NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Orlik CEZ, Orlik CEZ
Posty: 1
Dołączył: 29 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 16:00  
Cytuj
WITAM, mam kilka pytan dla ludzi ktorzy korzystaja z orlikow bo jestem zniesmaczony tym co ostatnio dzieje sie na orliku przy ul kwiatkowskiego.
1 Jak to jest z "uprzejmoscia" bo na tym orliku osttaniomi czasy uprzejmosc i pomoc kuleja sa ponizej krytkyki
2 jak jest z dostepnoscia sprzetu, tu nie ma nic ani pilki ani koszulek wrecz ludzie boja sie zapytac bo odp nie nalezy do najmilszych
3 praca na tym boisku sa godziny otwarcia i obecnosc obowiazkowa a byc moze pan gdzies jest ale raczej nie na obiekcie
4 boiska ze sztuczna murawa sa dostosowane do obuwia typu turfy i lanki to obuwie na to nawierzchnie granie w plaskiej podeszwie strasznie niszczy murawe nie mowiac o wkretach i do tego na kazdym boisku w Stalowej i okolicach graja w lankach tu zawsze byl z tym problem nie raz z poprzednim pracownikiem mialem klopoty nie szlo mu wytlumaczyc ze w lankach mozna ale zeby o turfy tego to juz nie bylo.
pozdrawiam wszystkich uzytkownikow boisk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 16:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 23:47  
Cytuj
zmien koles orlika, tych w stw jest kilka, a nie lejesz żale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 21:23  
Cytuj
Całe szczęście, że w listopadzie mija 5 letni okres darmowego korzystania z Orlika na Kwiatkowskiego. Boisko mimo dużych kosztów ponoszonych przez szkołę na jego konserwację i utrzymanie jest dewastowane przez takich głąbów jak ty, którzy wchodzą na niego w lankach niszcząc go. Bardzo dobrze, że jest ktoś, kto tego pilnuje. Szkoła ponosi koszty energii elektrycznej (oświetlenie do godziny 22, ogrzewanie i ciepła woda w kontenerach ), animator sportu, siatki itp. a głąby, którzy mają to za darmo nie potrafią tego uszanować. Jak ci to nie pasuje to nie przychodź. Jakbyś za wynajęcie musiał zapłacić parę groszy to miałbyś prawo wymagać. Teraz chodzisz za darmo, niszczysz boisko i śmiesz narzekać. Wypad jak ci nie pasuje ćwoku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 21:39  
Cytuj
Aha, rozmawiałem z jednym gościem z CEZ, który stanowczo stwierdził, że od wiosny przyszłego roku wszystkie osoby z zewnątrz będą musiały płacić za korzystanie z tego orlika. Jak komuś nie będzie pasowało to tylko będą się z tego cieszyć bo spadną koszty utrzymania a boisko będzie dłużej służyć uczniom szkoły. Facet moim zdaniem ma rację bo myśli logicznie i dba o interes szkoły oraz mnie i moich kolegów z CEZ. Puste butelki po alkoholu, śmiecie i niszczone boisko - tak wygląda orlik po weekendzie. To skutek darmochy i braku poszanowania tych co na niego przychodzą. Oczywiście nie wszystkich ale nie mogę wtrącić swojej uwagi dla cymbała który narzeka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 21:49  
Cytuj
Byłem dziś z kolegami na tym orliku. Nawierzchnia po renowacji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »