NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stacja paliw artus,
Posty: 44
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 19:55  
Cytuj
Witam, czy macie jakąś pozytywną opinie o tej stacji paliw w Nisku?
Ostatnio tankowałem do karnisterka benzynę, karnister 5l, wlałem dokładnie 5l, a na podziałce 4,5l.
Czasami zastanawiałem się dlaczego samochód na ich paliwie więcej pali? A teraz już wiem. Czy olej napędowy po 4,99 zł/l to nic podejrzanego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 19:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 20:04  
Cytuj
Gibon ale wiesz że karnister 5 litrowy nie zawsze ma 5 litrów. W mój wchodzzi 6.2 a w 10 litrowy z tesco okolice 14 litrów??

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 20:08  
Cytuj
tak mam pozytywną opinię... karnister 5l i na dystrybutorze 5l

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
Witam,


Ja również.

CYTAT
czy macie jakąś pozytywną opinie o tej stacji paliw w Nisku?

Mamy same pozytywne.


CYTAT
Ostatnio tankowałem do karnisterka benzynę, karnister 5l, wlałem dokładnie 5l, a na podziałce 4,5l.

No tak, kanister to wyskalowany przyrząd pomiarowy smiech2


CYTAT
Czasami zastanawiałem się dlaczego samochód na ich paliwie więcej pali? A teraz już wiem.

Jak sobie tak wmówisz, to pali więcej potluczony


CYTAT
Czy olej napędowy po 4,99 zł/l to nic podejrzanego?

Nie. Jak chcesz możesz tankować super, hiper po 7zł/l i czuć się lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Witam, czy macie jakąś pozytywną opinie o tej stacji paliw w Nisku?
Ostatnio tankowałem do karnisterka benzynę, karnister 5l, wlałem dokładnie 5l, a na podziałce 4,5l.
Czasami zastanawiałem się dlaczego samochód na ich paliwie więcej pali? A teraz już wiem. Czy olej napędowy po 4,99 zł/l to nic podejrzanego?


Czy byłeś z tym samym kanistrem na pięciu innych stacjach i na każdej Twoj wykalibrowany przyrząd pomiarowy z certyfikatem Unii zwany dalej KANISTREM pokazywał 5 litrów, a tylko na artusie 4,5? Jeśli nie to Twój post nadaje się do prokuratury. Za takie przekręty są olbrzymie kary, a wydaje mi się, że mamy 2014 rok. W związku z tym tankuję na artusie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
wlałem dokładnie 5l, a na podziałce 4,5l.


Kolega wyraźnie napisał przecież, że zatankował 5 l a zapłacił za 4,5 l. cool girl

I jeszcze się tym chwalić? :]

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 21:03  
Cytuj
Jakbyś był autorze bystrzejszy po powrocie do domu. Wziąłbyś ten kanister i spróbował wlać do niego np pojemność 3 butelek 1,5 litrowych i zobaczyłbyś ile w Twoim kanistrze to 5 litrów a ile to 4,5 litra, ale lepiej pisać brednie na forum.
Dodam więcej. Z Twojej matematyki wychodzi, że artus oszukuje o 10%. W związku z tym tankując 20 litrów na dystrybutorze w baku mam tylko 18. Mój samochód ma pojemność baku 80 litrów. Tankując na artusie praktycznie na suchutkim baku wlewam 78 litrów. Zgodnie z Twoją matematyką oszukujący artus o 10% powinien mi na dystrybutorze naliczyć ok 87-88 litrów. Jest to oczywiście niemożliwe bo tyle mi nie wjedzie do baku i oczywiście nigdy takowej anomalii nie zauważyłam. Albo zmień dilera albo zacznij już dzisiaj zbierać na prawnika bo Twoje oszczerstwa to dla artusa wygrany proces wytoczony na drodze cywilnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 10:55  
Cytuj
alphabet, a jakie autko tankujesz? model i rocznik podaj jeśli to nie tajemnica. A i bym zapomniał ON czy Pb?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 19:42  
Cytuj
Ja bym nie ryzykował tankować tam diesla na pompowtryskach albo na "komonreilu" umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
alphabet, a jakie autko tankujesz? model i rocznik podaj jeśli to nie tajemnica. A i bym zapomniał ON czy Pb?


Tankuję ON. Rocznik 2000.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:10  
Cytuj
no własnie dlatego zapytałem konkretnie o model auta, ale widać się nie doprosiłem odpowiedzi. No jeśli to taki co przetrawi wszystko to można i pół na pół z wodą zalać i poleci, ale cokolwiek lepszego to check engine i do widzenia.
Szkoda że teraz takich aut nie robia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:26  
Cytuj
Nie podam Ci modelu auta, bo to forum czyta zbyt dużo osób, a moje auto jest w sumie jedyne w mieście. Ja nie mówię o spalaniu bo to kwestia drugorzędna, zależy od pory roku, dnia, pogody i trasy jaką pokonujemy. Szkoda, że większość wypowiadających się tu zaleje raz auto na bliskiej, raz na artusie i wyciągają wnioski. Ja poruszam temat rzekomego oszustwa przez dystrybutor. Leję 80 litrów i na liczniku mam 80 litrów. Nie ma opcji o żadnym oszustwie, a na temat spalania dyskutujcie sobie, ale beze mnie bo w to nie wierzę więc i mój model auta nikomu potrzeby nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:41  
Cytuj
o przeklamywaniu z dystrybutora nie mam zdania, bo nie mierze i nikt z moich znajomych nie mierzył, ale kumpel raz tam zatankował skuter i zdechł po kilkuset metrach, a drugi przypadek po tankowaniu auta i probie przekręcenia kluczyka zaswiecila sie czerwona lampka check engine i auto odjechalo na lawecie, także obawy nie są bezpodstawne, a roznica typu 10 czy 15 groszy na swietym spokoju nie są raczej warte, bo jakakolwiek awaria wyniesie 100x wiecej niz oszczednosc jakas tam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:43  
Cytuj
A wątek tyczy się zakłamanego dystrybutora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Jeśli nie to Twój post nadaje się do prokuratury.


CYTAT
albo zacznij już dzisiaj zbierać na prawnika bo Twoje oszczerstwa to dla artusa wygrany proces wytoczony na drodze cywilnej.



Jednym słowem - masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
ale kumpel raz tam zatankował skuter i zdechł po kilkuset metrach, a drugi przypadek po tankowaniu auta i probie przekręcenia kluczyka zaswiecila sie czerwona lampka check engine i auto odjechalo na lawecie


potluczony Człowieku. Ogarnij się. Tego się czytać nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:46  
Cytuj
Mi w yarisie 1.4 D4D (diesel) również wywaliło kontrolke "check engine" było to z rok temu i od tego czasu mijam Artusa umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:49  
Cytuj
To jak wam wywala check engine to sobie posprawdzajcie silnikismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
[cytat] Jeśli nie to Twój post nadaje się do prokuratury.


CYTAT
albo zacznij już dzisiaj zbierać na prawnika bo Twoje oszczerstwa to dla artusa wygrany proces wytoczony na drodze cywilnej.



CYTAT
Jednym słowem - masakra.


Ano masakra, jak można publicznie napisać, że na stacji paliw jest oszustwo o 10% pojemności paliwa. To jest dosłowne publiczne oszczerstwo. I to jeszcze swoje argumenty popiera cudownym przyrządem pomiarowym, którego nawet nazwać nie umie poprawnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:54  
Cytuj
Mijajcie sobie i tankujcie i po 7 zł potluczony
Ale nie wypisuje bredni, jakoby przyczyną lawety ze stacji - było paliwo. Tego się czytać nie da. No chyba, że wlał cały bak ON zamiast PB potluczony
Albo skuter, który zdechł z powodu paliwa po kilkuset metrach. Litości !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:55  
Cytuj
Chyba kwas do baków laliście zamiast paliwa, żeby te wszystkie brednie się ziściły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 20:58  
Cytuj
CYTAT


Ano masakra, jak można publicznie napisać, że na stacji paliw jest oszustwo o 10% pojemności paliwa. To jest dosłowne publiczne oszczerstwo. I to jeszcze swoje argumenty popiera cudownym przyrządem pomiarowym, którego nawet nazwać nie umie poprawnie.


"Witam, czy macie jakąś pozytywną opinie o tej stacji paliw w Nisku?
Ostatnio tankowałem do karnisterka benzynę, karnister 5l, wlałem dokładnie 5l, a na podziałce 4,5l.
Czasami zastanawiałem się dlaczego samochód na ich paliwie więcej pali? A teraz już wiem. Czy olej napędowy po 4,99 zł/l to nic podejrzanego?"


To Ty tak wywnioskowałeś,przeczytaj dokładnie jego wypowiedz. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami które mogły mieć miejsce, nigdzie nie nazywa tego oszustwem, a Ty już z prokuraturą wyjeżdżasz - maskara.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 21:00  
Cytuj
Tacy usrani zatroskani użytkownicy, a za chwilę - przy okazji zmiany opon na zimowe - z uśmiechem na twarzy, podziękujecie za zepsucie Wam samochodu i sprowadzenie zagrożenia dla Waszego zdrowia i życia ! Jeszcze za to zapłacicie potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Tacy usrani zatroskani użytkownicy, a za chwilę - przy okazji zmiany opon na zimowe - z uśmiechem na twarzy, podziękujecie za zepsucie Wam samochodu i sprowadzenie zagrożenia dla Waszego zdrowia i życia ! Jeszcze za to zapłacicie potluczony


Następna masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 21:08  
Cytuj
"check engine" w terazniejszych samochodach z silnikiem diesla nie zawsze oznacza usterke która spowoduje że samochód trzeba pakować na lawete.
Wystarczy że paliwo jest złej/gorszej jakości i taką kontrolkę wywali po kilku kilometrach ale będzie można jechać czasami z trybem awaryjnym czasami bez tego trybu ale jechać będzie się dalo jeśli to wina paliwa!!

Tak na marginesie orientuje się ktoś w ogóle skąd "artus" bierze to paliwo? bo na pewno nie jest to orlen.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »