NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Problem z internetem pomóżcie!, Problem z internetem pomóżcie!
~~Daro
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 22:56  
Cytuj
Obiecałem bratankowi, że mu załatwię internet i mam problem bo skoćzyły mi sie pomysły z czego mogłbym mu wziążć. On mieszka w okolicach Jarocina i internet z telekomunikacji odpada ( nie mają przyłaczenia )odpada też net z ery, plusa itp (bo mają ograniczenia transferu ), byłem w Covernecie i MTMie i nie maja tam zasiegu.
Macie jakieś jeszcze pomysły gdzie mogłbym sie spytać? Nie chcę wyjść na gołosłownego!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 22:56  
Cytuj

 
 
 
 
~~Luk.
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 23:53  
Cytuj
No to kolego wyszedles na goloslownego. Skoro mu obiecales to mu zalatw bo masz mozliwosc (TPSA, era, plus...) Jaki jest problem z podlaczeniem TPSA ? Sam wiesz ze innego rozwiazania nie ma i nikt specjalnie dla ciebie nie pociagnie kabla ze Stalowej czy Niska do Jarocina czy Szyperek. Ja np. chcialbym sie dostac do Nowego Yorku, mowie od razu ze mam chorobe morska i nie interesuje mnie transport wodny. Latac samolotem tez sie boje wiec i to odpada. Doradz mi.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 07:37  
Cytuj
Nie wiem, czy MKNet nie ma tam zasięgu, poszukaj na ich stronie (wpisz w google mknet stalowa wola).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ssssss
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 07:40  
Cytuj
przeciez pelno osob mam tam internet...

 
 
 
 
~~daro
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 11:47  
Cytuj
Tak Luk nikt specjalnie nie pociągnie dla mnie ale może jest jeszcze jakaś inna możliwośc o której jeszcze nie wiem i dlatego pisze na forum, żeby ktoś mi coś mądrego podpowiedział, dlatego nie rozumiem Twojej sarkastycznej wypowiedzi.sciana
Edzio dzieki zadzwonie, zapytam ok
ssssss skad?

 
 
 
 
~~mnuji
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:10  
Cytuj
w jarocinie jest za free z urzedu gminy pozdrawiam oczywiscie przez wi-fiok

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 20:18  
Cytuj
Dzwonić możesz, ale pisałem Ci, żebyś zobaczył na ich stronie. Look:
http://www.mknet.pl/mapa_zasiegu.php
Pyzdra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »