NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Klub NNN Pan Menager porażka, Pan MENAGER - porażka
Posty: 8
Dołączył: 28 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 20:38  
Cytuj
Klub NNN. Menager najwieksza porażka! Dnia 27.09.2014 będąc z koleżankami w klubie NNN obsługa podczas mojej nieobecności zabrała mi ze stolika pół drinka. Kiedy wrociłam i zobaczyłam ,że szklanka zniknęła podeszłam do baru zapytać o menagera . W odpowiedzi pani barmanka szukała wzrokiem czegoś po podłodze i w tym właśnie momencie podszedł pan, który przedstawił się jako menager nie podając nawet swojego imienia. Wyjaśniłam mu co się stało, a on zapytał, czy nie widziałam, która to kelnerka zabrała. Odpowiedziałam, że jak mogłam widzieć skoro wyszłam na papierosa. Zonk. Pan "MENAGER" poszedł do swojego biura sprawdzić monitoring. Czekałam na odpowiedz, a pan nawet nie raczył pofatygować się i odpowiedzieć mi co z moim drinkiem się stało. Po dwóch godzinach napatoczył się przechodząc miedzy stolikami. Jego odpowiedz brzmiała, że w czasie kiedy mnie nie było nikt z obsługi nie podchodził do stolika. Więc co się stało ze szklanką ? Czy w NNN szklanki teleportują się same do baru ? Kiedy zapytałam czy mogę zobaczyć monitoring, usłyszałam ,że tak , ale w poniedziałek . Czy to nie dziwne,że skoro nikt z obsługi nie wziął szklanki, to dlaczego nie mogłam zobaczyć nagrania od razu ? Nie usłyszałam najzwyklejszego PRZEPRASZAM. Do tego wszystkiego miałam świadków, ktorzy poświadczyli ,że obsługa zabrała połowę drinka. Kwitując zachowanie menagera uprzedziłam go uprzejmie ,że opiszę tu wyżej wymienioną sytuację. I w tym momencie usłyszałam tekst stulecia: "Pani mi grozi ? A ogólnie to pani wychodzi czy zostaje?". Tak więc wszyscy chętni odwiedzić klub NNN - pilnujcie swoich pełnych szklanek bo mogą wam wyparować umiech A z panem menagerem nie ma sensu rozmawiać, bo zamiast dbać o gości to dba o swój portfel . Nie polecam NNN i sama tam też już nie zagoszczę !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 20:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 21:46  
Cytuj
troche po fakcie sie zorientowalas, ze ta buda to dno...miejmy nadzieje, ze juz wiecej tego bledu nie popelnisz, a moze i do innych dotrze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 22:03  
Cytuj
W tej klubinie "ochrona"( pajacyki po sterydach ) szarpią kobiety!!!! A Menager zamiast pilnowac knajpy to bawi sie naj..ny z laskami. A jak ktoś zwróci mu uwage ,że cos jest nie tak to wywali Cie z klubu!! Szkoda kasy na ten niby klubzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 22:09  
Cytuj
Racja . NNN wydaje im się , że są najlepszą dyskoteką w Stalowej , a tym czasem to wielka lipa ." Słoma z butów wystaje " A pan menager to powinien jeszcze dużo się nauczyć ! Do właściciela NNN : chyba powinien Pan zmienić beznadziejnego menagera na menagera szanującego klienta .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 01:49  
Cytuj
czepiacie się. robisz wielką aferę o drinka jezyk trzeba było nie zostawiać go przy stoliku, skąd mogli wiedzieć, że jeszcze wrócisz jezyk iść i kłócić się o drinka... trochę śmieszne smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 07:27  
Cytuj
CYTAT
czepiacie się. robisz wielką aferę o drinka jezyk trzeba było nie zostawiać go przy stoliku, skąd mogli wiedzieć, że jeszcze wrócisz jezyk iść i kłócić się o drinka... trochę śmieszne smiech2


Dokładnie. A jakby Ci jakis "koleżka" wrzucił pigułke gwałtu ? Obudziłabyś się gdzieś w krzakach z bolącym kroczem i rozdartymi majtami i miałabyś pretensje, że nikt tego drinka nie zabrał.

Była swego czasu akcja Pilnuj drinka - łocz jor drink. Drink bez opieki to jak proszenie sie o przeruchanie i zapomnienie umiech

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 07:57  
Cytuj
jak na drinka poszło pół budżetu to jak tu się nie denerwować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 08:38  
Cytuj
Po pierwsze stać mnie na drinka . Po drugie drink stał na stole gdzie siedzialy koloeżanki (czytanie ze zrozumieniem się kłania ) a po trzecie chodzi o to , że jak się nie umie być menagerem to się robi coś innego ,a nie oborę !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 08:52  
Cytuj
jak na drinka poszło pół budżetu to jak tu się nie denerwować.



Dobre umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 08:54  
Cytuj
Jezeli siedzialy kolezanki to czemu nie powiedzialy ze wrocisz ? Moze kolezanki Ci wypiły ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 9 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 08:56  
Cytuj
Skoro kolezanki siedziały to dlaczego pozwoliły aby ktoś podpierdolił Ci drinka ? Dlaczego się nie odezwały tylko pozwoliły go ot tak zabrać? A gdyby ktoś podszedł i wziął Twoją torebkę to koleżanki też bez słowa patrzyłyby się bezczynnie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:11  
Cytuj
Ludzie czy wy naprawdę nie rozumiecie o co chodz? Czy naprawdę jesteście ,aż tak upośledzeni ? Nie zabiera się napełnionej szklanki ze stolika przy którym ktoś siedzi ! Takie są zasady w lokalach. Bronicie pana menagera , a raczej jego zachowania jakbyście byli jego lizodupami . Jeśli tak do tego podchodzicie to życzę Wam takiej samej sytuacji i wtedy porozmawiamy . Tu chodzi o zwykłą cechę jaką jest uprzejmoś którą każdy menager powinien posiadać a nie chamstwo ! Wystarczy powiedzieć przepraszam , a nie wypraszać z lokalu . Drink to tylko szczegół !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:23  
Cytuj
To jak to wkońcu było ? menager zabrał Ci "drinka " lub pustą szklnakę czy teraz to juz niewiesz kto i ile było tego czegoś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 9 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:30  
Cytuj
Drink to szczegoł. Ale Ty chcialas az monitoring przegladac dla tego drinkaumiech Ile on kosztował? 200 zł ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Drink to szczegoł. Ale Ty chcialas az monitoring przegladac dla tego drinkaumiech Ile on kosztował? 200 zł ?

ech nadal czytanie ze zrozumieniem się kłania . O czym ty wogóle piszesz? Zastanów się . Pen menager to Twój tatuś pewnie i jakby stracił pracę to na internet ci braknie . Szkoda gadać pisz sobie co chcesz . Powodzenia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 9 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
Kiedy wrociłam i zobaczyłam ,że szklanka zniknęła podeszłam do baru zapytać o menagera .


Nie lepiej było zapytać o drinka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
Kiedy wrociłam i zobaczyłam ,że szklanka zniknęła podeszłam do baru zapytać o menagera .


Nie lepiej było zapytać o drinka? [/cytat]

umiech umiech umiech
CYTAT

Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:40
Cytuj
To Pani Samanta powinna wiedzieć, że przy każdym kredycie najistotniejsze jest dokładne i analityczne czytanie umowy i regulaminu. Ze zrozumieniem, używając myślenia rzecz jasna. Opinie innych wówczas są zbędne.

Nie wierze ! hahahahaha dobra jesteś hahahahahaha


Zapomniałam ze śmiechu napisać , że to napisała milena123 w innym poście hahahahahahahahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 11:14  
Cytuj
Tu nie chodzi o drinka tylko o zasady, gdyby oni na tym drinku się złotówke pomylili w naliczaniu to by jej ją z gardła wydrali, natomiast w drugą stronę to już nie działa. Ale idąc waszym tokiem myślenia to machnijcie na wszystko ręką bo przecież milionerzy się znależli 25 zł w jedną czy w drugą stronę co tam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 11:31  
Cytuj
,,qwertyrze,, Ma racje umiech popieram w 100 % !!! Może zostawiłas tego drina specjalnie po to żeby oddać się ,,chwili zapomnienia ,, ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 12:20  
Cytuj
widze ze obsługa NNN juz zacięcie sie tutaj broniok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
widze ze obsługa NNN juz zacięcie sie tutaj broniok


Jaka obsluga NNN ? Co ty pierdolisz ? Jakby Ci narzeczona, dziewczyne, zone, corke (nie daj Boze) wyruchal jakis wiesniak, ktory wczesniej dorzucil magiczna pigule do drina to bys innaczej pieprzyl glupoty. Poprostu uzytkowniczka lyon3 z każdym nastepnym postem sama siebie pogrąża. OK ! Może i Manager jest ostatnim złamasem i fiutem (nie wiem, nie znam goscia i nie mialem z nim o czynienia) to wg Was nie podlega negocjacji. Ale na litość boską główny wątek był o pieprzonego drinka, który zmienia sie w temat pocisku managerowi. To Drink czy Manager w koncu do uja wafla ??

Nieznam Menago tej speluny bo do niej nie chodze, ale lyon3 za takie idiotyczne posty kołek osikowy w dupsko życzę.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 13:08  
Cytuj
Mnie po przeczytaniu tego wszystkiego zastanawia dlaczego koleżanki siedzące przy stoliku nie powiedziały, że ten drink jest Twoj tylko siedziały i się gapiły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 13:44  
Cytuj
Po pierwsze autorko trochę wyluzuj bo każdego kto ma inne zdanie niż Twoje oskarżasz o powiązania z właścicielem, managerem itp.
Licz się z tym, że skoro bierzesz udział w dyskusji to nie wszyscy będą mieli takie zdanie jak Ty.

Ja na przykład nie przepadam za NNN, moim zdaniem jest przereklamowany i daleko mu do poziomu niektórych klubów w większych miastach, poza tym jaki poziom prezentują często jego bywalcy widać i słychać z soboty na niedzielę w nocy.
Ale popatrz, ja też nie będę obstawał za Tobą.
Drink to drink, nie wiesz jak było, może zabrała obsługa, może wchłonęła go Twoja koleżanka. Ogólnie temat z d..y i problem również.
Dobrze ktoś napisał o tablektach gwałtu, trzeba pilnować tego co się pije.
Kiedyś w Krakowie jak byłem ze swoją kobietą, byliśmy na parkiecie, ona akurat popijała piwo z kufla i odstawiła sobie na półeczkę. Na szczęście kątem oka zauważyłem jak jeden k...s wrzuca jakąś tabletkę do kufla. Poszedłem do ochroniarzy i wypier... gościa z klubu. Teraz takie pytanie, co by było jakby w klubie była beze mnie i ktoś sypnął taką tablektą?

To, że koleżanki siedzą nic nie znaczy. Jedna pójdzie do kibla, druga do baru, a trzecią zagada kolega gwałciciela, żeby odwrócić uwagę.

Na przyszłość myśl kobieto i nie napinaj się jak ktoś ma inne zdanie. Jak widać, wszyscy dookoła głupi, a Ty jedyna mądra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 16:48  
Cytuj
Uważam, że jeśli lyon3 uczciwie opisała tę sytuację to reakcja menadżera powinna być napewno inna.
A jeśli ktoś broni takiego zachowania menadżera, to życzę mu żeby w podobnej sytuacji usłyszał od kogoś "ogólnie to pan/pani wychodzi czy zostaje?" i zobaczymy czy pan/ pani grzecznie wyjdzie, czy stuli uszy i zostanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 17:08  
Cytuj
dzizas. kobieta sie chciala pozalic bo jej ktos drina za 20zl zawinala tu cla masa siewców paranoi. pigulki gwaltu, obwinianie kolezanek...ja pitole...ale macie myslenie paranoidalne...

Autorce posta zaleca sie NIE korzystac z takich miejsc jak NNN, a nabijaczom postow - wypuscic powietrze ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »