muszę leczyć. Wiesz co, za komuny tak było. I dziś też tak jest. Tylko dziś rolę siły przewodniej przejęła PO.
Wiesz co to jest pluralizm polityczny? Skoro prawda jest jedna, to po co istnieją partie i różne wizje rozwoju społecznego, gospodarczego?
Przedstawiacie (to kółeczko wzajemnej adoracji na tym forum) typową retorykę dla dawnej unii wolności a dziś dla PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
Skoro prawda jest jedna, to po co istnieją partię i różne wizje rozwoju społecznego, gospodarczego?

I tym tekstem sam sobie "dosoliłeś" i przynajmniej ja, nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji z Tobą w tym temacie gdyż Twój przypadek jest nieuleczalny.
Skoro partie polityczne są dowodem na to iż nie ma "jednej prawdy", dalsza dyskusja nie ma sensu. Dałeś tutaj prawdziwy-oryginalny dowód na to że masz pusto w głowie i jesteś najzwyklejszym trollem.
Może jeszcze jak wróci Tomek to trochę podciągnie temat. Z przyjemnością poczytam w wolnej chwili Twoje marne wypociny w ogóle nie trzymające się sensu pomiędzy wątkami. Widzę że nawet nie pokwapiłeś się na jakąkolwiek odpowiedź na moje zarzuty co tylko potwierdza mnie w moich przekonaniach.
Na zakończenie powiem Ci jedno. Polska zmieni się na lepsze. Ty jednak tego czasu nie dożyjesz a ja będę już sędziwym dziadkiem słuchającym mszy w radiu.

Życzę szerokiej drogi i braku kolejek w drodze do psychiatry.

 
 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »