NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Klub NNN Pan Menager porażka, Pan MENAGER - porażka
W&Y
W&Y
W&Y
Posty: 5
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 17:32  
Cytuj
Dawno nikt nie narzekał...konkurencja nie spi ;) (data założenie konta plus wpis)
marudzicie a i tak bedziecie przychodzic co weekend umiech
Ale cóż juz tacy sa ludzie marudzą,mówią nigdy moja noga nie przekroczy...a za tydzień jest spowrotem umiech
Pozdro bez spiny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 17:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 19:53  
Cytuj
Zachowanie tego Menagera pozostawia wiele do życzenia... też mieliśmy ze znajomymi podobną sytuację i nie umiał się kulturalnie zachować, a wręcz był agresywny! Menager powinien być pozytywnie nastawiony do klienta, a nie z góry traktować go jak oszusta. A może to taka taktyka, bo skoro zniknął Ci drink to pójdziesz kupić następny. Jeśli będą tak traktować klientów to na pewno stracą na tym. Już coraz mniej mają gości, a w piątki to już w ogóle lokal świeci pustkami. Ratuje ich jeszcze tylko to, że w Stalowej nie ma tego typu mniejszych lokali gdzie można potańczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 20:19  
Cytuj
[cytat]Zachowanie tego Menagera pozostawia wiele do życzenia... też mieliśmy ze znajomymi podobną sytuację i nie umiał się kulturalnie zachować, a wręcz był agresywny! Menager powinien być pozytywnie nastawiony do klienta .....

Jedyny mądry komentarz do tej sytuacji i chyba jedyna osoba która to zrozumiała ;) Mam takie samo odczucie co do tej sytuacji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 20:36  
Cytuj
Widzę ,że mało kto zrozumiał treść tego postu . Jedni myślą ,że się spinam inni piszą ,że jestem głupia ,bo zostawiłam drinka lub przemądrzała, bo się "wymądrzam" , a jeszcze inni , że zrobiłam aferę o drinka albo ,że pracuje w konkurencji . Ludzie tu chodzi o CHAMSKIE ZACHOWANIE MENAGERA ! A opisałam sytuację ,żeby łatwiej było wam zrozumieć jak prymitywne jest jego zachowanie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 20:44  
Cytuj
kiedyś trafi kosa na kamień, i jak dostanie po ryju to być może spokornieje :-) w ryj lać i patrzeć czy równo puchnie, na chamstwo odpowiada się chamstwem prosta sprawa air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 20:53  
Cytuj
cytat : Nieznam Menago tej speluny bo do niej nie chodze, ale lyon3 za takie idiotyczne posty kołek osikowy w dupsko życzę.


qwertyrze a tobie dębowy kołek w dupe ,bo twardszy i głebiej wejdzie to może zmądrzejesz jak do mózgu dojdzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 22:25  
Cytuj
Powinni zrobić 2 drinka i po problemie by było. Mało profesjonalne zachowanie obsługi. Ale ... to tylko Stalowa Wola potluczony
Ćwok na ćwoku, ćwoka burakiem pogania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
nom
nom
nom
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 22:44  
Cytuj
A mnie kiedyś nie wpuścili bo miałem rozwiązane sznurówki tzn. jedną konkretnie bo mi się rozwiązała na koparce. strzalka Powiedziałem NIE, wchodzę tak jak stoję strzalka Powiedzieli NIE, zawiąż strzalka Powiedziałem OK, ale jutro, a że już było po północy to zrobiłem to natychmiast i znalazłem się w środku wśród kuracjuszy :cwaniak: Warto było zawiązać sznurówkę. . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »