NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Naprawa Szyby,
Posty: 17
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 11:03  
Cytuj
Witam, szukam w Stalowej lub w bliskiej okolicy warsztatu bądź osoby specjalizującej się w naprawach szyb. Konkretnie chodzi mi o szybę czołową, posiada ona zarysowanie na prawie całym zakresie pracy lewej wycieraczki, prawdopodobnie od kamienia. Interesuje mnie usługa polerowania, jednak w taki sposób, aby nie powstały soczewki, czy refleksy. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 11:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 13:17  
Cytuj
Nord Glass na LOK-u.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 13:42  
Cytuj
irkuck- dzięki za wskazówkę, ale niestety nie podejmują się polerowania szyb, podobnie jak druga firma obok ( LOK), a koszt wymiany z montażem wynosi 360 zł, a wtedy strace date produkcji itd, co później będzie trudno przy odsprzedaży udowodnić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
irkuck- dzięki za wskazówkę, ale niestety nie podejmują się polerowania szyb, podobnie jak druga firma obok ( LOK), a koszt wymiany z montażem wynosi 360 zł, a wtedy strace date produkcji itd, co później będzie trudno przy odsprzedaży udowodnić.


Zawsze mozesz zrobic zdjecia przed wymiana i przy sprzedazy okazac kupujacemu jak tak robilem jak auto sprzedawalem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 16:19  
Cytuj
monkeymafia82 - tak, bez wątpienia masz rację, to dobry sposób, ale chodzi tu również o koszta, czytałem, że takie delikatne ryski można usunąć za pomocą jakiegoś 'tlenku' i polerki, z tym, że trzeba to robić z głową i umiejętnościami, ja takowych nie posiadam nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »